Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 19.06.2004 u 23:45:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne propustite!
@ 04.07.2004 u 01:41:33 profil autora
Ma daj jebote ja uopce ne cita AF/ove. Citam samo kad moje izade.
daddy 04.07.2004 u 14:00:27 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
teba cijeniti tvoju iskrenost. pogotovo kad je pisana boldanim slovima. uživaj. stavit ću te slijedeći puta u af negdje 2010.
@ 04.07.2004 u 19:20:34 profil autora
Sorry daddy. Jucer sam bio napljugan i sluso sam Bug 'Pressure' Kevin Martin prod.
:)
monkey 09.07.2004 u 03:40:43 profil autora
Link

;)
monkey 15.06.2005 u 00:48:31 profil autora
covjece jos samo pet godina..

to kul.

(al nemoj onda da ne stavis 2010-te)
inga 15.06.2005 u 10:17:22 profil autora
kaj frflaš

dragec vrag ti jebi gemište
od petranci pa do cestice
zbog njih naši glagoli vrište
pate veznici i čestice

stavi točku crtu i zarez
sprema se velika racija
ako je nepismen alvares
pismena nek bu kroacija

dragec kaj kuneš i drgečeš
jer lazar kaže četri asa
rajše nekog pridjeva zvlečeš
kad škodljivec kriči iz sveg glasa

ne frflaj nego krasnoslovi
kultura nas je održala
kad vladik cvancik v žiru vlovi
povej mu tiho – švapska šala

dragec uz prešu i uz mešu
sluša te čitava nacija
kupuj hrvatsko plaćaj v kešu
pismena nek bu kroacija
cudnovatikljunas 16.06.2005 u 19:38:19 profil autora
hehe hoho
monkey 28.06.2005 u 02:29:26 profil autora
daddy
datum i vrijeme poruke26.09.2004 u 21:24:42 pokazi profilprofil autora izmjeni porukuizmijeni
jel postoji još netko tko čita af i ima neko mišljenje, pa makar i negativno o radu ljudi koje objavljujemo?
razmišljam o jednom potezu.


sori.
kuzis daddy ja.. ja .. daj objavi moje 'Indstant Coffee Songs' . pa su zakon coece..
barem to..
a kad sam ti reko.. o o o o
sori.
a kad sam vam reko kako bi bilo dobro napraviti english version almost famousa nisam dobio bas nikakav reply.

onda poslo sam ti skok, dobro to sam napiso 97/me.. i.. jos stvari.. a nis.
jel opce bitno bit u AF?
kaj ja znam...
kuis brijem da ce npr,. 'Instant Coffee Songs' bit vise citane noego kad ih postam ovdje a.. I 'objavljene'.
pomozi covece da nes objavim, nisam vec 2 godine.

(ispricavam se na pravopisnim pogreskama, win theme mi i dalje ne dopusta da gledam sto pisem.)
monkey 28.06.2005 u 02:32:40 profil autora
Dragi.. ne ne ne ne

Daddy. Zamolio bih vas da razmislite o objavljivanju mojih 'Instant Coffee Songs' u sekciji Allmost Famous jer smatra... (ukoliko ih jos imate na hardu) , jer smatram da je sazrijelo vrijeme za to.
Javite mi.. volio bih da mi jeavite i sto mislite o mojem prijedlogu za englih version AF-a.

vedran skocen aka monkey
monkey 28.06.2005 u 18:43:15 profil autora
digo sam se iz kreveta jer sam skuzio kaj je sjebalo ovaj topic.
noise. (u teoriji komunikacije )
noise ratio caused by .. time kaj ..

(fak jos uvijek ne vidim kaj pisem >windows theme)
uglavnom, noise ratio jer se pod @ prije godinu dana 'ulogiro' moj frend.
stavio navodnike na ulogiru jer je stvar u tomeme da sam ja tipkao kaj mi je on reko nakon kaj sam ga pitao: ripper mi oje reko da.. kaj da mu kazem?

to igra razliku, ne znam dal ste svjesni toga.

blh blah gle dne da mi se sad komncept istine u cyber realnosti i at sranja.
poanta je u tome. DA. ja fakat ne ciatm AF0ove osim kad moje izade i osim kjutovih jer sam s njim priscao prek msn0a kratko.
zake?
prcito sam i romanu brolih.. dobro i jhos neke ,pa zakaj sam to reko. brijem da u to doba (prije godinu dana) nisam jos mogo citat stvari (da i deus ex sam procito) fak pa procito sam nesto.. i sanjina dukica.. hmm..

koji mi je onda bio da to kazem?

... . sjecam se tog dana prije godinu dana jer sam tad zandji put pusio travu i frend mi je dao link di sam mogo lslusat bug bez lagginga na dial upu.
i onda je bila ta stvar fuck youtrself i poceo sam se osjecat tolko iznad svih da sam u jednom trenutku umijesto da kazem: najpazljivije citam svoje (normalno jer sam autor)>naime imam bolji , pazljiviji uvid u ponovno citanje kao autor kakav nemam ako nisam autor.. rekao da a uopce ne citam a ciatm. i scan i pomnije.
eto.

sojecam se bolje. volim arzrjesit sttvari, ne volim noise, mrzim noise (ne vrstu glazbe nego to u komunikaciji, teporiji komunikacije).

Daddy volio bih da ovo procitate i kazete koju, mozda da raspravimo.. (nisam vas dugo vidio ovdje)

manki 29.06.2005 u 09:56:44 profil autora
monkeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
@ 03.07.2005 u 18:04:53 profil autora
odem danas ujutro na chatboard od muzickog sitea.. RebelUprising i vidim ovaj post papa se sjetim svojeg..
:)

Daniel

Posted on Sunday, July 03, 2005 - 01:13 am:
Hey Dee, my name's Daniel Ahmad, I wrote you a letter last year and you wrote back. I have also posted on your forum. Well anyways I have heard some of the stuff you guys put on your site, it's awesome! Speaking of which, my band's site is finally up...Well it's not so much a REAL site..just sort of a sub-site..I wish i could explain that a bit better haha, anyways, please check it out when you have time, tell me what you think. I would really like to hear the opinion of another musician. www.myspace.com/comingevents[\b]