Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5 6
 
zumbula 07.11.2004 u 18:17:07 profil autora
fenomenalan dan...genijalna atmosfera, na povratku slušali drveće i rijeke..kišica je škropila po nama, ali ne zadugo stavio darko krpu ..nevjerojatno koliko smo svi bili u šoku kad smo vidli tipa da sjedi u autu..zbrisao je brzinom svjetlosti..a i šta bi mu... drago mi je za sve koje sam upoznala a i za one koje znam,ali su dobili neku novu dimenziju..još su mi draži..mislila sam da je to zbog bambusa, ali nije he, he..osjećaj je isti i dalje..idem da se ne bi previše raspisala, nede mi to uz imidž..

e, da i tip na granici je znao da idemo na koncert pipsa, pa smo pomislili nije li možda forumaš hm..
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 07.11.2004 u 18:19:32
blanka 07.11.2004 u 18:48:30 profil autora
pozdravček vsem še od mene, še posebej vladu :) no, in vsem ostalim, seveda!

ja, bilo je res super, tudi mene boli vrat - premalo je dobrih koncertov!!! super, da smo se srečali, upam da se kmalu vidimo, mogoče v zagrebu, mogoče spet kje v slo?

fotke tudi super... hvala
lepo bodite!


electro cute 07.11.2004 u 19:56:17 profil autora
mene sve boli, svaki dio tijela. muka mi je otić se ispišat. to je siguran znak da je gig bio super. kad će slike? loli?
blanka 07.11.2004 u 21:17:25 profil autora
ok, moram priznati, da tudi mene boli vse od vrata navzdol... res nisem več v formi
trixy 08.11.2004 u 09:03:27 profil autora
jebiga, ostarili ste ;o)
darko 08.11.2004 u 15:53:18 profil autora
kad će slike?

da, fakat hrvoje, kad će slike?

Ja sam stara za kurac, ti si za pet...
electro cute 08.11.2004 u 19:35:38 profil autora
ja? kaj ja imam z slikama? ma, ionak se na većini vidi samo moje tjeme. bleh.
tristan 09.11.2004 u 09:41:46 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
evo mene.....malo pozno, ampak ziher....
tudi mene boli vrat!!!?!

z eno besedo v stilu j. lisac......FAMOZNO

drugače je možno razdelit koncert na dva dela: 1. muzika & 2. forumaši
muzika je bila odlična......kot vedno
forumaši so eni super odprti ljudje, res fino jih je bilo spoznati
če povežem prvo in drugo, je bil koncert kot 2x2....
jasna, preprosta in originalna fuzija muzike, besede in dobre misli

pozdrav vsem iz foruma & upam, da se vidimo spet...čimprej....
še posebej kdaj v ZG :)
oak 3 14.11.2004 u 12:13:26 profil autora
Pips Chips & Videoclips spet razgreli Ljubljano

Hrvaška skupina Pips Chips & Videoclips zadnje čase pogosto nastopa v Sloveniji, kjer se trudi osvojiti poslušalstvo. Njihova popularnost pri nas namreč še zdaleč ne dosega tiste z druge strani meje.
Tako smo jih po lanskem nabito polnem koncertu v Orto baru in nastopu na Noči v stari Ljubljani lahko spet videli ta petek v KUD-u Franceta Prešerna.

Okoli desete ure so iz dvorane zadoneli uvodni toni in dvorišče pred KUD-om je bilo v hipu prazno. Dve uri kasneje bi se spet napolnilo, pa je idilo zmotil dež, tako da je pokoncertno druženje s fani, med njimi kopico forumašev s Hrvaške, potekalo kar znotraj. Zadovoljni so bili vsi - bend, impresioniran nad vzdušjem, ki se je ustvarilo med koncertom, in obiskovalci, navdušeni nad samo izvedbo. Ta je bila glasbeno dovršena, poleg tega pa je imel Ripper spet enega svojih dni in je komade zimproviziral ter na trenutke odpel tako po svoje, da ga je glavna kitara komajda sledila...

Po umirjenem začetku se je z blokom ''ubij - razbij'' začela norija, še posebej v prvih vrstah, kjer so jo diktirali zvesti hrvaški fani. Pesmi z najnovejše plošče Drveće i rijeke so se prepletale s starimi hiti in nekaj novimi stvaritvami. Nogomet, Na putu prema dole, Poštar, Narko, 2x2, Baka Lucija, Onaj kojeg nema... Bolj ko se je koncert bližal koncu, bolj se sta se oder in parter zlivala v eno. Pogled na prve vrste je govoril le eno: Pipsi so droga.

Še eno dejstvo govori v prid tokratnemu koncertu: po dolgem času nihče ni zahteval Dinama, himne, ki je Pipsom na Hrvaškem prinesla veliko publicitete, a poslušalce močno razdelila. Ripper se ob tej prošnji sicer znajde s kakšnim sarkastičnim odgovorom, pa vendar se zdi, da mu vedno znova vzame elan, potreben za odličnost. No, tokrat do te situacije ni prišlo in koncert je lahko do konca odpeljal v svojem ritmu. Fantastično.

Nita


i to je dobro
oak 3 14.11.2004 u 12:18:50 profil autora
Hrvaški art rockerji so se na poti domov iz Londona ustavili še v Ljubljani v Kudu Franceta Prešerna. Že eno leto predstavljajo album » Drveče i rijeke«. Opazno je da so fantje po notranjih reformah v skupini še močnejši kot kdajkoli. Ne nabito polna dvorana je bila priča vsemu najboljšemu kar nam v tem trenutku lahko ponudi skupina iz Zagreba. Na koncertu so fantje imeli tudi svojo ekipo privržencev, ki so vztrajno poskakovali v prvih vrstah. Poznavalci skupine so se razveselili predvsem starejših komadov kot so Ljubav, Poštar lakog sna, Supermama … Frontmen Ripper je zelo čudno zanimiv človek, zdi se da lahko na odru spreminja razpoloženja iz trenutka v trenutek, iz pesmi v pesem. Seveda pa je pri Pipsih opaziti tudi malo nemotečega pozerstva, ki je neobhodno na rock koncertih.

Prijetno presenečenje je bilo ko so fantje izvedli enega od starih hitov in sicer » Nogomet«, ki je vrgla nasmeh na lice marsikateremu poslušalcu. Nove pesmi pa imajo pridih art, opazno je da se fantje radi gibajo v eksperimentalnih vodah in da imajo vse zelo dobro naštudirano. Dejstvo je da Pipsi niso tipičen rock bend, ki bi temeljil samo na žuru, ampak imajo za sabo neko teorijo oz. bolje rečeno zdijo se kot rock intelektualci. Angleški medji jih primerjajo z elgendarnim Leonard Cohenom

So ena od tistih skupin, ki bi jih šel poslušat vedno ko se ukaže za to priložnost, niti slučajno niso dolgočasni in predvidljivi. Upajmo le da bodo nadaljevali svojo kreativno pot in se razvijali naprej.

Vladimir Petković-5-KO

i to je dobro
electro cute 14.11.2004 u 18:25:14 profil autora
"impresioniran nad vzdušjem"
šta to znači?
tristan 15.11.2004 u 07:42:11 profil autora
: : : if you don''t go you don''t have a story . . .
to pomeni "impresioniran zbog atmosfere koncerta"
vlado 15.11.2004 u 12:52:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"Pipsi so droga."

Vjerojatno su ugledali Darkeca na 2x2! ;)
gargamel 23.11.2004 u 15:17:39 profil autora
Ljudi jel remix od "Pjevač BiS" negdje objavljen-mislim na netu? Ja bih to volio doma slušati, pa ako netko ima snimljeno, može li javiti. A, ako nije nigdje objavljeno, daddy postoji li šansa da bude?
gargamel 25.11.2004 u 00:03:42 profil autora
Vidim da me nitko ne jebe ni pet posto, ali nema veze. Zna li netko nešto. Ima li tkogod odgovor na pitanja gore.
sadrzaj je izmijenio/la - gargamel u 25.11.2004 u 00:03:56
gargamel 26.11.2004 u 22:55:22 profil autora
Jel postoji neki razlog zašto ama baš nitko nema što reći na moje pitanje.
oak 3 26.11.2004 u 23:34:07 profil autora
kod mene nema tražene snimke.

i to (nije) dobro
oak 3 08.01.2005 u 11:46:38 profil autora
i to je dobro