Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 ... 21 22 23
 
gogolj 15.05.2006 u 00:15:21 profil autora
Dođi onda u moje selo, on sad igra za naš seoski NK.


i još uvijek je kralj!
Depressed 15.05.2006 u 09:33:18 profil autora
Čuo sam da se dogovorio s klubom da "povremeno igra" za njih :)
dju 05.06.2006 u 17:23:38 profil autora
bio mi auto dva dana na servisu. vratilo mi ga, kadli ono radio stanice koje sam ja memorirala na radiju - netragom nestale, a serviser mi izgleda memorirao njemu drage: radio sljeme, cibonu, obiteljski radio, narodni... i vozim danas, šaltam te stanice i mislim, čovječe, pa postoji cijeli jedan paralelni svijet za koji ja praktički ni ne znam. i vrti se crvena jabuka na narodnom, luka nižetić na obiteljskom, izvjesna lana jurčević na sljemenu, i ostala ekipa kojoj nisam upamtila ime, a ja samodopadno mislim kako je moj svijet bez tih stanica, a pogotovo bez tevea, dobar i lijep i kako supostoji uz njih bez međusobnih dodirnih točaka. kadli ono nije nego već. odjednom na jednoj od tih stanica - poštar lakog sna.
oak 3 18.09.2006 u 20:52:57 profil autora
z1, 20.30 veceras, dok pisem
spotovi
2x2
na putu prema dole
narko

ne mogu vjerovati
5 spotova jedan za drugim
matea 18.09.2006 u 20:57:06 profil autora
ali avaj!
danas ujutro oko 14h je bio i motorcycle boy..
doduše bez tona je išlo. nakon 30s je prestalo svirat, a ovi su i dalje glumili.


prvi put da vidim taj spot i skroz mi je bezveze. pogotovo pas.

.
i want a verb and you give me a noun
matea 18.09.2006 u 20:57:36 profil autora
p.s. kak 5?
oak 3 18.09.2006 u 20:58:50 profil autora
mars napada!

sad sam vec i nostalgican
koliko asocijacija


konduktera
pomalo sam nervozan
backdrifter 04.10.2006 u 02:00:40 profil autora
omnomnom
valjda ovo moze tu...sa indexa...

"OVO NIJE Kontraplan, ovo je plan kako ćete sjebat mene i Dinamo", grmio je u sinoćnjem Kontraplanu Zdravko Mamić u još jednom svom javnom istupu gdje je teško pobrojiti koliko puta se iz janjeće kožice preoblačio u vukovu dlaku i obrnuto.

Voditelj Dubravko Merlić mu je "konvenirao", što bi rekao Mamić, izjavama "Pa i ja sam Dinamovac", kada bi se situacija otela kontroli, jer televizijski prime time je u pitanju, a urednik je ponovio grešku Mirka Fodora, koji je prije desetak godina u "Dobro jutro Hrvatska" pustio necenzuriranu verziju spota Pipsa "Supermama", gdje sve vrvi od mamićevskih stilskih figura.


zakon :))

evo i link na cijeli tekst Link

gogolj 03.11.2006 u 00:16:55 profil autora
ne tako davno. u tuzli.
a možda ste već i čitali ovo. ali evo..Link

u 10. mjesecu sljedeće godine. :(

sadrzaj je izmijenio/la - gogolj u 03.11.2006 u 00:17:29
matea 03.11.2006 u 01:23:13 profil autora
jebo pas mater ako zdenka ne bude prvi singl. aaaaa
glupi principi. jedva nađoh u.

.
i want a verb and you give me a noun
matea 03.11.2006 u 01:26:54 profil autora
zakon one tri slike dubravkove, hahaha
i zašt nakon nekog vremena pitanja prestanu bit u italicu?
zašto je daddy cijelo vrijeme pričao na "bosanskom"??
gogolj 03.11.2006 u 02:28:43 profil autora
e, da, baš
daddy 3x ista slika u sredini, pa na kraju 3x opet ista
i vlastite dvije... pobogu dragi čovječe..
zomri 03.11.2006 u 19:48:58 profil autora
zašto je daddy cijelo vrijeme pričao na "bosanskom"??


mora da su mu priprijetili da će ga vodit na tuzlanske ćevape (jedine na svijetu koji se jedu - kašikom!) ako bude pričo hrvatski. :D
dju 13.12.2006 u 10:12:47 profil autora
na 101, prije tjedan-dva, u utorak ujutro duško ćurlić rekao da su mu pipsi najbolji bend.

danas, isto na 101, ide reklama za doček nove na trgu, spominje se nastup svih, od jure iz sesvetskog kraljevca preko ne znam koga, do prljavog kazališta. A pipsi se uopće ne spominju. zašto?
vlado 13.12.2006 u 10:56:35 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kuzis, doslo je do tehnicke pogreske, naime, Pipsi ne sviraju na Staru godinu, vec na Novu, tako da ih se konstantno zaobilazi. Ionako, kad se spomenu Metesi, Film, Kazaliste i ostali velikani, tu naprosto nema mjesta...
Kao kad kazes Pele, Maradona, Zidane... Tu stanes, nema dalje, nema Ronaldinja, stajaznamkogadasilve (Dju, ako ne kuzis, nek ti Kreso objasni).

A velis Dusko... Jesi li ti sigurna u to?
dju 13.12.2006 u 11:43:07 profil autora
ovo za novu/staru kužim i bez da mi krešo objasni, samo se eto naglas čudim i pitam.

a za duška skroz sigurna, čula vlastitim ušima. to je bilo onaj pretprošli utorak oko devet. s njim u studiju bio i martin, i pitao ga pitao šta stvarno pipsi, a dule veli da najstvarnije, a da odmah iza pipasa let tri.
daddy 13.12.2006 u 20:24:00 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
sve je to sumnjivo i čudno...
he he.
dju 13.12.2006 u 20:30:01 profil autora
ne živcirajte me. čula sam. čula su i moja djeca, svi smo se vozili u autu i slušali stojedan kad je duško to rekao. tad sam prvi put shvatila da je on jedan okej tip :)
matea 13.12.2006 u 20:32:58 profil autora
zašto je taj čovjek kao normalan kad je na 101, a idući dan s barbarom kolar vodi one što plešu subotom

.
i want a verb and you give me a noun
dju 13.12.2006 u 20:35:19 profil autora
da nemaš teve, ne bi znala da dule s nekim pleše, i onda bi i ti mislila da je to jedan okej tip.
elem, sreća je u neznanju.
ili u toleranciji: može čovjek radit šta oće, tolko dugo dok javno izjavljuje da su mu pipsi najbolji.
vlado 13.12.2006 u 20:35:32 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
To ti je taktika, ako popushish TV, da te ima uvijek negdje blizu, na radiju...
Mislish da je gazha na 101 razlicita od gazhe u... onoj emisiji gdje Dubravko Shimenc pleshe?
Pa ne znam...
matea 13.12.2006 u 20:37:31 profil autora
ne znam.
oba puta kad sam ga čula na 101 činio se baš okeeej. mislim da čak prvi put nisam mislila da je to on nego da ima jako sličan glas.

.
i want a verb and you give me a noun
pavle 14.12.2006 u 11:24:28 profil autora
jedna vrlo enigmatična situacija. gledma jučer a z1 vrlo klasično debilnu posljepodnevnu emisiju "s nama je najbolje", voditelj klasika života, tema djelomično zanimljiva. mladi violinist i šef zagrebačke filharmonije. i slušam ja tog glavnog (ne znam kako se zove) kako priča da je zagrebačka filharmonija reprezentacija hrvatske muzike, i razmišljam simultano o komentarima trpimira matasovića koji gotovo da nije propustio priliku ismijati se istom sastavu, pa si razmišljam koliko bi isti orkestar mogao vrijediti u svijetu, s obzirom da ovaj glavni nabraja najprestižnije dvorane svijeta gdje su njegovi svirali. a i onaj prošli šef, šipuš, prilično mi je simpatičan i kao čovjek i kao skladatelj. on je sada dirigent Cantusova orkestra, koji se uglavnom bavi novijom muzikom koje sam se do sada prilično naslušao.
i blejim ja tako u tv, jer mi je primarna zadaća čuvanje djeteta koje mi ne dozvoljava da čitam knjige, a i uhvatila me faza posljepodnevne fijake, kad li reče ovaj glavni kako se bavio jazzom i kako treba biti vrlo raznolik u glazbenim smjerovima i potom izreče rečenicu koja mi je privukla pažnju negdje u polovici svoje egzistencije. ta polovica glasila je: od pipschips&videoclipsa pa sve do lada".

jel netko može riješiri ovu zagonetku? tko je taj čovjek, ima li on kakve veze, i štoje mislio tom rečenicom?
sumnjam baš da je netko gledao tu emisiju, ma koliko ovaj mladi violinist obećavao.
dju 14.12.2006 u 11:53:28 profil autora
ravnatelj filharmonije je miljenko puljić.
je l to bio on?
trixy 14.12.2006 u 20:04:21 profil autora
zašto bi netko bio ok ako sluša pipse? ili ne bio ako radi na (h)tv-u?
ja takve spike ne kužim.
vlado 14.12.2006 u 20:28:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Zato sto je Dule, u razgovoru kojem sam prisustvovao, srao po Ripperu i Pipsima. Nema tu suda, boli me kurac i sta voli il ne voli i zasto i gdje radi, nego skrivenog fenomena.
Naime, Pipsi bi mogli vrlo lako, u dogledno vrijeme, postati jedan od termina kojima dizes vlastitu skuliranost. Bend je dovoljno dugo u "prashini", i vrlo lako bi mu se to moglo dogoditi.
Isto ko sto se sad svi kunu u Stulica, a prezirat ce ga iduce ljeto, u stilu "znas, bas neki dan preslusavam "Azru" i znas sta, taj Stulic je totalno precijenjen"...
Ili, po rubrikama
OMILJENA KNJIGA: Paolo Coelho "Alkemicar"
OMILJENI FILM: "Magnolija"
OMILJENI RESTORAN: japanski slow food restoran
STO NE VOLIM: lazove i neiskrene ljude...
electro cute 15.12.2006 u 02:23:43 profil autora
meni je magnolija već 5 godina najdraža knjiga.
goldietrickz 16.12.2006 u 02:32:50 profil autora
a meni je 101ica jedan odvratan radio.jesam li ja normalan?:)
electro cute 16.12.2006 u 12:04:15 profil autora
jesi.
daniel 18.12.2006 u 10:39:27 profil autora
meni nije odvratan. samo tinejđerski samodopadan. nimalo duhovit. danas se "legende" s radija sjećaju: "kad smo mi...". tužna priča. uostalom, vlado vjerojatno zna sve detalje.