Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
arhimed 11.02.2005 u 04:14:05 profil autora
slušam neki dan fratra koji je bio gost u doležalkinom talk showu i kaže on da dvoje ljudi prije braka ne smije ni da se poljubi, ni da se dodirne, a kamoli da se pojebe. jer da to može jako loše djelovati na njihov brak. rekao je da ljudi moraju razvijati svoj odnos samo kroz razgovor, a nikako fizičkim kontaktom.
e, sad, meni je savršeno jasno to da za dobar brak dvoje ljudi mora imati puno zajedničkih interesnih sfera, dodirnih točaka, sličnih mišljenja i stavova, ali mislim da se ne trebaju odricati sladostrasnih taktilnih užitaka i seksa. jer ako ekstremi nisu dobri, onda veza u kojoj uopće nema sexa je isto išto i veza u kojoj se sve temelji na sexu. narodski rečeno - isti kurac, drugo pakovanje.
možda griješim što to dvoje izjednačavam, ali meni se krajnosti ne sviđaju.

i zato mislim da bi ljudi prije stupanja u brak trebali dobro mućnut glavom, razmisliti i proanalizirati svoj odnos, vidjet ima li tu i platonske i erotske ljubavi (a ne samo erotske ili samo platonske), ali da se ne bi trebali odricati sexa. naprosto, da znaju uravnotežit i uskladit duhovno i tjelesno. što se tiče klerikalnog svijeta koji zagovara asketski predbračni život, ne mogu se oteti dojmu da oni to možda čine zato što zavide običnim ljudima kojima nije institucionalno zabranjeno imati spolni odnos. ne kažem da su svi zavidni, ali vjerujem da neki jesu.

odoh sad na počinak, a vi postajte nove članke :)
dju 11.02.2005 u 21:26:47 profil autora
dragi arhi,
mi smo ti svi ovdje odvajkada robovi svojih nagona i odajemo se sladostrašću kad god stignemo.
ti se jedni držiš svog celibata ko pijan plota zato i pišeš ovakve postove.
pusti priču.
od gledanja u hranu nitko se nije zasitio.
cmok.
nitko 11.02.2005 u 22:53:52 profil autora
taj fratar, ako je to isti, a čuo sam da jest (jebga, nemam tv) bio mi je više od mjesec dana na vratima wc-a nakon čega je došlo do grušanja i gađenja pa je metodom profinjenog i vrlo strastvenog nasilja pokidan i zauvijek dokrajčen. žao mi je sada, ipak su to antologijske izjave. bio je to članak iz feralove rubrike greatest shits. između ostalog, osim zabrane poljupca prije braka, radi se i o nalaganju mladima da izmole desetnicu krunice poginulima braniteljima da bi našli idealnog bračnog druga.

kažem žao mi je, ali jebiga, te rečenice imaju mantrička svojstva pa se gotovo uplaših da me ne uvuče u autohtono i jedino istinsko hrvatsko katoličanstvo.
electro cute 12.02.2005 u 16:04:41 profil autora
ja se slažem s popom. ne samo to, već bi ljudi trebali šetat do pasa goli po ulicama i lupat se bičevima po leđima. a ovakve raspuštenice ko što su dju bi žrtvovali na trgovima.
inga 12.02.2005 u 17:19:07 profil autora
do pasa goli :-)
arhimed 13.02.2005 u 00:56:28 profil autora

ti se jedni držiš svog celibata ko pijan plota zato i pišeš ovakve postove.


ne držim se celibata ko pijan plota zato što ja to tako želim već zato što je stjecaj okolnosti takav.

pusti priču.
od gledanja u hranu nitko se nije zasitio.


dju, slažem se s tobom, ali ne mogu pojest tu hranu kad me amorove strijele ne gađaju. teška sam im meta

cmok.


ETernal 13.02.2005 u 03:20:12 profil autora
besmislenosti li...
ne znam jel to zbog vremena u kojem pisem il promila, al jebiga, ovo je besmislenije od bez veze. fukat ces tak i tak. vrijeme nije bitno, nikad, u nicemu. i ne, ne znam.
electro cute 13.02.2005 u 16:11:55 profil autora
sam se ti tješi. nećeš jebat nikad! mwahahahhahaha!

naravno, draga inga, žene bi nosile nekakav pojas preko poprsja. moraju bit goli do pasa da se bičem mogu lepo dohvatit. doh!
darko 13.02.2005 u 16:23:16 profil autora
electro, daj fakin link. Moze i na mail.
inga 13.02.2005 u 17:08:08 profil autora
pojas preko poprsja? :-)
electro cute 14.02.2005 u 14:26:51 profil autora
link si dobio, pohlepniče.
da inga, poprsnik nekakav, okogrudnik...odojak bi se mogo zvat, npr. vivian vestvud bi mogla čitavu seriju izdizajnirat.
inga 14.02.2005 u 18:23:27 profil autora
moze!