Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Depressed 31.05.2004 u 13:16:42 profil autora
Daklem javno: fala svinjče kaj si nam sredila nastup jer ak niš drugo, bilo je super zabavno. Mislim super mi je s tim bendom da mogu svašta novo doživit...al dobro. Dakle trebali smo svirat u nedjelju. Prvi problem je bio taj što je naš voljeni bubnjar došao u četvrtak na probu da kaže da ne može u nedjelju nastupit i da ne može bit na sljedećim probama jer ima obiteljskih problema(to se ljudima desi, i imamo razumijevanja za takve grozote). Petnaest sekundi nakon što je otišo, basist kaže da je ovaj tip što radi za našeg iznajmljivača prostorije isto bubnjar pa da bi nam on mogo uskočit na tih 15 minuta za nedjelju, i dečko je stvarno bio super i u dvije probe je naučio te tri stvari koje je trebao i ono, svaka mu čast, pogotovo jer je on zapravo ska-punk bubnjar i teško mu je išlo s nama svirati naše spore stvari.
Nedjelja, treba nastupiti u deset do tri, trebali smo doć u deset do dva. Znamo da smo poslije nekih džezera, a prije ilijinih sinova i iako smo lo i ja htjeli doć u jedan došli smo nešto kasnije. Taman pronađemo šator, i krenem unutra po akreditaciju kad zove netko od organizatora i pita jel bi mi mogli doć ranije i produžit set jer paola valić možda neće doć na vrijeme. Super, jer mi s novim bubnjarem znamo tri stvari od kojih smo se nadali da ćemo dvije stvari moći odsvirati i za treću nažicati još vremena, a sad ispada da nam ni tri stvari nisu baš dosta, ali jebiga nema panike. Zove basist da kaže da baš sad kreće i da ćemo se nać on-site oko dva. On nema mobitel, jer ga mrzi, tak da strepim kak ćemo se nać al dobro, zbilja smo ga oko dva našo kak se vrti u krug po travnjaku. Mislim on se ozbiljno vrtio u krug jer je on inače neki menadžer u savezu slijepih, i on je onak polu slijep, recimo slabovidan i kuzim ja da on ne zna di je...pa sam ga pokupio i odveo u šator da si uzme akreditaciju. Zovem gitarista, koji čini se još nije ni krenuo, kažem da ćemo možda ranije počet i on se nekako onda odlučio doć. Kužim da nešto nije u redu s njim. Kad je došao podijelio je s nama da je zabrijo s nekim švedskim humanitarcima koji su bili opskrbljeni drogom ko ona dvojica iz straha i prijezira i kaže da nije spavao već 36 sati i polulud nas gleda za stolom u VIP šatoru.
E taj VIP šator je super. Čim smo sjeli do nas je dotrčala ljubazna djevojka i pitala nas jel smo žedni jel nam šta treba, i baš mi je bilo super, a i super je bilo okolo gledat te razne "zvijezde" tipa jasna pisarović, šajeta, gazde, fakat super :). I tak mi čekamo nastup, i dok čekamo, ja se sjetim da nismo ponijeli svoje produžne kablove za struju. Dobro, idam ja pitat tonca jel oni imaju...Dođem pred onu kućicu pred stageom i unutra spava tonac, čekam da se malo trgne pa uletim unutra "jel vi znate..." - "ne znam pitaj pokraj stagea...". Ok, idem do stagea, pitam čovjeka koji je tam neki tehničar "oprostite..mi ovdje nastupamo, nismo sigurni..." čovjek gleda pogleda uprtog u indiju ili još dalje i ne čuje me i ne primjećuje. U to dolazi neki frajer i počne prtljat nešto po mikseti, pa pitam njega. Pitao sam nekoliko pitanja vezanih uz tehniku i pet puta sam dobio odgovor "da" pogled također uprt u indiju. Biti tonac je taako kul...
Dolazimo pred stage, i skužili smo da nećemo moći baciti našu "promo majicu" sa stagea jer je publika daleko, razmišljamo doduše o tome da omotamo ciglu u majicu pa da bacimo , sigurno bi letjela puno dalje, ali nekako to ne miriše na dobro pa lo moli voditelja "je
zv 31.05.2004 u 13:28:45 profil autora
to do: svaš
bravo, ma bravo...
Depressed 31.05.2004 u 13:41:45 profil autora
Osjećam li ja to notu sarkazma? Jes da ja imam loš smisao za humor, ali već dugo ovdje nije bilo masnih dugačkih postova, a i mislim da je fora recimo, kad umjesto pipsa, prikažem kak izgleda nastup nas papaka :)
zv 31.05.2004 u 13:51:07 profil autora
to do: svaš
ne nikako sarkazam visavis tebe ili kimika.
pobogu... sarkazam vis a vis svega ostalog... tocno znam te tonce koji tolko slusaju da ne mogu gledat, zvijezde u satorima, voditelje, ... znam znam.

a i bravo za vrhunski humorizam (covjek koji je poluslijep pa se fakat gubi - znam da nije smjesno jer je istina ali meni je istina najsmjesnija).

a i bravo za te jebene stejdzeve. u pizdu materinu sa fontanom ispred stejdza!!!
zv 31.05.2004 u 13:52:03 profil autora
to do: svaš
e sad sam tek vidio... umjesto pipsa nas papaka... mislis da pipsi imaju drugaciji tretman. pa ne znam, ne bi se bas kladio...
electro cute 31.05.2004 u 13:56:40 profil autora
u tri
Depressed 31.05.2004 u 14:12:02 profil autora
Danko je poluslijep isto ko što ja imam klempavo uho. Glavno je da se čovjek ne osjeća hendikepiran, mislim vidi on dovoljno da se snađe čak se ja živ smrznem kad on prelazi preko vukovarske. Jer ja mislim da hendikepirani ljudi nisu hendikepirani sami po sebi nego su hendikepirani od strane društva.

Kaj u tri?
electro cute 31.05.2004 u 14:14:21 profil autora
pizde materine
trixy 31.05.2004 u 14:23:13 profil autora
jako ti je dobar humor. bez ironije. i sarkazma. whatever. prosim.
sadrzaj je izmijenio/la - trixy u 31.05.2004 u 14:30:54
electro cute 31.05.2004 u 14:59:03 profil autora
da fakat dip, jebote, super tekst. al fali mi onaj gigovski štih...di su moogovi i analogni sintesajzeri i ostala čudesa?
Depressed 31.05.2004 u 15:04:34 profil autora
Dakle, samo za cuta. Kad sam vrtio potenciometar filter cutoffa na svom analognom sintersajzeru, opekao sam prste na limu jer je stajao na suncu.
Ovo je gotovo haiku u prozi.
electro cute 31.05.2004 u 16:47:25 profil autora
uuuuuuu filter cutoff....mmmmmmmmmm....i think i have a boner!
svinjče 01.06.2004 u 00:09:19 profil autora
thnx dip. jako mi je bilo drago vidjeti vas, a konačno i čuti. nakon giga mi je uletil deni sa spikom, e ko su ti ovi, fakat su super. na što mu ja naravno bahato kažem, e pa to su ti moji. i nomen i ilijini sinovi. tolko je dakle s lijeve strane potpisana imala utjecaja na listu izvođača. e, da, htjela sam tamo vidjeti i pipse, al znamo sve o tome. al' kuham u glavi kako bi mogli pomoći (akcija se naravno nastavlja). nadam se da su sad svi shvatili.
ondak ja rekoh deniju, pa odi reci to ljudima, bit će im drago, pa kao nije htio, neugodnjak, al vidjeh nakon nekih pol ćuke da si srdačno spikaju. i bi mi toplo oko srca. jebga, možda je vama teško vjerovati, ali ima nas još idealista.
i još mi je draže kaj smo loli i ja konačno popričale, bar 10 minuta. takvi rijetki ugodni trenuci tijekom 48 sati utrina su me održali na životu.
kaj se redaljke ko takve dotikavle....
bilo je dobro, moglo je biti bolje, a i bit će. jebeno iskustvo, vrijedno sveg besplatnog rada. upoznala jako neugodne, bahate, neuljudne kretene, ali i puno prekrasnih ljudi. domara škole mladost ivu (nije spavao s petka na subotu, nije ni išao doma, jer nam je odlučio pomoći, a deda oko šest banki.., sve mi je dao-stolove iz škole, žarulje za jedan štand, električnu klamericu, sto pizdarija...). pa aktivisti centra za socijalnu skrb, učenici-konobari ugostiteljske škole utrina, vatrogasci, medicinska braća (o, da, nije bilo ni jedne seke u bijeloj kuti...), pa i ti tonci koji su malo ljutili dipa. dečki su šljakali 48 sati, pauza sat vremena od 8 do 00:30...
glede organizacije..svi mi koji smo bili uključeni smo kaj se takvog mega-koncerta tiče -male bebe. tak da sam super zadovoljna kak je na kraju ispalo! a skupilo se..više od 100 tisuća kuna, točna cifra sutra. majce utrina live!("moja" dizajnerica) su planule. ljudi hoće još, traže da se prodaju na placu. brijem da ću to napraviti...
glede&unatoč zvijezda, mijenjanja programa. to je bio moj dio posla, mislim ne izbor (osim spomenuta 3 benda), već onaj teži dio- potvrda nastupa, vremena, rajderi, floor manager. plus info-pult, press, akreitacije, vip šator, pr da ne spominjem. hvala ivana! hvala sanja! sve dalje radim s njima (moje asistentice). izvođači kao takvi su više manje okej, uostalom tko voli raditi besplatno? ali zujale su kamere, škljocali fotaći, trošile se kemijske..ima i u tome nešto. bilo je začuđujuće malo zajeba, a glede ede maajke , najdražeg mi repera, sve kul. čovjek na vrijeme otkazao, ja na vrijeme javila medijima, al eto..ljudima se valjda ne da radit, pa je najlakše copy-paste uz malo dorade tekst od 01.05. objaviti 29.05...ma sve pet.
generalno...see ya there next year