Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
electro cute 04.08.2004 u 22:42:57 profil autora izmijeni

jeste li ih skupljali? koje? kada? kako? zašto?
jeste li igrali popularne igre sa sličicama? koje? opišite doživljaje iz svog djetinjstva i adolescencije!!!

evo, ja prvi. prvi album kojeg sam skupio bio je, narafski, životinjsko carstvo! sjećam se da sam najviše volio onu prvu stranicu s brontosaurom, a moram priznat da su me fascinirali i mungos, skočimiš, tapir i mandril. na ovaj album potrošene su tube i tube karbofiksa, kojeg je obično bilo više po mojim rukama i po stolu nego na papiru. imal sam 5 ili 6 godina kad sam ispunio prvog i dobio svoj poklon paket od kraša. moja sestra i buraz pripadaju generaciji samoljepljivog životinjskog. nemaju pojma kaj su propustili.
popunih, naravno, i cro army, leteće medvjediće (eh, to bijaše crtani, a još za vrijeme juge i lucasove evokse. droide nisam, bijo sam premali. čarobnjakov šešir takodjer (zašto se to ne prikazuje na htv-u? a? dva izvrsna crtana domaće produkcije i kurac! nema.bleh). naravno ludilo je otpočelo nogometom, world cup 94 i 98 te euro 96 sam popunio.

šta se igara tiče, igrali smo samo jednu: ko će bliže zidu. određen broj igrača (2 - 999999) stane na određenu crtu, stavi sličicu među kažiprst i srednjak lijeve ruke, desnim srednjakom čvokne sliju i čija doleti bliže zidu on kupi slije koje su tu rundu bile u igri. najbolja fora je kad bi vam se slija naslonila na zid ili kad bi ušla u neku pukotinu (igralo se uz stare, kamene zidove s rastojanja od dva do sedam metara. najčešće). eto. sad vi!

19.05.2024 u 15:04:16
 
oblikovanje:
sadržaj: