Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
zv 05.07.2004 u 00:22:56 profil autora
to do: svaš
ma jebes to, jimmy jump je zakon!
ludjak apsolutni. i onaj prekrasan skok u mrezu :))) umro sam od humora skoro.

a ako pogledate malo pod slike na Link (to mu je sajt) imate i sliku sa figom i sa figovom zenom.
hebeni frik!
gargamel 05.07.2004 u 00:39:10 profil autora
Zomri kad već citiraš (neću reći kradeš od) Rehagela onda nemoj zaboraviti navesti ime onoga koga citiraš. :)
electro cute 05.07.2004 u 01:04:38 profil autora
nisam gledo tekmu, al drago mi je kad autsajderi pobjedjuju.
Hadzo 05.07.2004 u 09:28:08 profil autora
Meni je žao što je opet pobijedila Njemačka. Čak i kad je nema. Taman smo se ponadali kako bi ovo prvenstvo moglo donijeti povratak napadačkog, atraktivnog nogometa i evo što se dogodi. Svaka čast Grcima, imaju svoj trenutak slave i neka uživaju u njemu. Ali njihova igra predstavlja sve ono što mrzim u nogometu i male su šanse da ću taj sport uskoro početi pozorno pratiti.
Gospodnetić 05.07.2004 u 11:00:56 profil autora
Svi se nekaj kure na Grke i kak ruzno igraju i kak je to lose za nogomet kak ovo kak ono....gluposti.
Grci su bili najbolji...igraju super nogomet, svi se brane i svi napadaju, kome je to ruzno nek ne gleda...to je posteno. Meni nije...takav je nogomet danas.
Kaj bi bolje za nogomet bilo da su dobili Portugalci koji se kurče svojim tehničarima od kojih već dva puta nitko nije u stanju proć jedan na jedan niti jednog Grka?
Bilo mi je zao Portugalskih navijača...oni uistinu vole taj nogomet onako kako bi ga se trebalo voljeti.
AL Grcima svaka čast..totalno zasluženo...nema se što drugo reći. I eto sheme kako: dosljednost...dosljednost i stvaranje repke bez obzira na status igrača u nekom klubu.
zomri 05.07.2004 u 15:49:45 profil autora
gargamel, nije to rehhagel prvi reko. hrubesch (činimise) je bio brži. jedno dvaest godina.

gargamel 05.07.2004 u 22:00:00 profil autora
Hvala na informaciji.