Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
vlado 16.08.2004 u 19:44:30 profil autora izmijeni

Eh da, bili su nam Makedonci.
Kao sto znate ili ne znate Filip, buraz mu, Dox i Milena su nam svratili do ZG. Bili su u Rovinju, pa smo se malo dvodnevno druzili na proputovanju ka Skopju.
Tesko je, doista tesko, krenuti od necega konkretnog.
Zapravo mi je namjera pokrenuti topic gdje bi pisali sve te zajebancije s druzenja...
Zamislite samo scenu u kojoj Darko s kamerom ulazi u rovinjski restoran i glumi Svabu:
"Ich bin auf Berlin!",
baca kadar na skoljke i veli:
"Was ist das?".
Zamislite scenu u kojoj Darko zabija meni (ej, meni u mojoj kuci, ej) u 87. minuti izjednacujuci gol sa Wiltordom i radi diving u dnevnom boravku...
Zamislite kako ubacujem kokice u usta i u jednom trenutku ispljunem cijelu desnu jedinicu u shaku, jer mi je nesto cudno... Otud i naslov. Da, da, dragi moji, prokletstvo magazina se nastavlja, sad i Zv i ja imao vidnu rupu medju zubima... Nadam se kratko, al ono... Ovo mi fakat nije trebalo. Kao sto su mi Makedonci trebali. Itekako.
Nadzivljavamo forum, sad vec i ljetujemo zajedno, druzimo se, gazda, budi ponosan sto si pokrenuo to...
I tako, knjigice, CD-ovi, DVD-ovi...
Da, da, odigrali smo i dva turnira na plejki, normalno da sam pobijedio u oba, iako me Gargamel stisnuo pravo, Fila je razorio Darka, Goran je derao iskljucivo po boku, a Dox iako je uzeo Real Madrid, nije uspio dat gol...
Zamislite scenu u kojoj je Darko izbacuje Henryja iz prvih jedanaest (igrao je s Arsenalom) uz obrazlozenje:
"1075 minuta bez gola! Napolje!!!"
Vidjeli smo se i u Krovovima, Dju je potirala teze o horoskopu uz pomoc secera (?!), Trixy siri business DVD-ovima tj. piratskim snimkama koncerata Pipsa (jesmo l fanovi il nismo?) i tako...

19.05.2024 u 15:04:11
 
oblikovanje:
sadržaj: