Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 11.06.2004 u 01:10:36 profil autora
predobro!
znam da se o ovom već pričalo na forumu al ovaj film zaslužuje posebnu rubriku. branko djurić je....hm nije luuuuuuuud! niti je kul...branko djurić je napravio film o običnim ljudima (ako slovence možemo nazvat ljudima (pozdrav waiteru!) hi hi hi), o njihovim problemima, i kak je zajebano kad sve, al baš sve, krene nizbrdo. i kako sve može ispast dobro. super feel good komedija, koja će vas u par navrata natjerat i u suze, al nije bed, vjerujte. ak bi je baš morali usporedjivat onda je prva asocijacija kaurismaki. svi koji me znaju znaju i kolko mi filmovi tog finca znače.
da rezimiram: marš u kina!!!!
Hadzo 11.06.2004 u 09:15:25 profil autora
Suptilan kao i uvijek, ha Cute?

Ma film doista treba pogledati, iako ja osobno nemam tako visoko mišljenje o njemu kao električni kolega, čisto da se uvjerite kako likovi u filmu mogu biti životni, kako dijalozi mogu biti realni, svakodnevni, kako gluma ne mora biti ukočena, statična, "veća od života" kao u naših domaćih sineasta. (U biti, isti razlozi zbog kojih treba pogledati i Sevkin filmić, hi hi hi...) Branko je bio legenda i još uvijek je.
zumbula 11.06.2004 u 09:57:36 profil autora
(ako slovence možemo nazvat ljudima (pozdrav waiteru!) hi hi hi),

da waiteru...

film je stvarno dobar. svaka čast đuriću

zašto je preglumljavanje i kazališna gluma baš u svim našim filmovima..
zomri 11.06.2004 u 10:11:30 profil autora
već tri posta, a niko ne spominje sise tanje ribič
Hadzo 11.06.2004 u 13:08:16 profil autora
Fakat, svi nešto seruckamo o kvaliteti glume, priče, ovo ono, kurac palac, a zna se zašto muškarci idu gledati filmove...Ma jebeš ga, možda sam ja doista čudna biljka, ali sise Tanje Ribič mi uopće nisu ostale u sjećanju.
markos 11.06.2004 u 14:07:19 profil autora
Meni je zakon slov. riječ za sise : "joške"! Genijalno:-) A zakon mi je bila i ona scena u restoranu kad pijani starčeki slave rodjendan potezajuci se za nos ... E, odvalio sam.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
zumbula 11.06.2004 u 14:34:34 profil autora
meni je najbolji lik kojeg su joj starci rihtali za dečka..kad je uletio s onim mačkicama..i scena kad stari vraća juhu koju nije pojeo natrag u zdjelu..
vlado 11.06.2004 u 14:58:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jest Hadzo, ni meni nisu ostale u sjecanju, kao ni madez na desnoj polutci. Meni je pak nevjerojatno, kako su Slovenci kao takvi iskarikirani, pa tom filmu nista nije smetalo da bude upravo u Sloveniji - najgledaniji svih vremena.
electro cute 12.06.2004 u 13:26:34 profil autora
e, ona scena iz birtije... meni je pravo fascinantno da je iz jedne takve tradicije proizašao pokret, a kasnije i režim koji je pobio 10ak miljuna ljudi.
andrijana 18.06.2004 u 23:27:06 profil autora
prvo sto me fasciniralo u kinu je titl sa slovenskog, u biti ni ne znam zasto me to fasciniralo jer ne govorim slovenski. djuro je standardno super, meni je najbolji bio kad je radio skec-reklame na srpskoj tv ili di vec.jos tamo pre rata .
drugo i osnovno mi je grozno sto film ima tuzan kraj, jer djuro postane full time svercer s onim bjelogrlicem...
inace , film mi je super, a zamislite sta francuzi vele na to,art masterpis.
i da pitam jel ima tko illegal zivot je cudo od kusturice. stric koji zivi u france mi ga je nahvalio kao the best film koji je on gledao u zadnjih sto godina, pa me zanima.
gargamel 19.06.2004 u 08:16:08 profil autora
Baš ti hvala što si ispričala kraj. Sad mogu prije ostalih izaći iz kina da ne bi upao u gužvu!
dju 11.08.2004 u 23:47:58 profil autora
gledala i ja. dobar mi je, ali nisam očarana.
nego, bilo mi je fora čut poslije filma dvije curke kako komentiraju da je film ono kuiš mislim ono geeeenijalan, a onda jedna pita drugu: čuj, a kaj je to zapravo kajmak? a ova joj znalački odgovara: ma to ti je ona kora što se stvori na površini prokuhanog mlijeka.

ako niste znali.
trixy 12.08.2004 u 12:50:54 profil autora
eto, i ja ga pogledoh prekjučer.
niš posebno. par scena me čak i uspjelo nasmijati, ali je film prepredvidljiv.
najdraža mi scena kad onaj iritantni susjed padne s balkona. s drugog (možda 3?) kata.
zv 12.08.2004 u 15:05:06 profil autora
to do: svaš
to neki zaista zovu kajmak.

ali, nema vise mlijeka di se skupi velka kora. kad je moja baka imala kravu jos... e to je bila kora na mlijeku! skoro boje sijena kojim se je hranila. :)))
dju 13.08.2004 u 07:25:03 profil autora
joj zv. pa znam. i ja to zovem kajmak. al nemaju spomenute klinke pojma što je d kajmak iz đurinog filma. i zašto je đuri smiješno što ga špela jede s marmeladom.
kužiš.
sve ti moram crtat. hm.
electro cute 13.08.2004 u 14:12:11 profil autora
mi tu koru zovemo skorup...