Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
daddy 01.12.2004 u 21:35:22 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
u 22.30 će počet.
Depressed 02.12.2004 u 10:58:48 profil autora
Jel je to onda taj river pub, dritokonj je napisao da svira u nekakvom OZONU u karlovcu?
daddy 02.12.2004 u 16:53:36 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
river pub.
ETernal 02.12.2004 u 22:54:52 profil autora
river pub.

jes vidio prostor?
daddy 02.12.2004 u 23:30:24 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
čuo sam sve o njemu.
ETernal 02.12.2004 u 23:38:45 profil autora
super. a da mene puste unutra? :P fali mi malo jebiga, a i svaki 2. put me pusti (190cm pa ne trazi osobnu)no ne bi htio na kocki imat konc pipsa
dju 04.12.2004 u 12:14:42 profil autora
zapravo je koncert bio bolji nego što sam očekivala. prostor nije toliko mali koliko je razvučen, zvuk ne znam kakav je bio jer sam stajala pokraj zvučnika (i danas mi sve odzvanja), daddy je bio simpa (na svoj način), a prvi put sam čula i novog bubnjara (što se mene tiče, primam ga u bend).
u karlovac smo stgli u sastavu: zv-ova sestra ana, ana božanić (kardinalka), darko, kjut i ja. darka su prethodno murjaci pretresli na parkingu kod nsk (normalno, kad izgleda ko masovni ubojica s onom svojom plavom kosicom, vedrim licem i ferovskim studentskim imidžom). na putu tamo u autu smo slušali kompilaciju "ka karlovcu" koju nam je složio darko, a na putu natrag filigranske pločnike i boga.
u međuvremenu smo odslušali skoro dvoipolsatni koncert iz prvog reda, zajedno s teen karlovčankama koje su vitlale svojim dugima kosama i svako malo fotkale bend onom novom generacijom šminkerskih mobitela, te zajedno sa ETernalom, koji je odličan lik, u čemu smo se svi mi pridošli prekaljeni fanovi složili.
dju 04.12.2004 u 12:26:41 profil autora
a lindin entuzijazam zaslužuje zaseban post. uputila se iz zg-a u karlovac vlakom, koji je u polasku kasnio 2 i pol sata (srećom, bend je počeo svirati tek u 23 i 30), a vratila se (nadam se) doma busom!
ETernal 04.12.2004 u 13:08:03 profil autora
koncert je bio odlican^2...na fenomenalan dan... moj prvi pipsa...mogu samo reci fala
a prvi put sam čula i novog bubnjara (što se mene tiče, primam ga u bend

aa, frend (bubnjar wannabe, al stvarno dobar) mi ga je gledo iz profila cijeli koncert i onako upijo sve, nije se ni mrdo a naslonjen na zvucnike...a dobro, mozda je bio pijan pa se moro drzat za nesto :)
...ETernalom, koji je odličan lik, u čemu smo se svi mi pridošli prekaljeni fanovi složili

*blush* 8)
linda 04.12.2004 u 13:10:13 profil autora
koštao me živaca ovaj odlazak u karlovac jer kao što je dju rekla vlak mi je kasnio 2 i pol sata u polasku, mislim od svih vlakova - baš moj! užas.
da se radilo o nečemu drugome otišla bih doma nakon max sat vremena čekanja al pošto se radilo o koncertu pipsa ta opcija nije dolazila u obzir.
čekanje se isplatilo i stigoh u karlovac na vrijeme.
koncert je bio baš kako dju kaže i iznad očekivanja na kraju. "onaj kojeg nema" me iz koncerta u koncert sve više i više oduševljava, strašno volim tu stvar. repertuar pjesama je više-manje čini mi se bio isti kao u ljubljani, al o tome će nam ipak darko najbolje reći:).
pozdrav svima koje sam vidjela, a posebno mi je drago što sam upoznala dju (jako drago biće), te kardinalovu djevojku.
i tenks ivoru koji me dočekao u karlovcu i otpratio ujutro na bus.
oak 3 04.12.2004 u 15:44:20 profil autora
sad se vidi da može i bez vlade!
nitko ne piše koliko je bilo ljudi ili koliko je klub
bio ispunjen.
gdje to još ima da ljudi (i to koji!) putuju i ne odustaju i kad vlak (zvan čežnja) kasni satima.

do sljedećeg koncerta.

i to je dobro
dju 04.12.2004 u 18:06:12 profil autora
ne znam procijeniti koliko je ljudi bilo, a problem je i u tome što prostor oko stejdža nije velik, a ostatak river paba proteže se uz šank i opet se širi na drugom kraju, gdje ljudi sjede i ne vide stejdž, ali sve čuju.
bila je gužva, sudim to potome što su me izgazili i što darko niti jednom nije uspio uslikat bend bez neke neželjene glave iz publike, a fakat smo bili u prvim redovima.
ma bilo je lijepo, i nama i karlovčanima. to je bitno.
electro cute 04.12.2004 u 20:13:50 profil autora
river pub. lik izgleda ko unutrašnjost podmornice. dugačak ko najveći kurac nekog crnca, a prostor oko stejdža ti dođe ko glavić. fakat, klub ima taj nekakav falusoidan oblik. ozvučenje je koštalo deset hiljada maraka. moji zvučnici u sobi su bolji. al ajd, ko ga jebe, nije ništa lošije od onog u tvornici. putovali smo, ko što je već dju naglasila, darkec, ana, ana, djurdjica i ja. unatoč tome šta se dju užasno zaustavila kraj naplatnih kućica, pa je morala napola izvirit kroz prozor da uzme tiket, moram priznat da vozi ko zmaj. 160 u vectri pa se ti misli.
koncert je počeo u 23.30 jerbo je vlasnik reko da se mora pit. prostor ispred stejdža pristojno ispunjen (cca 70ak ljudi), s tim da su neke pičke u prvom redu znale samo stvari s fred astairea, pa su stalno odlazile i vraćale se s obzirom na to jel bend svirao plači, na putu, supermamu i ostale dragulje s ploče, ili pak nije. ne baš ugodno iskustvo. puno klinaca i klinki (!), pravi raj za darkove perverzne oči :)
sound je bio loš, ko što već rekoh, daddy je bio u elementu (ne ulazim u kojem, al bogami je bio), rokalice su bile dobre, s tim da je onaj kojeg nema apsoštrumpfni hit, pjevač bitlsa i stonesa je jedna od najslojevitijih i nahjljepših pjesama ikad, a bog, kojeg inače ne volim previše (tekst mi je genijalan, al mjuza mi nije) mi je savršeno lego. sve u svemu jako dobar koncert.
kad smo se vraćali slušala se azra, krešin izbor najboljeg s filigranskih pločnika, na što sam ja reko da ne mogu nakon giga pipsa slušat ništa pametno i da se stavi neš drugo. dju je na to predložila da pustimo boga. eto šta ti je fan.
highpointovi večeri (mimo giga) bila je djuina priča o švestern djurdjici i lidiji i magičnim razglednicama, te upoznavanje eternala koji je tak super lik da jedva čekam da dodje u zg na studije da se moremo družit.
eto.
bdw darko je jebena faca, a za svima vama koji to ne kužite skenirajte si glavu. da vidite ima li unutra išta.
ETernal 04.12.2004 u 20:48:34 profil autora
fala pipl, dosta je bilo, umislit cu se jos :)
za prostor sam vam reko, al jebiga... ma glavno da sam ja uso u njega:) jedino me sad nesto pecka da sam mogo lako dobit batina -sa svojim stavom ja velik, ti pusti me unutra- od toga orangutana s vrata...

i upozno sam daddya, čoeče...čoeče!
8)

prvi put cujem novog pjevaca b&s, ne da love it, nego love it!
ETernal 04.12.2004 u 20:51:28 profil autora
e da, i vi ste zakon :)
arhimed 04.12.2004 u 22:38:46 profil autora
o švestern djurdjici i lidiji


sori ako sam indiskretan, ali moram pitat na koji način su švestern pomogle bendu kad im se zahvaljuje na omotu freda astaira?
ETernal 05.12.2004 u 00:38:08 profil autora
darko je spominjo nesto o nekoj arhivi dok je slikao okolo...gdje bi se to moglo vidit ili ste samo na prijevaru zeljeli fotke najboljeg manekena ever (mene) pa ih prodat u neki visoko tirazni magazin? 8)
dju 05.12.2004 u 19:48:14 profil autora
sori ako sam indiskretan, ali moram pitat na koji način su švestern pomogle bendu kad im se zahvaljuje na omotu freda astaira?


nismo uopće. samo smo daddyju punile sandučić kartolinama. zapravo je ostalo neobjašnjivo zašto nas je ipak stavio. (daleko od toga da mi je krivo, štoviše, ta nas je gesta svojevremeno jako usrećila)

pjevač b&S je dvostruko bolja u novom ruhu (već sam je čula u gavelli, al tek u karlovcu mi je sjela. a zanimljivo je auditivno iskustvo i čut kako daddy pjeva kfs.
ma taj karlovački koncert mi je sve draži što više mislim na njega.
Filip 06.12.2004 u 16:52:47 profil autora
jel imate možda koju fotku?

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
lollipop 06.12.2004 u 18:04:27 profil autora
svako zlo za neko dobro...
sto li mi je bilo zao sto necemo prisustvovat u karlovcu, ocito upoznat neke nove forumase..
ali taj dan od miljon obaveza koje sam imala nisam obavila niti jednu zbog radi rigolino-proljevino cjelodnevno-nocne izvedbe. pa nisam bila u mogucnosti nastaviti svoje obaveze niti u subotu. pa sam poslala dipa da ih obavi umjesto mene, sto je on ucinio puno bolje nego bih ja to bila ucinila. rezultate toga mozete vidjeti danas u onom novom kvizu na novoj tv u 18:30 (eto, za 25min).
tako da, meni uopce nije zao sto nisam bila na koncertu :)
ali ipak, dajte neke slike :)
electro cute 06.12.2004 u 20:16:30 profil autora
meni je apsolutni vrhunac večeri što sam primjetio dva potpuno nova "kid ejovska" zvuka na pjevaču b & s, koje čini mi se, svira zde (a možda je laptop). fora je da ih prije uopće nisam čuo pa ne znam jel su to novi (što će reć da se na pjesmi još uvijek radi) ili je sound bio tolko užasno razasut (da, razasut) po prostoru da se svaki ton mogo čuti odvojeno (što je u kurcu jer onda pjesme gube na kompaktnosti) daddy?
ETernal 06.12.2004 u 20:58:59 profil autora
zv-ova sestra ana, ana božanić (kardinalka), darko, kjut i ja.


hm hm
darko - plavi ferovac, kjut -crni miljenko jergovac
a samo dvije cure, ili sam se ja nesto zeznuo? 'o,O
darko 07.12.2004 u 04:00:54 profil autora
lollipop wrote:
ali ipak, dajte neke slike :)

Filip wrote:
jel imate možda koju fotku?


Imamo. Tocno 12 komada na Link i jos 10-ak neupotrebljivih.

linda wrote:
repertuar pjesama je više-manje čini mi se bio isti kao u ljubljani, al o tome će nam ipak darko najbolje reći:).


Tako je. Playlista => Link

dju wrote:
darko niti jednom nije uspio uslikat bend bez neke neželjene glave iz publike


Slike benda su katastrofa. Em zbog foticha, em zbog rasvjete, em zbog dima... aaaaa

dju wrote:
i ferovskim studentskim imidžom


what the fuck...? ferovski stud. imidž = karirana košulja, laptop, naočale, neobrijanost...

ETernal wrote:
darko - plavi ferovac


molim da se ovo "ferovac" prestane koristiti u opisu mojih vanjskih karakteristika. hvala.

lollipop 07.12.2004 u 10:11:18 profil autora
darko wrote:
ferovski stud. imidž = karirana košulja, laptop, naočale, neobrijanost...

hihihi, upravo tako je izgledao dip kad sam ga prvi put ugledala. hm, tj. lazem, prvi put nije imao kariranu kosulju, ali sljedecih puta je :)

inace, duga kosa je jos jedno vrlo obiljezje pravih ferovaca. znaci, darko, otpadas. ne samo da nemas dugu kosu nego si jos i plavusa :)


Depressed 07.12.2004 u 13:05:25 profil autora
Lo, ti si me upoznala dok sam već prelazio na prugaste majice...
lollipop 07.12.2004 u 13:29:47 profil autora
mislim, oprosti, ali zivo se sjecam ne samo da si u svom ormaru imao kariranki nego sam ti ja jos dala par svojih koje nisam vise nikad namjeravala nosit. mislim da su ti prugaste bile samo ljetna varijanta :) (flanel je ipak vise zimski)
(da ne kazem da smo na prvi "spoj" izasli u istim majicama....)
Depressed 07.12.2004 u 14:25:37 profil autora
Koje su bile prugaste...
ETernal 07.12.2004 u 20:54:04 profil autora
frend mi ima sobu na pruge... crno bijele, na prvu je fora al je sve nekako cudno nakon nekog vremena. ne znam jel bi mogo spavat tamo
Gospodnetić 08.12.2004 u 16:04:18 profil autora
Dip,

videl sam te jučer na onom nekom kvizu na Novoj tv...razvalio si ih.
Mislim...vidio sam samo kraj, više nije bilo protivnika, samo voditelj ti i gomila nekakvih pitanja...
Kak je bilo?
DI su protivnici???
U svakom slučaju-čestitam! :-)
Depressed 09.12.2004 u 09:15:47 profil autora
Protivnici su otišli jer nisu znali dovoljno odgovora, al nema veze ja sam ih znao, pa sam dobio nofce i putovanje na izložbu Dalija :)