Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 11.07.2004 u 01:10:12 profil autora
and now something completly different
čini mi se da dosad nismo imali temu posvećenu montiji pajtonu...pa reko, nemere! mora se i to odradit. enivejs, trenutačno me najviše pucaju španjolska inkvizicija, te skeč o mekdugalu, škotskom pjesniku (što je 20 funti za prokletu midlands banku?!?!?!!?).
jel iko gleda how to irritate people, seriju skečeva sa johnom cleesom (prije pajtona) u kojoj ima onaj genijalan skeč sa primanjem na posao? ono kad ocjenjuju lika?

e super mi je i orkanski visovi skeč!
monkey 11.07.2004 u 01:21:22 profil autora

1. skec koji nisam gledo cijeli al sam ga cuo prepricanog: na spici onaj sijedi lik sa : it's .. at the cliffs of Dover
Onda. sa onom porukom na koju su se svi smijali.
onda sam onom muhom koju su sa tenkovima unistavali.

Hmm.. Michelangelo i 12 apostola. Kad ih naslika previse.
Ministarstvo glupog hoda (jedan od najjacih).
//.ova zadnja dva su sa onog live acta sa projektorom u US
Nogometna utakmica grckih i njemackih filozofa isto.
electro cute 11.07.2004 u 01:40:53 profil autora
ministarstvo glupog hoda! prejebeno!
trixy 11.07.2004 u 11:42:19 profil autora
prvi put sam čuo (i vidio) pythonovce u nekakvom noćnom programu sarajevske tv (mislim da se zvao noć i dan). onda smo još uvijek bili u zajedničkoj državi i radila je razmjena programa.

teško je reći koja je najbolja, ili koji skeč je najbolji, ali ovako mi na pamet padaju 'cycling tour', 'scare the cat' i ona vrtna zabava gdje pršti krv na sve strane i padaju glave, ruke, noge... vrištao sam od smijeha kad sam ga vidio prvi put.

moji omiljeni south parkovci ih navode kao glavne uzore. a ni top liste nadrealista ne bi bilo bez njih.
arhimed 12.07.2004 u 03:21:48 profil autora
osamdesetih, kad su se pajtonovci prikazivali na tv-u, bio sam jako mali pa me takvi sadržaji nisu zanimali, ali morat ću, barem djelomično, nadoknaditi propušteno.
od genijalnih britanskih serija koje se sastoje od skečeva, gledao sam onu što je bila prije 4-5 godina na htv-u, a zvala se "royal canadian family" (ili tako nekako) i onu što je prošle godine bila na novoj, a ne sjećam joj se naslova.

<offtopic>
ajd ako neko ima subtitlove za petu sezonu south parka, neka mi pošalje. tražio sam na netu, ali nisam ništa našao.
arhimed 12.07.2004 u 03:28:33 profil autora
btw, gnjus rules! gledajte gnjusa!
potpuna demistifikacija političara (ne baš svih političara, ne volim generalizacije) - samo u se, na se i poda se, a narod ko jebe. osim toga, zna bit urnebesno smiješnih scena.
electro cute 12.07.2004 u 03:48:56 profil autora
royal canadian air-farse je kanadska serija! izvrsna, bdw.
trixy 12.07.2004 u 09:28:11 profil autora
ja to nisam mogao gledati.
sve su to loše kopije pythonovaca.
electro cute 12.07.2004 u 10:43:42 profil autora
overall su mi bili oke, al prve epizode su bile zakoooon! mislim, skeč sa hokejašima i onaj na autobusnoj su legendarni! a i onaj sa škotima i kompjuterima!
jedino šta nisu dobro glumili...pajtoni, a bogami i nadrealisti su redom izvrsni glumci!
Gospodnetić 12.07.2004 u 11:35:12 profil autora
Ovo ja Trixy referira....to je mozda i najjači skeč, kenjaža na Sama Peckimpah-a!
Meni je uvjerljivo najdraži onaj kad Eric Idle ide kupit mrava...Michael Ellis i te spike...uh.
markos 12.07.2004 u 14:00:46 profil autora
Covjece, lista sjajnih payton skeceva tezi kad beskonacnosti:-) (profesionalna deformacija, ignore it:-))
Od nekih koje nista spomenuli je ona sa papigom (This parrot is no more! It ceased to be! prejebeno), pa onda ona sa tigrom (je li bio tigar? Uglavnom, u sobi nestane svjetla pa nekoga ubiju dok se svjetlo ponovo ne upali), pa Hell Grannies:-) (Paklene bnakice na motorima napadaju nemocne tinejdzere:-)), pa Man with the taperecorder in his nose, pa Sex u skoli... treba to nabavit i pogledat ponovo sve, definitvno. I nadrealiste isto!

Joj, sad sam se sjetio jos jedne dobre. Dodju liku u kucu i jave mu da je izabran za dobrovoljnog davaoca jetre. I sad dvojica ulaze sa ono pilama za drvo u sobu i kasape lika, a treci sa majkom pije caj u dnevnoj sobi i vodi casual conversation:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

sadrzaj je izmijenio/la - markos u 12.07.2004 u 17:48:04
vlado 12.07.2004 u 14:52:58 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Koji se spot od Pipsa referira na Pajtonovce?
Ajmo Pipsoljupci...
dulce 12.07.2004 u 15:04:04 profil autora
moj osobni favorit je ona scena kad se dva viteza bore i jedan odsjece drugom nogu i zastane, a ovaj drugi samo s jednom nogom ustane i kaze mu: - bori se dalje, ti kukavice. ovaj mu odsjece i drugu nogu, ali ovaj i dalje ne posustaje; na kraju mu tip ostavi samo truplo, a drugi se batrga na zemlji i vice za njim da se vrati i bori kao pravi vitez. genijalno.
electro cute 12.07.2004 u 15:37:18 profil autora
a utrda retardiranih! hahahahha, kad palin ubije sam sebe na kraju!
a ta sa hell grannies je jedna od najboljih: this is silly! stop that! u toj je i onaj sa pustinjacima. predobro!
trixy 12.07.2004 u 15:55:17 profil autora
vlado, pa to je lako: ultraoptimizam (noubodi ekspektz speniš inkvizišn)
electro cute 12.07.2004 u 18:06:24 profil autora
e, a koji vam je najbolji, a koji najgory pajtonovac? meni najbolji palin, najlošiji jones. s tim da mi je i on zakon, pa to najlošiji uzmite u relativnom a ne apsolutnom kontekstu.

lumberjack song - još jedna za memoare!
trixy 13.07.2004 u 09:27:58 profil autora
palin - terry jones. mada mi idle ima najzanimljiviju facu.
sjetih se najsmiješnijeg vica kojim su tamanili švabe i 2. svjeckom ratu.
i mr. neutron.