Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
Hadzo 04.06.2004 u 08:33:58 profil autora
Eto, Seve nacionale se proslavila i u Makedoniji, doduše ne kao pjevačica ali Bože moj...Dobro je govorio drevni narod s ušća rijeke Nil: dobar glas daleko se čuje a dobar jeb još dalje.
svinjče 04.06.2004 u 14:57:08 profil autora
opet malo..k.f.s.
verzija 2 - ukradena je kamera sa snimkom i malu su reketarili. al im mala nije dala, pa su oni dali. pa je neko obrnuo silne milje kuna iliti par milja eura. najs.

verzija 3 -postoji snimka u trajanju 40 minuta. koja će vjerujem biti jako zanimljiva policiji. ako se ikad pojavi "vani". u toj kompletnoj verziji snimke "mala je dala" fino se vide kokice, pa kako se njih dvoje sluze istima, pa nastavak koji ste već vidjeli. mislim da je u tome "kvaka" i histerija sa dva odvjetnika i čitavim "timom potpore" dalmatinki koja pjeva gospi.
a ne u home video jebaljki..

kako bilo da bilo...
živijo index.hr, živijo Internet!!!!

all animals are equal
but some animals are more equal than others
daddy 04.06.2004 u 20:29:44 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
a sad bi bilo malo dosta o seve i njenom intimnom životu čijeg smo djelića nepozvani došli u posjed. ovo je ispod nivoa sajta.
electro cute 04.06.2004 u 20:58:54 profil autora
zašto?
mislim da si dobar sveučilišni profesor sa nekog od fakulteta društvenih znanosti može na severininom slučaju organizirat pola semestra nastave. (čitaj: moral, pravo, zakon, libertarijanstvo, teorije interneta, razvoj društva i njegovog odnosa prema seksualnosti itd.)

a da slučaj nije zanimljiv, s obzirom na sve konotacije koje se oko njega događaju, to mu je teško poreći.
svinjče 04.06.2004 u 21:29:57 profil autora
žešće...ispod nivoa sajta. uffff............

mislim da bi fakat bilo kul da netko ovdje stavi link koji vodi na "uputstva za korištenje sajta, te nivo konverzacije na istom". odoh na index.hr. pa.pa.
zumbula 04.06.2004 u 22:12:11 profil autora
e, pa doviđenja...
electro cute 04.06.2004 u 23:50:36 profil autora
e, aj mi objasni to s tim indexom? kak su oni postali heroji? zato jer su objavili informaciju koju bi svaki normalni urednik u svemiru objavio??
ili zato kaj su ih napali bez ikakvih, bilo moralnih, bilo pravnih temelja?
ma oni su kurve do jaja...
daddy 05.06.2004 u 02:27:34 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
bože moj....eto, to je moj komentar.
svinjče 05.06.2004 u 21:52:55 profil autora
hmmm.zumbulica dobar dan.

nego, kjuti, a kaj da ti objašnjavam zapraf..uostalom, nisam baš pokopčala zakaj bi indexovci bili heroji? mislim da nisam tak nekaj spomenula.
odoh tam, jer se tamo može bez soljenja pameti raspravljat na temu, pa bila to i sevina ševa.
negooo...
naravno da su objavivši vijest o postojanju snimke kao takve postupili kako bi postupio baš svaki urednik. pardon, ne baš svaki. zapravo,ne baš puno njih. al to je tak manje važno.

ono kaj mene fascinira je licemjerje kao takvo.
čije? baš svih koji sad žale jadnu seve zbog javne ševe.
al ima i težih slučajeva, al smo fini pa nećemo o tome.



all animals are equal
but some animals are more equal than others
daddy 06.06.2004 u 09:29:39 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ti uopće nisi ni pristojna ni fina. samo daj! i u mojoj si kući di ja stanarninu plaćam, ne zaboravi.
radovan 3. 06.06.2004 u 10:53:11 profil autora
kolko ja vidim ovo je tema gigovi, jarun 12.06, a vi sad pilate po severini i ne znam cemu, ajd zbilja nemojte vise.
electro cute 06.06.2004 u 13:33:44 profil autora
svaki normalni urednik.
svinjče 07.06.2004 u 10:51:25 profil autora
jes gazda, pa znam ja ko je i šta je ovdje gdje obitavamo virtualno. kao takvi.
i apsolutno se slažem da ja nisam ni pristojna ni fina, ah konačno se ne moram zbog toga ispričavati.

al obzirom da ekipa negoduje, neću dalje prcat i obasipati svekoliko cyber pleme gadarijama tzv. show biznis svijeta u 'rvata.
htjedoh samo ostati na liniji k.f.s, al vidim da to i nije tako zanimljivo raji...
no frks, napisat ću knjigu, pa bute platiti 100 kuna, hehehe

nego, fakat, jedva čekam taj gig na jarunu!!! moram zvati mega meštra t.p-a da mi isfura neke akreditacije...ahahahahaha...

uglavnom, see ya there!!!

all animals are equal
but some animals are more equal than others
daddy 07.06.2004 u 19:41:07 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
fala ti. drago mi je kaj nisi popizdila. vidimo se.
linda 11.06.2004 u 14:34:59 profil autora
oko koliko ce sati sutra pipsi svirat ako se zna?
vlado 11.06.2004 u 14:55:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nista se ne zna. Ne zna se hoce li uopce biti koncerta zbog najavljene kishe.
Stay tuned.
Hadzo 11.06.2004 u 15:38:47 profil autora
Ne bude li kiše, Pipsi sviraju na tzv. Red stageu u 20 00 h, a poslije njih odmah je Hladno Pivo. Onda trkom do Black stagea gdje taman počinje Edo s leksaurinima pa nakon njega Bambi Molesters i onda finale opet na Red stageu uz Gustafe. Hej, koji line-up! Bude li sve ovo otkazano zbog kiše jebat ću boga...bogu.
svinjče 11.06.2004 u 16:05:06 profil autora
DHMZ kaže:

Prognoza vremena za Zagreb i okolicu za 12.06.2004
Prevladavat će oblačno, povremneo s kišom, a moguća je i grmljavina. Vjetar slab do umjeren sjeverni i sjeveroistočni. Jutarnja temperatura između 16 i 18, a najviša dnevna od 24 do 27 Celzijevih stupnjeva.