Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
admin 23.09.2004 u 20:15:16 profil autora
ne želim korigirati svoje postove, to mi je šupački. pa pišem novi.
gledaj, hadžo; apsolutno nemaš sens. znaš, to je ko da sa rojsom idem na zborno pjevanje. naime, pjesma i tekst "na plaži" (u kurac svoj sam zagledan vječnost proveo ) je preprejebna. i ne branim ja biffela (koji bi me poslo u kurac da prati ovo glupo dopisivanje) nego ne dam Ono Što Je Dobro, Ono Što Vrijedi. pa ću vam to reć, seljaci, jer ste seljaci. i nema beda, budite.
e, sad, totalno je drugi par kopački što se to nekom sviđa ili ne, ma uopće nema beda, pa nikom ja ne zapovijedam niti te ikakvim argumentima mogu uvjeriti u suprotno.
i da završim; vidiš ovdje se radi o žešćoj trešijani kod biffija, to je ono za kaj ja velim "kiks es", jer taj biffel ima sreću i dar da ga na jednoj zaista tankoj niti po kojoj balansira između totalnog debilizma (kojem se, bdw, ismijava. eto, crtat ću, al šta mi to vrijedi...) i fakat vrijednog djela ipak nekolicina i prepozna u namjeri. on je naprosto druga dimenzija i u toj dimenziji nije svak. nisu zato ljudi ni bolji ni lošiji, jednostavno kad s nekim poput tebe ulazim dublje to je žešće izgubljeno vrijeme. i da se zna; ja zaista nemam sens za štošta, ali za ovo o čemu sam pisao (bez argumenata, koji će mi kurac argumenti za sens?!) bogami ga imam za trojicu. ajd, bar nešto!
Sikamor 23.09.2004 u 22:41:30 profil autora
Koji kreten!!! (Ili je ovo gore sa seljacima koji nemaju sens za pravu muziku zapravo sarkazam na raču zadrtih budala kojima je svatko sa drugačijim mišljenjem kreten? U tom se slučaju ispričavam.)
E da, pun kufer je govno. A stih koji si gore citirao? Hilerijus!!!
Hadzo 24.09.2004 u 09:07:18 profil autora
Ma znate što ljudi? Idite onda vi lijepo u taj kurac u koji je Biffel proveo vječnost zagledan. Gdje piše da nam se svima mora sviđati album PK-a, pa i Pipsa ili bilo kojeg drugog izvođača? Tomu i služe forumi valjda, da različiti ljudi razmijene različita gledišta, po mogućnosti bez uzajamnog vrijeđanja. No OK, da vas više ne davim svojim "pizdarijama" i "nonsensima", koristim ovu prigodu da odjebem s ovog foruma. Valjda će sada sve dobiti neki "smisao"...
daddy 24.09.2004 u 09:39:12 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
bez reči. tek, nikom nisam rekao da je kreten ni da mu se nešto mora sviđati. i uopće nisam ni ljut ni nabrijan, pogotovo na gospona hadžu. pa fakat, zašto?
(termin "seljaci" ne koristim kao uvredu. "seljačine" je uvreda. a nekmoli "kreten", "idiot" itd. to ne ide nikad nikom s foruma!)
a ovo slinavče koje ima 5 postova u svom životu ne bi ni komentirao.
i sad ću zaista malko odmoriti od foruma jer nema smisla. mada sam svjestan da će tek sad gomila politički korektnih zajahati na moja leđa sa svojim prodikama.
neka, svak samog sebe crta.
svima koje sam uvrijedio sa "seljaci" ispričavam se jer nije bila namjera, ponavljam.
Sikamor 24.09.2004 u 10:19:20 profil autora
Stvarno, kako se ja to usuđujem odgovarat na glupost iz tvog posta s obzirom da sâm imam 5 jebenih postova. Ne znam šta mi se dogodilo. Neće se ponovit.
A šta se tiče ostalog: ne, ti nisi rekao da se nekom mora nešto sviđat, ali oni koji ne vole pun kufer nemaju sens , u kojem ti, jel, plivaš. A još ktome su i seljaci. I sad želiš reć da to tvoje seljaci nije bila uvreda. Gimi a brejk! Doduše, uvreda na račun ljudi koji nemaju sens za dobru muziku i nije uvreda, jel tako?
vlado 24.09.2004 u 11:56:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
CUdno je meni to s vulgarnostima i nevulgarnostima.
Bas slusam novi album Skroza, koji se sigurnom brzinom siri Zagrebom. Btw, osjeca se jak utjecaj Pipsa i Leta 3 (bar ga ja osjecam). Sto je dokaz da, steta sto je Bosna takva drzava kakva je, Pipsi imaju naklonjenu publiku tamo.
E sad, na tom albumu Skroza ima jedna pjesma koja se zove "Enac". Refren ide ovako:
"To je enac enac
Guza ti je zdenac zdenac."

I sad, zena kad se zajebava onda ona meni pjeva Biffelovu "U svoj kurac zagledan SI vjecnost proveo...", a ja joj odgovorim sa gorespomenutim "Zdencom...".
I tako mi si pjevamo s velikom njeznoscu i volimo se, al da nas neko cuje sa strane mislio bi da smo totalne seljacine, papci i probisvjeti.
A bitan je kontekst.