Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
sucker 01.03.2005 u 14:18:32 profil autora
zna li itko slučajno radno vrijeme te galerije?(da ne idem bezveze)
daddy 01.03.2005 u 22:16:03 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
nemreš fulat, jedino ako misliš ić poslije 22h, to ti baš ne bi preporučio.
pavle 04.03.2005 u 21:45:14 profil autora
bilo u četvrtak u dobro jutro hrvatska najava yayine izložbe. i tako oni nabrajaju njezine karakteristike da bi veliki zaključak glasio: "i prije svega majka i supruga".
svaka čast djetetu, ali jebem ti ovo šovinističko društvo.

ako žena nije majka i supruga...
inga 05.03.2005 u 00:15:38 profil autora
da te "utjesim" nije to samo kod nas. probaj njemacku i austriju, i vidjet ces da je isto, a mozda i gore. muz je prof ja sam drphd no uvijek sam bez obzira na svoje titule zena profesora i majka mu djece. u drugom stanju me na ogromno cudenje nitko nije htio niti ev intervjuirat za posao, iako mi posao nije skaknje s padobranom itsl, poslije kad su vidjeli broj djece stavljena sam u rizicnu grupu. zato sto radim uzimaju nam kao obitelji vise od poreza, hocureci ekonomski nam je isplativije da ne radim. njemacka ima prema svim statistikama najveci postotak neudanih zena bez djece koje su se odlucile za karijeru i onih udanih s djecom i bez karijere.
nordijske zemlje imaju i s puno manje para odlican sustav, ali i cijeli mentalni sklop oko zena-majka-posel problematike je manje primitivan i vulgaran, a onda zbilja sto juznije to tuznije.
nema nista lose u tome biti doma s djecom ili radit s djecom, ili radit bez djece, lose je samo kad nema izbora.
inga 05.03.2005 u 00:19:11 profil autora
od pjene zaboravih najbitnije, cestitke jadranki
valcer 05.03.2005 u 17:34:39 profil autora
ljudi-žene
inga 06.03.2005 u 02:11:39 profil autora
uvijek me nasmijes