Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
backdrifter 05.01.2005 u 19:57:46 profil autora izmijeni

Evo otvaram temu da imate gdje pljuvat po novom albumu omiljenog nam (više - manje) ćelavca :-)
Album sam slučajno primjetio u cd shopu. Možda sam ja nešto propustio ali nigdje nisam vidio ni slova o izlasku albuma, a i sada kada je u prodaji nitko ga nije ni spomenuo. Čudno.
Inače vidjevši album nisam bio baš siguran da je to to jer je cover totalno crn i osim naziva albuma nema nikakvih drugih vidljivih podataka. I cijena je nešto niža (110kn) pa sam prvo mislio da se možda radi o nekakvom singlu ili tko zna čemu. Ali ipak radi se o (pre)dugo očekivanom albumu.

Album ima 11 stvari(jedna je 'skrivena') + intro. Dojam koji sam dobio slušajući ga je da se radi o dobrom albumu s naglaskom na atmosferi, dok same pjesme nisu tako jake kao na prethodna dva. Čini mi se da u nekoliko navrata Urbanovi tekstovi i nisu na razini na kojoj bi trebali biti. Glazbeni dio mi je odličan.
Uglavnom mislim da tolika diskografska pauza ovim albumom nije opravdana. U 6-7 godina mogla se skupiti bolja kolekcija pjesama. Ipak meni je album već ušao u uho i sve mi se više i više sviđa.

22.05.2024 u 01:14:19
 
oblikovanje:
sadržaj: