Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 27.05.2004 u 15:22:19 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Septica, jedini iskonski glazbeni domaci trash, nastupa iduceg cetvrtka u Gjuri 2. Clan te hm... skupine je i Dubravko Matakovic. Pa, dodjite, moglo bi bit zanimljivo.
Ne sudite Septici po mp3-icama sa neta. To je naravno smece, no pravu vrijednost dobiva izvodjenjem uzivo... Nesto sto Mario Kovac sa ovim svojim tako htio, al ne moze trash da se glumi, jel tako...
Hadzo 27.05.2004 u 15:49:46 profil autora
E vidiš sad već konkretno govorimo. Matakovićev bend sam propustio u Osijeku prije mjesec i nešto, iako sam taj vikend bio dolje, i svi koji su išli pričali su da je to bilo nešto posebno. Ukoliko se nešto nepredviđeno ne dogodi, mogli bi otići, a mogla bi prije toga pasti i neka cuga. Što je s onim ćevapima o kojima smo pričali neki dan?
vlado 28.05.2004 u 15:39:58 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Eh da, cevapi...
Hadzo 31.05.2004 u 09:45:16 profil autora
Nema tu eh da ćevapi, već idemo na iste! Samo trebamo odrediti mjesto i vrijeme. Sas pomfrijem i mnogo lučine. I onda takvi uznojeni i sa smradom luka u ustima odjezditi na Septicu. Ma idealno bre!
vlado 31.05.2004 u 12:37:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
PARDON
Septica je u utorak, tj sutra navecer.
Trebali bi se vidjet tamo.
Hadzo 31.05.2004 u 16:35:55 profil autora
E onda to neće ići stari jerbo je sjutra Urban u Aquariusu. I baš želim čuti te nove stvari jer ne gledam Joška Lokasa i slične emisije pa živim u mraku neznanja. Je li to čemu ili nije ničemu?
electro cute 31.05.2004 u 16:46:09 profil autora
evo, ja bi išo na urbana da nnisu sally i vele dobili kartu na vipu, neg da sam je dobijo ja. al jebiga...ovak, boli me briga...ostaću doma i slušat novog morriseya.
vlado 31.05.2004 u 16:55:54 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Urban & Massimo vs. Matakovic?
Drugovi, zna se ko jace udara.
Hadzo 01.06.2004 u 12:42:36 profil autora
Druže možda se i vidimo na kraju, javlja mi frend da ulaznica za Urbana više nema. Provjerit ću što se može učiniti putem veza i poznanstava, a ako je potrebno i drug stokunaš će uletjeti u nečiji džep, no ako to sve bude uzalud, čujemo se pa ipak možda završimo na onim ćevapima i lučini i septićkoj jami...
zv 01.06.2004 u 13:10:15 profil autora
to do: svaš
e, hadzo, ne isplati se tolko trudit oko urbana.
doduse to sto meni ide na kurac ne znaci...
Hadzo 01.06.2004 u 15:58:13 profil autora
Ja osobno jako volim Urbana, rekao sam već kako njegov album "Žena dijete" smatram najboljim CRO albumom ever, samo za picinu dlaku boljim od Boga, izvjesne opskurne grupice Pips Chips i kako ono...Nije bitno. Mada, prije dvije godine kad je svirao u Aquariusu to nije bilo baš najbolje iskustvo i mislim kako čovjek duguje Zagrebu jedan jak koncert. Možda to bude baš ovaj večeras.
Filip 03.06.2004 u 12:48:24 profil autora
ja imam par empetrica koje su bile na poklon cedeu bug-a. i meni je to tako ludo. baš me zanima kako zvuči to u živo. sigurno još bolje.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...