Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
arhimed 17.07.2004 u 22:11:26 profil autora
pročitao sam radakovićevu trilogiju "plavi grad" koja se sastoji od drama "dobro došli u plavi pakao", "miss nebodera za miss svijeta" i "kaj sad?" pa me zanima da li je netko bio na uprizorenjima tih drama u "kerempuhu" i kakve utiske i dojmove ima o istima.
dju 28.07.2004 u 06:04:27 profil autora
gledala sam samo "kaj sad?" i bilo mi je bezveze. nije mi se svidjela glumačka podjela (prga je glumio denija, i to je bilo sasvim ok, ali ostali... npr. njegovu sestru koja bi trebala bit tinejdžerica, glumila je redateljeva žena koja ima nahmanje 35 godina)
a i taj mi je tekst li-la, prepun općih mjesta.
sve u svemu, tipična kerempuhovska predstava, za raju s tim da je i malkice pretenciozna, kao propituje aktualne probleme. neš ti.
trixy 28.07.2004 u 10:15:50 profil autora
gledao sam 'dobrodošli u plavi pakao'.
ne volim predstave koje dižu niske strasti, pa tako ni kerempuh previše. kerempuh mi je bio najbolje kazalište u predtinejdžersko doba, ali otada mi baš previše ne znači. osim turneje 'fenomenalan dan', ali i onda mi je anđa dizala tlak s prešetavanjem po stejdžu i ispijanjem pive. a na balkonu nam je bilo jaaaako vruće.

no, predstava: niski humor i dizanje navijačkih strasti. publika je bila prepuna bad blue boysa. jebe mi se živo za nogomet, a dinamo mi je kao rođenom zagrepčaninu ipak bio nekakvi pojam. dok ga nisu sjebali.
zumbula 28.07.2004 u 10:57:20 profil autora
mis nebodera za miss svijeta mi nije ostala u nikakvom pamćenju zanimljiva ideja, ali predstava..pljuga, no dobrodošli u plavi pakao ima nekakvog smisla i da, to podizanje adrenalina mi je u ono vrijeme nakak pasalo, purgeraj nije bio nategnut, preglumljavanje podnošljivo, nisam sigurna da li bi me ista energija furala da je gledam i sada, ponovo, s odmakom, mislim da je ta predstava bila u pravo vrijeme i da je totalka pogođena, svidjela mi se.. zadnje što sam gledala u kerempuhu su vaginini monolozi i to je prestrašno kak je to bez veze, ali dobro...kaj se tiće kerempuha niskih strasti i predstava za raju, dobro oni to furaju, pa ko voli..humor kako kad uglavnom propuh, najbolje kaj od tam pamtim je jedan chansonfest, ne znam koje godine, ali bilo je izvrsno toliko dobrih pjesama i izvođača..eto
dju 28.07.2004 u 13:09:01 profil autora
ma bože sačuvaj da ja imam nešto protiv predstava za raju, neka toga, nek se ljudi vesele, al treba reć da je kerempuh cijele godine ono što su histrioni ljeti i da tamo ne treba ići osim ako te u sedmom osnovne s cijelim tvojim razredom ne povede učiteljica koja misli da je otkačena jer se umjesto za haenkaovsku predosadnu klasiku odlučila za općenarodnu veselicu tipa "ministrov sin" i slično.
zumbulice, baš sam i mislila da su ti vaginini monolozi nešto strašno, drago mi je da si potvrdila.
dju 28.07.2004 u 13:12:24 profil autora
da, sad se sjetih referirat na trixyjev post. fakat, ta anđa je bila jedina slaba točka koncerta pipsa u kerempuhu, baš je bila suvišan kič.
nego, jutros sam čitala neke njene kakti kolumnice na htnetu i nije mi tako strašna, možda zato što piše o bliskim mi temama, muž, brak, klinac, majčinstvo. okej je.