Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
monkey 09.07.2004 u 04:58:09 profil autora
Vedran Skocen (dr monkey)

THE DAY THEY SAID I WAS DEAF AGAIN (P.S. I LIKE YOU AGAIN)


Motherfucker! Damn! Im so not myself. So far from myself at the moment. Gonna take a shower. And lie down for a bit.. or a bit more. Yeh, hellava bit more. Woke up this morning and the whole idea Ive been building the whole week has gone. Vanished. I even talked to her on the balcony. Bout how no one can get me hardware or software. Can u believe it? Talkin to HER about that?! Its confirmed. I had to be clinically insane. And not a word from ma mates. What the hell are they thinking? Man what da fak is goin on again?
Yesterday was .. different. Talked to people bout my struggle.. bout who I am claiming I cant pretend no more.. and today. Im pretending again. Fak! I could brake somethin!
What are the mechanisms that support this kind of metamorphosis of my being? It has to be some electro cyber stuff. How can u wake up as a different person? Feel so stupid. What am I gonna tell to my friends? Oh, hi redd. Well, listen. Im so not myself right now. Dunno what happened. Feel like Im lyin to myself actually.
Man déjà vu striked me.. Like Ive been writing this same story sometimes before. And stopped on the very same spot. With a thought in ma mind: this crap wont be published anywhere.
Ok. Lets put it differently: Hello. I woke up today as a person who lives with his parents, doesn’t want to go to college and is takin the life as it is not minding at all the fact it looks like poo.
Like all our talks have been a product of my imagination and simply.. ive imagined the whole deal.
So, Im a writer again. Will u please stop playin with my mind already?!! Worthless sentence. I can scream how much I like and no one will act.
Feel like im seventeen! Its not a good feeling. Coz when I was seventeen I didn’t have a slightest clue about me being who I really am jus like now. Cant live like this. WHY AM I DENIEING MYSELF?
Come on, please don’t do this to me. THIS IS NOT WHO I AM!!! How am I suppose to show my face in the public being.. this?! What da fak am I? Kiddo with problems? Fuck you! All of the sudden the idea of cyber communication is a forbidden thought for me. And I have the internet connection, I have my e.mail addresses I HAD a cell phone! What da fak? Man what da fak?!
Imagined the whole deal. Simply imagined the whole deal. Ha ha ha ha ha! Its fakin funny. Im deaf again. Deaf. Cant hear you. Sorry, I cant hear you today, today Im deaf.
So I called Stella and told her bunch of foolish things like: Ma mums washing windows too, and shit. The stoopidest thing is that I actually don’t feel bad at all. Coz we the people from Yugoslavia (1945.-1990.).. the majority of us was actually deaf in our lives. The problem is that if ure deaf in 2004th then.. u are sick. Ill. Cant really understand bunch of things including whats goin on around me, whats around me. Around me, about me. Get it?

/11/2004 2:15 PM [poglavlje: SVASTARNIK BUDALAJZER}
Gadno mi je zivjeti u kolicima. PRvo. Nemam curu. To mi uzasno fail. Ne, nije jedna bas ta cura nego opcenito cura. Djevojka, mlada dam.a.
Sad, da I imam curu. Jan e mogu izlaziti van. Ja uopce ne mogu izlaziti van vec sam stalno zatvoren u kucu I to me uzasno zivcira s vremena na vrijem.e. Ne, nije mi dosadno, nego je grozan osjecaj biti stalno zatvoren u kucu I jos k tome zivjeti sa roditeljima kaoo sto su moji. Sto god mi vi rekli o zivotu invalida na selu u Hrvatskoj, ja se ne namjeravam sa time pomiriti. JA ZASLUZUJEM VISE!
Imam 24 godine. Punker sam. Zelim krasti po ducanima, zajebavati se sa murijom, bauljati po gradu, odlaziti na tulume. Nemojte mi reci da to nije moguce. Naravno da je moguce. Kada bih ja bio toliko slobodan da odem na mjesto koje zelim kad mi to pukne. Jednostavno… zamislimo idealno… Probudim se, doruckujem, operem zube I sve te obicne stvari. I onda… se liftom spustim u haustor I izadem van
monkey 02.08.2004 u 11:31:20 profil autora
ok.
kako ste?
ja sam danas u redu. o kej. (o hej)

Sto se tice ove knjige, to je knjiga koja je trenutno u nastajanju. Dakle weblog\e-knjiga u kojoj i vi mozete sudjelovati

Mozete pljuvati moj engleski, govoriti mi da sam junkie, bolestan u mozak, razmazen, ma bilo sta, to ce biti vase ogledalo u ovom cyber entitetu. (hahaha)
cyber otoku htio sam reci,

Kao sto ste mogli primijetiti, datumi su prilicno svjezi, dakle up sam to date.

Pocastio sam vas i fragmentima webloga kojeg vodim na
Link

Dakle, nesto kao gole sise underground.

Ostajte dobro i..
probajte shvatiti DA @@:

iako me vi ne citate ovo ipak nesto znaci.

itekako znaci.

dakle ipak znaci.

znaci.

nisam naci.
nazi.
ja sam radical left.

take care, m8s.

byes!
trias 02.08.2004 u 12:13:11 profil autora
znaci znaci kako ne bi znacilo<?
sjecam se kada sam prvi put dosao na ovaj forum .
Gledao sam Dudu na Ogresti. Ono, super je ispao. Da se tako izrazim. Pa sam otvorio thread Dudo na Ogresti. Hmm..
I naravno pokusavao upasti na AF sto mi je uspjelo. Bio sam tako sretan sto sam upao na AF medu sva ona imena. Ono.. imao si kaj pokazivati. Wow! Na siteu Pipsa!
Mrak.
Sjecam se kada sam hodao ovim gradom sa tipkovnicom u ruksaku koju sam furao sa sobom da mi cimerica ne bi citala roman na kojem sam radio. Nisam bio prikopcan na net a glava puna reklama. Besplatni internet, internet na dlanu, blah blah blah.
Onda nakon tog perioda, kada sam se vratio u svoje vrlo od mene omrazeno selo by the river, paraliziran i sjeban, gledao sam lijepe dobre i pametne vipovce kako ti 'sugeriraju' da se prikljucis na net preko vipa.
I ono: ej, Tomislav.. umm.. ovu konfiguraciju i eksterni modem molim te.
E, onda je pocelo. Uff!
Imo sam isdn eksterni modem od 12. mjeseca 2000te do 6. mjeseca 2002ge. ustekanog u struju al ne i u telefonsku liniju jer nisam uopce zvao ljude iz poste
Kakva su to bila vremena!
Zajebavanje sa service providerom , njemackom, engleskom.. konstantno. TOTALNI BORDERLINE.
Znas ono;;
serviceprovider communication control>jeste li prikopcani na internet?!
ja> jebote!? pa kaj ne vidis da svijetli zelena ?!

Onda sam malo preeeetjerao sa 'ilegalnim' spajanjima i internet napajanjima i skuzio kak je fora zajebavat se sa timeom i jedno jutro..
(ta prica cudno jutro mi je na hardu koji je kod jednog tipa s kojim .. reci cu samo: zelis biti vrlo ugodan u komunikaciji)
jedno jutro zapalio joint i mijenjao time jedno pola sata svake sekunde i pustao istovremeno mjuzu
e nakon toga..
sam otisao na godisnji.
puni pansion: klinika za psijijatriju KBC/a Rebro


A sad mi je bolje. Prikopcan sam na internet. Imam mobilni telefon i..
jedem nektarine
monkey 03.08.2004 u 22:27:40 profil autora
Gledajte. Nisam ja bas.. Joooj!
Dudo zake si radio albume za mene?
Eto, upravo to pitanje je bolesno pitanje.
Zasto?

Mama ti je bolesno pitanje?
Ke postoji bolesno pitanje?
Coece.

Iskreno. Ja imam osjecaj kao da je vecina (necu reci sve jer nisam opet do kraja poroden).. vecina tih pjesama o meni i za mene.
Jasno mi je da se ne moze o tome diskutirati u ovoj nasoj stvarnosti ali mislim si da li postoji otok osnuncan nekima od nas od davnina znan na kojem je to moguce?

Vraga!
Sve je prokleto underground.. zemljovito.

Hmmmnn.. Dobro..
Mislim nije dobro vraga je crnoga dobro!

VRRAAAAAGAAAAAAAAAA!

dobro decko daj se ti smiri

Dobro ajd ko to uletava?
Kakav je to web jebote?
Hebagabog?!

hebagabog!

Ma daj odjebi covjece pa pusti me da pisem kaj se ne sme psovat?
Kaeto zabranjeno u ovoj lijepa nasa hatolicka hrvastina.. ova nasa gruda!
ova nasa gruda koju grudamo u nasim grudima. u nasim hrudima.

A pazi sad ekipu koja ne kuzi ovu briju.
Mislim kaj da im velim?

Joj coece.

Ajde necu vise.
Idem doma.



trias 03.08.2004 u 22:42:00 profil autora
Covjece, monkey, daj se malo smiri, molim te.
Ono.. bit ce sve u redu, ok?
Gle. Fakat mi se ne da citat sve kaj si piso.
Ne kazem da nije dobro, ali mi se jednostavno ne da citat.
Zakaj ti to uopce stavljas na net?
monkey 04.08.2004 u 13:23:58 profil autora
Trias, gle. Ja ne mogu vise u wordu. Pisem u wordu vec deset godina. Znam, nije mnogo. Nije. ali ipak: DESET godina.
Zasitio sam se. I nije stvar u tome da nabavim neki drugi softwer za obradu tekst.a
Radi se o tome da se ovako mogu pretvarati da me netko cita, dakle da je komunikacija svakim mojim postom barem teoretski uspostavljena.

Dreams are my reality.
electro cute 04.08.2004 u 22:20:41 profil autora
zakaj pričaš sam sa sobom?
krampus 05.08.2004 u 12:25:27 profil autora
Ali ja bih zaista tukao ovog tipa... Jel može to netko sredit? Šmrc!
@ 05.08.2004 u 15:02:21 profil autora
Kojeg tipa?
electro cute 05.08.2004 u 19:35:52 profil autora
lik je u kolicima. već su ga zatukli. i opet nije došo pameti.
monkey 05.08.2004 u 21:12:15 profil autora
Dobro kaj vi hocete od mene?
Ajd nemojte mi rec.
vlado 06.08.2004 u 15:53:05 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Skocen, boli te kurac, pisi.
Al ljudima daj manje i cesce, pa ce citat.
Ja se spremam da procitam, al ne da mi se nikako.
Al, puca ti, ti pisi.
monkey 06.08.2004 u 20:26:54 profil autora
Budem vlado. Pa ja jesam pisac. odnosno sam writer vec dugo.
Gle. Mali savjet. Prvo.. ovo je jedino kaj se da citat od ovih ogromanjskij postova koje sam posto ovdje.
S tim da dio na engleskom ne citaj jer ga neces skuzit i srat ces mi da mi je engleski los pa ak te zanima visa razina vezana uz ovu knjigu(knjige) posjeti :

>>http://www.asiandubfoundation.com/discus/messages/7/423.html?1091792576<<

& (i)

>>http://www.asiandubfoundation.com/discus/messages/7/494.html?1091816329<<

Ne kazem ti da sve citas pogotovo prvi link. Procitaj kraj prvog linka i drugi procitaj cijeli pa ces skuzit u cemu je stvar.
Btw. ovo u prvom linku je samo od 1994,95 i mrvica 96/te dakle nista. Zajebancija.

Ripper ta svjezina postojanja i Knjiga u knjizi u knjizi... su najobicnija sranja koja sam samo htio postat da vidim kaj mi se desi u cyber komponenti licnosti tak da zv moze to obrisat jer mi vise ne treba.