Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
gargamel 12.10.2004 u 00:00:31 profil autora
Evo ja sam pisao životopis. Nisam ih često pisao, pa mi nije bilo lako. Nekako je ispalo malo, pa me frustriralo. Zar je to moj život? Ispalo je jedva pola stranice. I, nisam baš uvjeren da sam ispunio formu.
Imate li i vi takve životopise. Posebno vi metuzalemi, vi ste ih sigurno pisali puno. Koliki su vaši?
vlado 12.10.2004 u 01:30:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Stranica i pol.
Inace, totalna drama mi je napisati zivotopis, oliti, CV.
morsky 12.10.2004 u 14:45:20 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
dvije rijetko napisane strane, veličina fonta - 12
dju 12.10.2004 u 17:35:28 profil autora
ovisno o tome kome pišem i s kojim ciljem, cv mi se može svesti na pet rečenica: rođena, odrasla, diploma, poslijediplomski, posao, poneki tečaj i strani jezik, zbirka pjesama i prijevodi. muž dijete. gotovo. a može se i rastegnut na dvije kartice (stipendija, izvanstudentske aktivnosti, honorani poslovi, članci i recenzije, nabrajanje prijevoda, hobiji).
inače, cv mi je ubijbože dosadan, a isto mislim i o tuđima. uopće, to je forma iz koje ništa uistinu važno ne možete saznati o čovjeku.
da nekog zapošljavam u svojoj hipotetskoj firmi, kvalifikacijsko-eliminacijski dio bi mi bili intervjui s ljudima, a ne njihove pismene aplikacije.
svinjče 12.10.2004 u 22:25:29 profil autora
apsolutno.
CV je tek nekakav start, nikako najbitniji dojam.barem u našem poslu...
i ne brigaj gargi, nije ti CV baš tak jadan kak si ti zabrijo.
inače, nekakvo je nepisano pravilo da se CV (bez obzira kolko si ti tog napravio, prošao, radio..blabla) nikako ne piše na više od jedne stranice. ima i u tome nešto.

ja si imam jedan cv koji svako malo osvježim. pa nekaj izbacim, nekaj dodam. i zadovoljna sam s istim, onak..baš sam si ponosna na samu sebe ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa
valcer 13.10.2004 u 09:36:03 profil autora
ja sam često na "vi" (ponekad i na "oni")sa svojim životom pa se onda to odražava i na curriculume. sranje je jedino što oni koji to čitaju taj naš odnos shvaćaju preozbiljno
electro cute 13.10.2004 u 18:47:01 profil autora
ja sam jednom piso kurikulum vite, za prijemni na akademiji. imo sam 18 godina. užas, buraz, niš zanimljivo. cvji su sranje.
vlado 14.10.2004 u 18:33:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sad sam se sjetio jedne anegdote od prije par godina...
Zmuketa&Binic su jedne godine trazili ljude, pa sam im poslao vispren i duhovit zivotopis koji je na kraju imao sliku 100 maraka. Poruka nije mogla biti jasnija.
Nisu se javili. I nek nisu.
TOMO ŠIMEC 29.10.2004 u 08:52:43 profil autora
lepota & otpor
ma nađi nekog frenda da ti napiše
životopise. tak bu ti objektivnije
jer sam buš nekaj ziher slagal pa je
bed ako te skuže