Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
trixy 12.04.2005 u 11:49:10 profil autora
baš je bio forumaški kset!
bili slowpulse, ana r., hadzo, zumbul, marinko, matea, electrocute, te kimikovci lolly, depressed i darko.
vjerojatno sam nekoga zaboravio? sigurno!

nego, kimiko su zvučali jako dobro i uvježbano. sviđa mi se ova postava. dobro funkcioniraju.
naravno, najveća zvijezda je bio - darko!

naravno, nisu svirali moju omiljenu astrophisical conversation.
Filip 12.04.2005 u 11:56:10 profil autora
ajd, napokon ste se sjetili da napišete kako je bilo!
nisu svirali astrophysical conversation? mh.. kimikovci, šejm on ju! btw, i meni je ta stvar omiljena. ;)
ima fotke? neki snimak? bilo što?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Depressed 12.04.2005 u 12:46:04 profil autora
Fala svima kaj su došli. Bilo mi je urnebesno zabavno na koncertu. Fala Hadži što je pazio na Sid Cveteka. Astrofizika kakva je na snimci je prilično nedobra live. Ona prva verzija sa synthom je OK ali isto ne funkcionira live, onda smo napravili aranžmana sa klavirom i djembeom, i to ni baš dobro...mislim da još nije zrela :).
trixy 12.04.2005 u 12:46:04 profil autora
imam ja nekih stotinjak fotki, poslat ću ti izbor najboljih na tvoj mail. što i neće biti tako teško jer moj novi digitalac canon ixus 500 radi očajno loše fotke. s blicom. a bez njega u mraku isto tako.
matea 12.04.2005 u 12:57:16 profil autora
evo tu neki treberi

Link

mmmmorrre coookiesss.......
matea 12.04.2005 u 12:59:44 profil autora
i tu još neki

Link

mmmmorrre coookiesss.......
matea 12.04.2005 u 13:09:18 profil autora
ali ipak najvažnije od svega

Link

Link

mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 12.04.2005 u 19:50:33 profil autora
darko cvetek rules!!!!!!!!!!!!!!!!!! pogotovo na ovoj zadnjoj di izgleda ko hologram rimmer iz crvenog patuljka! wooosh!
sebastian 13.04.2005 u 11:40:56 profil autora
Vidjeh kimiko prvi put uživo, još uvijek su mi (uz bilk) najbolji demo bend trenutno, ali fali im utakmica u nogama, to se vidi, preduge pauze između pjesama, nisu još dovoljno usvirani. Pjevačica - likeable, samo kad bi češće ostala u tonalitetu bilo bi bolje... Pristup muzici, pjesmama, svukupan đir - super, jako zdravo. Bili su mi deset puta bolji od Tarwater!
matea 13.04.2005 u 13:09:46 profil autora
jebo tarwater.
to je dosadno ovako uživo.

mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 13.04.2005 u 13:14:18 profil autora
tarwater su bili jebeni zakon. kimikou fali usviranosti, a te pauze baš idu na živce. i onda jadna loli mora neš pričat i sve tak. al bili su kewl. fali nastupa, jebemu.
electro cute 13.04.2005 u 13:15:01 profil autora
polako, sve će se to sredit. opet u ksetu kroz nekoliko mjeseci? zašto ne?
marinko 13.04.2005 u 13:26:58 profil autora
sto se tice pauza morali bi se na thermalse ugledat. :)
samo dvije polupauze ako se ja ne varam.
jadni su se iz mikrofonije morali izvlacit i svasta.
al bilo je super.
mike watt takodjer.
i bila je rpa ljudi.


----------------------------------
pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing
circus carny guarding
the gates of heaven
like stuck in limbo abduction
wormed our way through
distant earth
Depressed 13.04.2005 u 15:00:01 profil autora
Elem, mrzim se ispričavat zato kaj prema van postoje samo 2 stvari: dobro i loše.
E, pa iz moje perspektive, bili smo loši.
S druge strane, osjećaj prilikom svirke u tako dobrim uvjetima je bio toliko fenomenalan da mi nikakav loš nastup nije mogao pokvariti dan.
sadrzaj je izmijenio/la - Depressed u 13.04.2005 u 15:04:50
lollipop 13.04.2005 u 16:08:32 profil autora
Da, stvarno, obicno smo totalno skatastorfirani nakon svirke, ali sada nam je bilo zakon. unatoc tome sto sam bila bolesna i pod visokom temperaturom, odlicno sam se zabavljala. Poslije smo pogledali snimku, to nas obicno izvuce iz beda jer skuzimo da nismo bili tak losi, ali ovaj put nas je snimka bacila u bed jer smo skuzili da je nama bilo puno zabavnije nego nam je realno trebalo biti :) (osim sto je moje pjevanje cak bilo bolje nego inace, ali to mozda samo zato sto sam se napokon cula)
Sto se tice pauzi, istina je, istina, bas smo komentirali gledajuci snimku (iako nam je marinko, kojem jako zahvaljujemo na usluzi, isjeckao međupjesmene trenutke sto nije bilo potrebno), ali kako to sprijeciti s covjekom koji i inace reagira s delayom od 30ak sekundi :))))) (dip, narafski, ko ga zna, sve mu je jasno :) )
I da, treba svirki i vjezbanja. Jos puuuuuuno. Samo di? Pa cak je i Markus rekao da je Kset jedno od najboljih mjesta za svirku u Europi. Pa se ti misli.. :)

Sad se veselim Xiu Xiu. Iako je Notwist stvarno bio vrhunac desetljeca. A vidla sam raznih bendova... (od kojih je najgori bio Blur, majku im)
matea 13.04.2005 u 16:22:32 profil autora
woo hoo
i ja se radujem žu žu-u

iako me malo strah.




i jučer su termalci bili super i watt isto.

mmmmorrre coookiesss.......
marinko 13.04.2005 u 20:22:14 profil autora
e, da. sorry stvarno zbog tog sto je isjeckano, al samo par sekundi ako se ne varam. To je zato da malo oporavim ruku dok vi imate pauzu, jer bi i ovako samo mahao okolo pa ne bi bilo neke koristi. Osim možda zvuka koji su vam snimili ako se ne varam?
Još jednom mi je žao. Nadam se da nije previše zmasakrirano...

----------------------------------
pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing
circus carny guarding
the gates of heaven
like stuck in limbo abduction
wormed our way through
distant earth
marinko 13.04.2005 u 22:11:12 profil autora
Mjesto događanja: KSET
Vrijeme događanja: Ponedjeljak, 11.4.2005.
Događanje: koncert mlade zagrebačke nadobudne demo grupe Kimiko i iskusne berlinske grupe Tarwater. U žanrove i kvalitetu momentalno ne ulazim…

Prvo je trebao biti objektivan intervju, al je ispala totalna drama nekakva…

- Prvi prizor -

Nakon koncerta. Ljudi žamore. Glazba svira. DJ-eva kabina. Marinko, čovjek koji sve radi, ali u ničem ne uspijeva susreće glazbenog kritičara Frančeski Hrvoja, poznatijeg kao Electro Cute.

Marinko: Kakvo je vaše mišljenje o oba koncerta? Usporedba nekakva ili tako nešto?
Electro: pa, kontemplirajući nadolazeće imani unutar hrvatskog, a i ostalog zapadnokapitalističkog društva možemo zaključiti da konsekvence sljedećih apstrakcija nadolaze u izuzetno brzom tempu, te je stoga veoma teško procijeniti kolika je u biti razina apstrakcije unutar same glazbene scene kao takve izuzetna.
Marinko:…

- prizor drugi -

Nešto docnije. Platforma kseta. Žamor ljudi i glazba. Usred daljnjeg bauljanja Marinko susreće članove zagrebačkog benda Kimiko, Loru Šuljić i Zorana Pleška (unutar radnje Lolly i Dipa) koji su se pokazali izuzetno simpatični i susretljivi.

Lolly (na prepad): Mi smo jedini važni. Zapiši to boldano. B o l d a n o.
Marinko (vidno zbunjen prepadom): U redu?... Dakle, kakva su vaša iskustva danas? Kako vam se svidjela publika? Možete li usporediti nastupe vas i Tarwatera?
Lolly: Mi smo toliko genijalniji od Tarwatera da meni nije jasno zakaj su se oni jadni uopće trudili, zakaj su uopće dolazili. Mislim, pogle, oni nemaju niti jednu gitaru, a mi imamo DVIJE, onak, kužiš…
Dip (odsutno): Ja bih samo rekao da je publika bila odlična. Malo su me podsjećali na kegle i meni je fakat bilo žao što nemam kuglu da se igram kuglanja. Inače, zvuk na stejđu nam je bio tolko dobar da ponekad su mi suze tekle od sreće…
Marinko (sprema se otići): U redu, hvala. Vrijeme je da potražim druge članove da čujemo njihovu stranu priče. Doviđenja.
Lolly (ne da mu da ode, jadnom): Ma ne, nema potrebe, oni bi i tako rekli samo neke stvari koje nisu istina. Ja samo želim reći da nitko nije skužio da ja pjevam na plejbek kojeg u stvari pušta Electro Cute iz svoje kabinice i tako sam uspjela prevariti ove ljude koji su mislili da mi sve te stvari sviramo uživo, al ko ih j***…
Dip: Mi imamo snimljene pogreške da se čuje kao da je uživo…

- prizor treći -

Zbunjen pomislima na stvari koje je bend potencijalno konzumirao Marinko kreće dalje.
Prostor blizu šanka. Glazba malo nadglašava polubezglasnog Marinka. Nailazi na Nenu Slamića, basista popularne grupe…

Marinko: Dobro veče. Vi ste basist slavne grupe o kojoj se danas mnogo govori?
Neno (više nego flegmatično): Kimiko.
Marinko: Dakle vi jeste basist?
Neno: Ha, moglo bi se reć…
Marinko: Zanimljivo…Kakvi su vaši dojmovi danas? Reakcija publike na ono što vi svirate i na nastup općenito? Ili na nastup Tarwatera…
Neno: U redu je bilo.
Marinko: Hvala. Bit će tu mnogo materijala za intervju.
Neno: A pričljiv sam inače, šta da ti kažem…

- prizor treći i pol -

Na šanku. Marinko je ugledao najupečatljivijeg člana benda te večeri, Darka Cveteka i pokušava se probiti, ali ga u tome sprečavaju dvije nezasitne obožavateljice željne slave.
Darko se u pozadini doima pomalo uznemireno, ali Marinko ne stigne reagirat jer ga ove svladavaju…

Marinko: Dakle vi ste obožavateljice Kimika unatoč činjenici da imate prišivke Tarwatera ili Targeta na majci? Mo
matea 13.04.2005 u 22:17:32 profil autora
za sisu

bwahahahaha

mmmmorrre coookiesss.......
darko 13.04.2005 u 22:32:25 profil autora
jebome pas ako ste vi normalni :)
koji treš.
al' ovo mi je najjače:
Marinko: hehe.
Darko: hehe.
Nina: hehe.
Hadžo: HAHAHAHAHAHAHAHA…
Hadžo: …HAHAHAHAHAHA…

sadrzaj je izmijenio/la - darko u 13.04.2005 u 22:55:06
matea 13.04.2005 u 22:34:25 profil autora
jebome pas ako si TI normalan


ovratnik, hahaha

mmmmorrre coookiesss.......
sadrzaj je izmijenio/la - matea u 13.04.2005 u 22:35:04
marinko 13.04.2005 u 23:00:15 profil autora
tenks - 0.1 više u mojoj trash karijeri.

i Darko, zato te volimo...

----------------------------------
pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing
circus carny guarding
the gates of heaven
like stuck in limbo abduction
wormed our way through
distant earth
trixy 14.04.2005 u 16:51:36 profil autora
evo i mojih fotki. 'samo' 50-ak komada. čitav dan se bavim s vampirima i njihovim crvenim očima i pokušavam popraviti levele na fotkama.

uživajte:
Link
inga 14.04.2005 u 17:53:39 profil autora
ama sjajno!
matea 14.04.2005 u 18:35:37 profil autora
woo hoo
super su fotke.



mmmmorrre coookiesss.......
electro cute 15.04.2005 u 21:27:11 profil autora
transkript je jedno pet puta zabavniji od koncerta, ama, upišo sam se...
electro cute 15.04.2005 u 21:30:03 profil autora
koje pizdarije u ksetu. puštam ja nekakav post rock, onak, slint, mogwai, explosionse i tu raju, kad upada mi lik iz benda i da puštim hanka williamsa prije koncerta. jebote. country. svašta.
marinko 15.04.2005 u 22:59:11 profil autora
tenks electro. uzas - country... jel wilco neki country? meni su oni ok...

----------------------------------
pattern against user- dilated
bastard waiting for nothing
circus carny guarding
the gates of heaven
like stuck in limbo abduction
wormed our way through
distant earth
electro cute 25.04.2005 u 19:47:36 profil autora
ti si country. wilco nisu country. iako se na ranijim albumima osjete country utjecaji. ima i dobrog kantrija, johnny cash npr.

btw liarsi su rasturili sinoć. xiu xiu večeras. zakon totalni.
matea 26.04.2005 u 01:06:33 profil autora
evo tko je prvi luzer na kompu.

genijalno.
bilo bi još i bolje da Nekome nije zazvonio mobitel.
čizus. bok dip.

mmmmorrre coookiesss.......