Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
Gospodnetić 10.09.2004 u 10:47:57 profil autora
Hm...skuzil sam da nemam sanse pokraj rok en rol zvezde i osječkog tajkuna! :-)
Da ne pričamo o sultanu iz Dubrave...brijem da protiv njega niko nema sanse :-)
Povlačim se iz licitacije...
vlado 10.09.2004 u 13:19:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Proglasavam monopol!

Gospodnetic = 62,50 kuna

+

Ja = 100 kuna

=

162,50 kuna!!!
Hadzo 10.09.2004 u 15:26:41 profil autora
Nije fer! Mogli bi se tako Daddy i ja udružiti i onda bi imali apsolutni monopol s 261 HRK.

Nego, nismo raspravili jednu stvar, gdje su jamstva da će Darkec doista i dobiti tu lovu? Mislim, nismo platili kotizaciju ni ništa, možemo tako nabijati cijenu u nebesa, ali gdje je garancija da će pobjednik licitacije doista toliko i isplatiti?

Anyway, da ovo skratimo: moja ponuda od 140 kn stoji još uvijek, pojedinačno je najveća i spreman sam ju platiti u roku odmah. Ukoliko ne dođe ozbiljnija veća ponuda, Darkec ima 24 sata da odluči hoće li ju prihvatiti ili ne. Sutra u 15:25 službeno izlazim iz natjecanja, s nagradama ili bez njih.
daddy 10.09.2004 u 18:25:32 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
200 kuna sisavci. ajde, ko će više da ga čujem?!!!!!
Filip 10.09.2004 u 18:44:26 profil autora
sorry ekipa što sam se ovako ubacio u topic.. ali vot d fak je sa anketom?? nakon ubedljivog vodstva senne m, danas grupa phantasmagoria odjednom izašla na prvom mjestu i to sa 100 glasova!
molio bih predsjednika stručne komisije da nam objasni što se desilo? i da zadnji krug proglasi neregularnim.
ukoliko se to ne desi pozivam sve glasače da bojkotiraju finale natjecanja za najtrešijaner.
dajte nam demokratske izbore. ne želimo nameštaljke.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Hadzo 10.09.2004 u 23:59:42 profil autora
E to se zove oštra igra! Svaka čast majstore, ali ja dajem 222! Tri dvojke. Hoće li to biti dovoljno za pobjedu?
daddy 11.09.2004 u 10:12:53 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dobro, ljudi. ovo sa zadnjim krugom definitivno nije regularno, ali jasno je ko bijeli dan da u finalinjo ide senna m. djoni gitara ne ide jer su kao drugi u svojim grupama i vlatka pokos i branimir mihaljević imali više glasova (djoni 14, a ovo dvoje 21 i 22 glasa).
dakle; katalenić, burnać, tina i nikša, senna m, pokosica i mihaljević!
daddy 11.09.2004 u 10:28:21 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
čovjeku koji je uštedio ne kupujući pežo, već jaris (!?, jebiga, jel jaris, nisam baš siguran) mogu poručiti samo jedno:
222,5 kune!
darko 11.09.2004 u 13:01:12 profil autora
zašto, o zašto u finalu nema senne m?
lapsus calami ili viši interesi?
vlado 11.09.2004 u 14:35:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Prvo, odjavljujemo se iz igre Gnetic i ja.

Drugo, Hadzo, otvoreno trziste dopusta udruzivanje razlicitih interesenata, koji mogu ponuditi cijenu i figurirati kao osoba koja ce pokupiti nagradu. Kako ce "podosobe" razdijeliti plijen - njihov problem!
Znaci, ako ti i Daddy se zelite udruziti, izvolite.

No, decki mislim da ste ostali samo vas dvojica.
Hadzo 11.09.2004 u 17:53:06 profil autora
Dubravko, jel ti znaš koliko se pelena može kupiti za 222,5 kuna? (Sad igram na očinske osjećaje, sve je to dio taktike, ljudi).

No evo, da ovo lagano privedemo kraju evo što ja mislim: Daddy je blefirao. I spreman sam se povući iz igre jer sam uvjeren kako će se vlasnik dotičnih artikala opet obratiti meni kad vidi da je pobjednička ponuda bila samo valjak. I ovo je rizik ali jebiga, u pokeru moraš preuzeti rizik. Ja sam otvorio svoje karte, da vidimo što moj protivnik ima.
zumbula 12.09.2004 u 13:26:14 profil autora
ček sad, ok. artikli i to, ali u večernjem piše o povratku simplicije na scenu
'Diana-Simplicija, poznata pjevačica iz dance razdoblja, nakon sedam godina tijekom kojih se bavila dizajnom, ponovno se vraća na scenu pjesmom Moja ljubav nije slijepa'
znam nije ona joža, vlatka, mladen i taj rang, ali staž joj curi a kak sad biškupić ukida plaćanje staža i socijale pojedinim umjetnicima mislim da bi simpliciju treebalo uvrstiti ono ipak, već je ona bila, pa se vraća ,dajmo joj šansu...
darko 12.09.2004 u 21:57:08 profil autora
:::Ekskluziva::: WEB stranice Mladena Burnaca:
Link

I nemojte se prepasti kad cujete, hm, muziku iz Vasih zvucnika. To je isječak iz pjeme "2000. godina". Eto, nije da lobiram, ali možda pomogne pri izboru.
matea 12.09.2004 u 22:00:28 profil autora
hahahahaha
"...ja sam (hrvatski, op.a.) izvođač koji se najviše približio URBANOM ZVUKU - izjava za Glamour café"
hahahahaha
"Mi volimo lijepe tete"
hahahahaha


mmmmorrre coookiesss.......