Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
svinjče 30.06.2004 u 00:39:47 profil autora
daklem, u bogovićevoj je svečano otvoren profilov megastore -knjižara i još svašta.
u tijeku je 1.zagrebački sajam knjiga sa jako zanimljivim programom i 25 posto popusta na hrvatska izdanja, traje do 03.07. upad free na sva događanja.
osim tam, sajam se održava i na lokacijama -booksa (svako jutro u 11 kava s autorom, very nice) i gjuro 2.
ima negdje link, al bu se kjuti za to pobrinul, uvjerena sam
uglavnom, bila tamo danas, ekipa super dobra, sjajna ponuda (je,je novi moore, sagan i svašta nešto..), nikako ne propustiti podrum -dvd,cd raj.
ma fakat odite, ne bu vam žao!
eh da. upoznala edu p., popričali, a ja jedva čekam novi roman - tango, bit će to zanimljivo štivo. upoznala još dosta autora, jako zanimljivi i zabavni ljudi.
zv 30.06.2004 u 00:47:31 profil autora
to do: svaš
uuu, upoznala edu p.?!??!
carice!


btw - slatkorjecivi supak! kud bas na njega spizdili prve krovove, joooj... ma, bio je dobar, ajde... al stripasi su bili bolji. i zadnji put film isto bili bolji. pa skoro je i pintaric bio bolji... ma ne znam, meni je i tribuson bio super. jebote, skupilo se toga...
electro cute 30.06.2004 u 01:12:28 profil autora
hahahahahahaha
a ne zaboravi morskyevu precentaciju gordogana!
zv 30.06.2004 u 01:17:00 profil autora
to do: svaš
e fakat, jebote... kak se morsky pripremio i sve, doso stari od vlade, ziva legenda od enigmata... i onda oslo sve u pizdu materinu kad smo poceli o sendvicima brijat... i ona deepova legendarna, kao odgovor na pitanje sto zelis radit u zivotu, "nista!"... eh, prijatelji... jebogabog, dugo se znamo. ako umrem zapalite mi svecu!
electro cute 30.06.2004 u 01:19:54 profil autora
to je bila moja legendarna! jebemu! dip je taj put skinuo svoju masku zbunjenosti i suvereno dominirao sredinom jezičnog terena...imaš pamćenje ko hadžo i piggy
zv 30.06.2004 u 01:21:44 profil autora
to do: svaš
a sori, jebote, tesko mi je povezati tebe i rijec legendarno.
dju 30.06.2004 u 07:58:47 profil autora
Ma nije meni taj Megastore baš...
Ne vjerujem u knjižare u koje ušetava ekipa koja mladost provodi u Bogovićevoj. Ne vjerujem u knjižare koje su fora, koje super izgledaju, nude kavu, balone, mirisne svijeće i jastučiće, super sniženja i besplatno upoznavanje s piscima.

U antikvarijat Brala, neugledni mali prašnjavi sobičak u Vodnikovoj, preko puta Botaničkog, ući će u jednom danu više knjigoljubaca nego u Megastore za mjesec dana.
Ustvari, dugo nisam bila u Vodnikovoj, možda je i Brala zakatančen.

A što se tiče Ede, mislim da će mu se knjiga zvat Tango plesačica iz Blue bara. Tako joj je barem trenutno naslov. I izlazi u Meandru, u njihovoj biblioteci Sretne ulice, gdje su mu objavljeni i drugo izdanje Ponoćnog boogieja i Koncert za tequilu i apaurin.
Eto nek se zna.
Zv, a Uvozne vrane? To je bilo, mislim, ono, ej!
trixy 30.06.2004 u 09:28:31 profil autora
opet je forum živnuo.
ste vidli raspravu u i pod 'ostalo'?
naravno, tek kad se dju vratila
zv 30.06.2004 u 13:16:49 profil autora
to do: svaš
http://Zv, a Uvozne vrane? To je bilo, mislim, ono, ej!


jea rajt, mozda zato jer si ti bila?!?!?
ma jesu, uvozne vrane su bile super... a cujem da je bio i bosko petrovic
sadrzaj je izmijenio/la - zv u 30.06.2004 u 13:24:39
electro cute 30.06.2004 u 13:34:33 profil autora
ja nisam na edit piaf bio, to je, kako kažu, bilo persu.
zv, ja tebe ne mogu povezat ni sa riječju riječ, a kamoli s nekom drugom.
trixy 30.06.2004 u 14:04:26 profil autora
meni je bilo najbolje na klubovima kad nije bilo nikog od forumaša. da me se krivo ne shvati, ne zbog toga da bi mi netko smetao (sačuvajinedajbože) već ste propustili i halloween, i edith piaf i dunju knebl i neka vam je krivo i žao. eto.
zv 30.06.2004 u 14:07:05 profil autora
to do: svaš
na edit sam bio i bilo je dobro.
maskaranje u vjestice mi je nekako pederski. sto tebe ne opravdava.
a dunjicu, jebiga, negdi moras popustit... :)
svinjče 05.07.2004 u 14:32:44 profil autora
hmm..ja definitivno vjerujem u shoping centre kojima je 90 posto asortimana na prodaju -knjiga.
ne preskupa.
i ima dosta svjetla da to možeš sve pregledat.
i ima za sjest da možeš prelistat.
i ima predobar tzv. dječji odjel.
i ima wc.
i ima druženja s autorima, a nisu svi ni hrvati.
i dobri su si s booksa-girls.
tak. meni se megastore jako dopada
vlado 05.07.2004 u 19:44:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Te iz bookse mi malo iduckaju na jaja, moram priznat.
dju 09.07.2004 u 23:28:19 profil autora
meni isto, al najviše zato što sam im zavidna jer su napravile nešto nalik onome o čemu sam ja maštala
vlado 12.07.2004 u 14:51:54 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nisko pucas, sestro