Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
arhimed 15.08.2004 u 02:14:57 profil autora izmijeni

čitate li blogove? koje?

ja sam preteče blogova (ako se to tako može nazvati) počeo čitati prije 3-4 godine, a u međuvremenu se pojavilo još par veb stranica (i to pravih blogova) koje su me privukle. znamo svi da danas postoji more blogova, ali nemam vremena pratit sve, a nisu baš svi ni zanimljivi. blogove čitam ponajviše zbog toga što mi je gušt čitati zabavne i nepretenciozne tekstove u kojima ljudi iznose crtice iz svog života ili svoj pogled na svijet. kad malo bolje razmislim, čini mi se da je jedan dio svih ovih silnih današnjih blogova nastao evolucijom teenzina koje je - direktno ili indirektno - pokrenuo nomad.

evo vam tu 5 linkova pa se pozabavite njima ako ste dokoni i prokomentirajte ih:

Link
Link
Link
Link
Link

i par citata s ptice trkačice :

Bukurešt je grad od nekih 2 milijuna stanovnika. Vidi se da je standard veći nego u mjestima kroz koja smo ranije prošli. Međutim, ništa značajno. Ono što me začudilo jest spoj siromaštva i bogatsva na jednom mjestu. Ogroman Intercontinental nalazi se u centru grada ispred kojeg je pothodnik u kojem su prosjaci. Taj isti pothodnik pometen je vjerojatno prije 10 godina, pokretne stepenice vidno ne rade barem 5 i na njima se smjestila neka baba koja prodaje neke vaze, stepenice polomljene...odmah do hotela jest Narodno kazalište, građevina stara svega 20-ak godina ispred koje je križ, spomen na revoluciju iz 1989. godine kad su se oslobodili komunizma. Ono što je zanimljivo, jest da se na vrhu tog kazališta nalazi jebeno dobar kafić. Do kafića se dolazi liftom sa strane zgrade, a u liftu radi baba čiji je jedini posao da stišće gumb broj 4 koji vodi do kafića. Nemojte ni pokušavati pritisnuti gumb umjesto nje. Gunđa. Kradete joj posao.



U Zagreb stižemo u 4 ujutro. Gladni smo. Želim do pekare. Jedan ugriz peciva i počinju me hvatati grčevi. Trebam WC. Hitno. B. živi blizu i idemo do njega. Nećemo stići. Jebeno nećemo stići. Prvi put u svom životu usrat ću se u gaće. Boli. Pred kućom smo. B. Pokušava otključat vrata, dok se ja grčim. Ne mogu više. Ključ zapinje. Vrijeme je odluke. Il se posrat u gaće il nešto napravit. Izlijećem van i serem se u cvijeće. Svi prasnu u smijeh. Meni je neugodno, al više ne boli. Zalijevamo to vrućom vodom i sliježemo ramenima. jebiga.


19.05.2024 u 18:15:57
 
oblikovanje:
sadržaj: