Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 16.08.2004 u 19:44:30 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh da, bili su nam Makedonci.
Kao sto znate ili ne znate Filip, buraz mu, Dox i Milena su nam svratili do ZG. Bili su u Rovinju, pa smo se malo dvodnevno druzili na proputovanju ka Skopju.
Tesko je, doista tesko, krenuti od necega konkretnog.
Zapravo mi je namjera pokrenuti topic gdje bi pisali sve te zajebancije s druzenja...
Zamislite samo scenu u kojoj Darko s kamerom ulazi u rovinjski restoran i glumi Svabu:
"Ich bin auf Berlin!",
baca kadar na skoljke i veli:
"Was ist das?".
Zamislite scenu u kojoj Darko zabija meni (ej, meni u mojoj kuci, ej) u 87. minuti izjednacujuci gol sa Wiltordom i radi diving u dnevnom boravku...
Zamislite kako ubacujem kokice u usta i u jednom trenutku ispljunem cijelu desnu jedinicu u shaku, jer mi je nesto cudno... Otud i naslov. Da, da, dragi moji, prokletstvo magazina se nastavlja, sad i Zv i ja imao vidnu rupu medju zubima... Nadam se kratko, al ono... Ovo mi fakat nije trebalo. Kao sto su mi Makedonci trebali. Itekako.
Nadzivljavamo forum, sad vec i ljetujemo zajedno, druzimo se, gazda, budi ponosan sto si pokrenuo to...
I tako, knjigice, CD-ovi, DVD-ovi...
Da, da, odigrali smo i dva turnira na plejki, normalno da sam pobijedio u oba, iako me Gargamel stisnuo pravo, Fila je razorio Darka, Goran je derao iskljucivo po boku, a Dox iako je uzeo Real Madrid, nije uspio dat gol...
Zamislite scenu u kojoj je Darko izbacuje Henryja iz prvih jedanaest (igrao je s Arsenalom) uz obrazlozenje:
"1075 minuta bez gola! Napolje!!!"
Vidjeli smo se i u Krovovima, Dju je potirala teze o horoskopu uz pomoc secera (?!), Trixy siri business DVD-ovima tj. piratskim snimkama koncerata Pipsa (jesmo l fanovi il nismo?) i tako...
trixy 16.08.2004 u 19:50:00 profil autora
jako mi je drago da sam opet vidio makedonce.
mileni se zagreb jako sviđa, i pitala me o cijenama kvadrata u zg. mene, biznismena. da. pojma nemam.

nadam se da ćemo se sljedeći put vidjeti u makedoniji. meni je velika želja vidjeti ohrid, mavrovo i skopje.
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 16.08.2004 u 19:50:52
darko 17.08.2004 u 20:04:53 profil autora
Je, bilo je fakat divno ovih dana. Filip, Goran, Dox, Milena, Vlado, Tanja, Trixy, Gargamel, Dju i Djuka... hvala VAM.

Eto, Filip javlja - Makedonci su sretno stigli u svoju postojbinu i dobro se naspavali.

Show must go on...

Evo par fotki iz Rovinja: Link

sadrzaj je izmijenio/la - darko u 19.08.2004 u 04:02:15
gargamel 17.08.2004 u 20:37:33 profil autora
Što se tiče turnira u ISS-u. Vlado je osvojio turnir samo zbog prednosti domaćeg terena.
Filip 21.08.2004 u 04:05:16 profil autora
eto i mene sa malo većim zakašnjenjem.
prekjučer sam bio na stadionu. dobili smo ermence sa 3-0. utakmica nije bila neka, al opet.. vidjeli smo tri gola. nakon tog smo skočili u "laici" gdje smo gledali fotke sa odmora. popili koju pivu i tako to.
jučer smo s doxom bili u kino. pogledali smo "hellboy". sjetio sam se ovog topica dok sam jeo kokice i moram priznati da sam se pomalo uplašio. sorry buraz.
oko podne sam napisao odgovor na ovom topicu, al prije nego sam poslao istog, pao je windows. jebeš majkrosoft.
kao što je rekao vlado, teško je krenuti od nečega konkretnog.
doživljaji iz rovinja i zagreba ostat će mi u lijepo i dugo sjećanje. bilo je prejebeno. kad uz ovo povežem i onih par dana u mavrovu.. jebote! ovo mi je bilo jedno od najboljih ljeta ikada! možda i najbolje.
kako rovinj nije tako velik gradić vjerujem da smo vidjeli sve što je bilo zanimljivo tamo. puno smo šetali. popeli smo se na 60 metara visokom tornju kod crkve sv. eufemije. jeli smo sladoled. kupali smo se. igrali smo picigin.
u rovinju je došao i legendarni darkec. on je još jednom pokazao da ima velike simpatije ka pivi. a to će biti argumentirano fotkom.
u rovinju glavna je fora voziti bicikl. svi se vozikaju vamo-tamo. tamo je auto totalno out. ako opet odem u rovinju, definitivno ću ponijeti i bicikl.
a ona scena kad darko glumi švabu u rovinjskom restoranu ne može se prepričati. srećom to je snimljeno na kazeti. kad smo gledali kazetu kod vlade, par puta smo premotavali tu scenu i urlali od smjeha. jednostavno, darko je car!
bili smo i u famoznom monviju. pokušavali smo prepoznati mjesto gdje su svirali pipsi, al nismo mogli. valjda je i tako bolje.
bili smo i u vrsaru gdje smo se popeli na vidikovcu (oblacite i neboto se more nemirno - foltin ). pojeli smo pizzu u poreču i uputili smo se ka zagrebu.
tamo je tanja pripremila mljac mljac mezu. svaka čast!
e da.. ovo oko iss-a. moram popraviti vladeka. izigrali smo tri turnira. dva prve večeri i jedan druge večeri. vlado je pobjedio na dva, a treći ak se ne varam je osvojio goran. ja se nisam forsirao, jer bilo bi sramota da drugi put za redom razvalim vladeka. čuvam se za neki forumaški turnir u krovovima.
upoznao sam i gargamela.
vlado, kao pravi domaćin odveo nas na odličan roštilj. banjalučki.
kupio sam si retro od jinxa. onaj sa dvd-jem.
afkors bili smo i u krovovima. zar ste sumnjali u to?
tamo su došli i dju i trixy. trixy je donio snimke koncerata iz osijeka i jaruna na dvd, pipsića naravno. hvala ti puno majstore!
sretan sam što smo se opet vidjeli. super mi je što uvijek kad se vidimo naše druženje produžavamo od tamo gdje smo stali prošli put. kao da je taj prošli put bio jučer, a ne prije par mjeseci. to je pravo prijateljstvo!
pitao me trixy dal dolazim u zagrebu na poslijediplomskim. to bi bilo genijalno, al nisam siguran dali ću rešiti financijski to pitanje. početkom devetog mjeseca ću se raspitati u minstarstvu oko stipendije. al tražit ću i okolo. ako netko od vas naiđe na neku zanimljivu informaciju povezanu sa stipendijom nek mi javi. svaka informacija je dobrodošla.
krivo mi je što nisam uspio vidjeti sve ostale, al vidimo se sljedeći put. na nekom koncertu.
vidim da je trixy projavio želju da dođe dolje. jas sam već rekao - moja su vrata otvorena. ekipo, ne razmi&#