Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
electro cute 24.06.2004 u 02:52:08 profil autora izmijeni

naime, sluti li se to propast neko pivo open aira? gdin leni krevitc, čiju mjuzu toliko prezirem da sav taj prezir ne bi uspio nagurat na tri kartice a kamoli u jednu lajnu, je za svoj gig na dotičnom festivalu prodao tri hiljade karata. kako gdina lenija boli grlo, izvuko se na tu foru, gig je otkazan, osiguranje je isplatilo organizatore i sve je super osim tri hiljade ljudi (mislim, imaju sreće po mom mišljenju, al ipak nije u redu) koji su ostali bez isčekivanog giga. slična stvar bi se mogla dogodit i metaliki (informacija iz pouzdanog izvora) iako niš još nije sigurno. u nekoliko navrata pisao sam kako je metalika loša (aka metallica album valja, ostalo je šrot) no nadam se kako ljudi koji jedva iščekuju taj koncert neće ostat uskraćeni. jebiga, znam kak bi se osjećao da su otkazali pixiese pa...
e sad, nemojte mislit da sam postao senzibilna pičkica ko darko ili zv, a ne...no way!
na kraju ja sam hepi kaj je leni otkazao! zakaj? zato jer su predgrupa njima trebali bit black rebel motorcycle club koji iza sebe imaju jednu izvrsnu (prva) i jednu solidnu ploču (druga). e fora je u tome što su b.r.m.c. odlučili nastupit solo u močvari kad je leni otkazao. i to besplatno.
pa sam otišo tamo već oko deset, kad mi je karlo javio izletio sam ko muha bez glave, nisam se nikom ni javio da sviraju...koji sam ja idiot! a nije bila pretjerana gužva, iako je klub bio pun.
i bili su odlični, ne prejebeni, al jako dobri, s obzirom na tehničke probleme, neodržavanje tonske i sl.
i momci su sasvim normalni, plesali su u publici, bacili mikrofon i slične stvari. a kolko se o njima pisalo po nme-u i sličnim listovima reklo bi se da su popularniji i od lenija i od metalike skup.
zakon!

17.05.2024 u 14:57:18
 
oblikovanje:
sadržaj: