Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 24.06.2004 u 02:52:08 profil autora
naime, sluti li se to propast neko pivo open aira? gdin leni krevitc, čiju mjuzu toliko prezirem da sav taj prezir ne bi uspio nagurat na tri kartice a kamoli u jednu lajnu, je za svoj gig na dotičnom festivalu prodao tri hiljade karata. kako gdina lenija boli grlo, izvuko se na tu foru, gig je otkazan, osiguranje je isplatilo organizatore i sve je super osim tri hiljade ljudi (mislim, imaju sreće po mom mišljenju, al ipak nije u redu) koji su ostali bez isčekivanog giga. slična stvar bi se mogla dogodit i metaliki (informacija iz pouzdanog izvora) iako niš još nije sigurno. u nekoliko navrata pisao sam kako je metalika loša (aka metallica album valja, ostalo je šrot) no nadam se kako ljudi koji jedva iščekuju taj koncert neće ostat uskraćeni. jebiga, znam kak bi se osjećao da su otkazali pixiese pa...
e sad, nemojte mislit da sam postao senzibilna pičkica ko darko ili zv, a ne...no way!
na kraju ja sam hepi kaj je leni otkazao! zakaj? zato jer su predgrupa njima trebali bit black rebel motorcycle club koji iza sebe imaju jednu izvrsnu (prva) i jednu solidnu ploču (druga). e fora je u tome što su b.r.m.c. odlučili nastupit solo u močvari kad je leni otkazao. i to besplatno.
pa sam otišo tamo već oko deset, kad mi je karlo javio izletio sam ko muha bez glave, nisam se nikom ni javio da sviraju...koji sam ja idiot! a nije bila pretjerana gužva, iako je klub bio pun.
i bili su odlični, ne prejebeni, al jako dobri, s obzirom na tehničke probleme, neodržavanje tonske i sl.
i momci su sasvim normalni, plesali su u publici, bacili mikrofon i slične stvari. a kolko se o njima pisalo po nme-u i sličnim listovima reklo bi se da su popularniji i od lenija i od metalike skup.
zakon!
Hadzo 24.06.2004 u 09:18:12 profil autora
E ovo je skandalozno! Mislim, jedan od razloga zbog kojih bih se ja pojavio na dotičnom koncertu u Domu sportova upravo je predgrupa. I sad mi kažeš da su svirali u Močvari, a ja to nisam znao? Tc, tc, tc. Stvarno nemam sreće u životu. Inače, moja prva reakcija kad sam čuo za razloge otkazivanja koncerta bila je "Čiji zdravstveni problemi? Lennya ili publike?"

Možemo mi biti zluradi koliko hoćemo, ali ako ovoljetna ponuda open air koncerata propadne, onda se možemo oprostiti od mogućnosti da Hrvatska u dogledno vrijeme postane rado viđena destinacija po tom pitanju. Izbor izvođača uvijek je diskutabilan, OK; ali ove godine tu su Lenny, Metallica, Pink, sljedeće možda budu neka druga imena, ovisno o tome tko bude prolazio ovim predjelima preko ljeta. Padnu li ovi koncerti, onda ćemo se vratiti na situaciju od prije par godina kad su nam najveće atrakcije bendovi poput Duran Duran ili Blondie ili pak Kelly Family. Vi razmislite što vam je draže. Kod mene to uopće nije upitno.
zv 24.06.2004 u 11:31:39 profil autora
to do: svaš
ja sam uvjeren da je problem to sto ga niko ne jebe.
a ne njegovo grlo.

naime to je trebalo biti na stadionu?!?!? pa su onda (nakon sto su vidli da je upalilo 101ici) kao rekli da ce bit kisa i da se zbog tog sve seli u dom sportova (tu sam ja vec bio uvjeren da su prodali 500 karata, ako!). pa su jos u priopcenju napisali da je to manji prostor pa da bi trebali kao odma svi kupit karte bla bla. pa kad se to nije desilo onda je, jebiga, nekog moralo zabolit grlo...

inace meni je bad kaj znam decka koji dela oko toga i prije je radil sasvim okej koncerte (za 100-300 komada publike). jebiga, krenul je na veliko i nekak bas de ide... bas mi je zao. evo - senzibilna sam pickica!
zv 24.06.2004 u 14:59:29 profil autora
to do: svaš
a evo, nazalost, po meni - ocekivano, i metalika pukla!
he he
electro cute 24.06.2004 u 16:56:41 profil autora
jep. zajeb hadžo, al izgleda da koncerta nema. više sreće drugi put.
bdw cale, byrne i tortoise dolaze u tvornicu. nadam se da će s tim bit sve u redu.