Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 03.07.2004 u 15:38:33 profil autora
zomri me potako na otvaranje ove teme...šta mislite o njima? koga bi volili vidit skupa?itd.

ja bi strašno volio vidit pulp, my bloody valentine, stone rosese, slint, jesus and mary chain i, što da ne, guns and roses .
vi?
arhimed 03.07.2004 u 18:30:09 profil autora
ja bih volio nazočiti unplugged svirki ponovo okupljenih smashing pumpkins. po mogućnosti s d'arcy wretzky na basu, umjesto melisse auf der maur jer ipak je d'arcy od pamtivijeka bila u tom bendu, a corgan ju je, navodno, nogirao zbog toga što se drogirala.
pumpkinsi su ekstraordinaran bend, gledao sam njihov dvd "1991-2000" na kojem su skoro svi spotovi, komentari članova benda i redatelja itd. njihovi spotovi su dokaz da ljudskoj kreativnosti i mašti nema granica. pogledajte npr. "thirty-three" - bezbroj zanimljivih motiva i detalja, svaki kadar je priča... zapravo, ne priča već knjiga za sebe. i "tonight, tonight" je nevjerojatno bajkovit spot. corgan je rekao da su mu, u vrijeme dok je bio aktuelan, svi prilazili i govorili mu kako su fascinirani tim uratkom.
zanimljivo je što je sve corgan spreman učiniti for the sake of art. ako se sjećate spota "perfect", onda se sjećate i toga da billy pjeva na nekakvoj dizalici. veli on da se usro od straha kad se popeo na dizalicu jer inače ima strah od visina, ali redatelj je to tražio pa je stisnuo zube i odradio ono što je trebao. mene bi infrakt strefio da sam bio na njegovom mjestu. ne znam na kojoj je nadmorskoj visini bio, ali mislim da je bio dovoljno udaljen od tla da ga mogu skupljati lopatom u slučaju slobodnog pada.
Hadzo 05.07.2004 u 09:00:38 profil autora
Stone Roses definitivno, ako bi svirali prvi album i možda par pjesama s drugog. The House of Love također, njihova dva albuma su mi obilježila prelazak osamdesetih u devedesete. Danas je Byrne u Tvornici, lijepo, ali ništa što je on napravio kao solo izvođač po meni se ne može mjeriti s Talking Headsima. Vratite nam glave koje zbore!
slowpulse 06.07.2004 u 22:10:58 profil autora
ride (prva dva albuma i epjevi oko njih), pavement, dinosaur jr.