Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
teller 01.02.2005 u 16:15:49 profil autora izmijeni

Voznja Busom
Toga dana sam odlucio u grad ici autobusom. Nikad nisam volio placati autobusne karte, niti kupovati pokazne mada sam se dosta u mladosti vozio busom! Uvijek mi je bilo fora docekati bakulu I najflegmaticnije na njihova pitanja odgovarati sa “nemam”!! Imas katru? Osobnu? Zadnja njihova recenica uvijek bi bila: Izadji na sljedecoj!!! Ja se ne bih svadjao, uredno bi izasao I do sljedeceg puta…
Taj dan nije bilo bas tako…
Ukrcao sam se u mojem kvartu, bilo je vrijeme kao obicno u martu, na zadnja vrata u zadnji trenutak jer su se vec bila zatvarala…
Sole me snimio, snimio ja I njega jer se uvijek pogledamo kroz jedan od njihovih 3, 4 retrovizora!!! Odmah vidis po tom pogledu koliko mu ide na kurac, to sto se svercas!! Jer ima I onih koje tako boli k. za nas svercere I ne briju na red. Takvih je prije bilo vise!!
Dakle, usao sam na zadnja vrata, pao je pogled I voznja krece…
Sjeo sam do prozora. Nije bilo guzve, naprotiv. Na sljedecoj stanici vidim bakule, I krenem prema vratima da izadjem, medjutim sole ne otvara.. Ja zvonim on me ne jebe… Ja kuzim spiku I mislim si dobro, ako si za zabavu, moze!!! Ulaze bakule I pocinju stndardana pitanja, takodjer I standardni odgovori. Nakon toga pocinje rasprava, da kako me nije sram, bla, bla… Ja kazem da me nije sram, da sam htio izci, samo da me sole nije pustao… Sole meni kaze “majmune”, ja njemu kazem da je on majmun I da cu ga I tuziti jer vredja putnike… I tako, to traje, nervozica u zraku, I u tom trenutki, postarija gospodja mi prilazi I polutiho mi kaze: “ decko, vidim ja da si ti pristojan I fin, sta se svadjas, pusti ih, pusti ih”!! ja se slozim , smirim se I uredno na sljedecoj stanici izadjem van sa osmjehom na licu, mada taj put I nisam bas pobijedio…

sadrzaj je izmijenio/la - teller u 01.02.2005 u 19:58:22

15.05.2024 u 22:09:31
 
oblikovanje:
sadržaj: