Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
Hadzo 31.05.2004 u 16:19:19 profil autora
Hm, Kredenca, možda ti to nije bila namjera, ali upravo si Dubravka izjednačila s prosječnom "sponzorušom domesticus Croaticus" koja obitava po fancy kafićima u Zagrebu i parazitira na grbači nekog dobro potkoženog mafijoza.
Depressed 31.05.2004 u 16:26:06 profil autora
A ti si oaka izjednačio s dobro potkoženim mafijozom :)
vlado 31.05.2004 u 17:34:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Gledajte ljudi.
Daddy i Oak, iako im znamo prava imena, zasluzuju potpunu privatnost tj. zastitu na ovom mjestu kao i svi mi... Kazem, mi znamo ko su, time je nasa komunikacija bolja, kao uostalim i meni i Cuteu i Zv-u i svim ostalim, KAD ZNAMO S KIM PRICAMO...
A ne znamo s kim pricamo.
Evo, kredenca, ma mislim, ti mozes bit bilo tko... Pa de se ti fino predstavi, napisi gdje i sta radis, imas li kakvu firmu, kakve su ti sklonosti, STA TI JE OTAC RADIO PRIJE (ooooh, pa to je jako bitno) pa brate (sestro?), mozes pisat o cemu god hoces... JEBOTE NI SPOL TI NE ZNAM!!!
Najlakse se o Tedeschom i Ivanisu (da im JMBG objavimo, jebote?!) izjasnjavat. Samo, razmislite jel njima zgodno odgovorit na ovakve upadice. Mislim, s kim ti Kredenca pricas? Sa samom/samim sobom?

Apeliram na privatnost ovog mjesta.
Hadzo 01.06.2004 u 12:35:51 profil autora
Fakat jesam, isprika Oaku. Dobro zapažanje Dip.
vlado 01.06.2004 u 17:27:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo citam sto sam napisao, pa da ne ispadne da ja nekog advokatishem... Suluda pomisao da itko od nas na forumu treba odvjetnika.
Samo, apeliram na minimum pristojnog ophodjenja.
Dbro, shvatili smo, jel?
sadrzaj je izmijenio/la - vlado u 01.06.2004 u 17:28:12
kredenca 02.06.2004 u 23:11:48 profil autora
1.Ako netko nije shvatio bit onoga što sam htio reći odnosno ako neko misli da sam nekog htio uvrijediti ili ako sam to i učinio, nenamjerno, ispričavam se!!!!

2. što se tiče oslovljavanja Imenom i Prezimenom možda nisam smio, mada mi je to diskutabilno!

3.Ne kužim o kojoj privatnosti se priča ako se više puta na ovom sajtu opisivalo ponašanje aktualnog drugostažnog svirača, prezimenom, na šta sam ja pitao da li je to u redu i dobio neki odgovor koji uopće nije bio odgovor na postavljeno pitanje!!!!


vlado 03.06.2004 u 12:29:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pa jest... Ali je bitno ko je pričao o tome. Taj koji je pričao - znamo mu ime i prezime.
Al dobro... evo... ti si muško, znači. Aj bar nešto da znam.