Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 10.05.2004 u 15:29:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma evo, nema nista...
Zena setala psa u utorak i frajer se pokefo sa drugim psom... I sad njega Djuka gnjeci na zemlji, zena ga odvlaci, omotala lajnu oko ruke, lijeve, i muci se... Nailazi komsija, odma oce pomoc, samoinicijativno uzme drugi kraj lajne (jesmo li izvizualizirali?) i - povuce iz sve snage. I slomi joj dvije kosti u lijevoj shaci...
Nateklo. Ajmo reko u bolnicu, jebiga za svaki slucaj, ovi joj slikaju ruku i - ravno na operaciju...
Ma ajd u picku materinu! Koliko ce ostat? 7 dana.
Da je tad naletio onaj komsija, mislim da bi i on iso na traumu.
Jedino, prosli utorak nisam isao na posao, bravo!
Kad sam joj iso vadit potvrde za bolovanje, doktorica me ispitivala ko da sam ju ja "gurno niz stepenice". Gledam ju u cudu i kontam, pa ona ima povrede ko da je ona mene tukla, a ne ja nju... Al bolje sutit, pa sam sutio. U tim situacijama ne znam kako bi se ponasao. Jedina stvar zenskog roda u koju sam lupio sakom jesu - vrata.
Nije bilo bas fora sto je bila i u subotu 8. 5. u bolnici, jer nam je bas taj dan (subota!) 5 GODINA BRAKA, pa smo pobjegli iz bolnice u kino i u restoran...Pa smo skontali da pola traume provodi vikend doma, a mi kao bjezali...
Al nema veze, izgledalo je filmski...
Usput su zeni klinci iz skole donosili diplomske na pregled (skola je privatne prirode, kapitalizam, buraz), a bogme ni ovi moji na poslu nisu vjerovali da mi je zena u bolnici...
I bas u spomenutu subotu sam isao gledat jedan auto. I to je to! Auto iz snova! Star pola godine, opel astra karavan, full oprema, tamnozeleni (bas po volji mojoj zeni), frajer se zajebo u kreditu pa ga mora prodat jer nesto kucu gradi i tako, pa nema para... Bombona! Oglas iz snova!!! To je to! Koliko? 12400 eura. Paznja: novi je oko 19000...
Ruka ruci, dogovor je da u ponedjeljak ujutro odemo obavit transakciju. Hop, imamo auto... Kazem, hop.
Mislim, jel neko primijetio da sam skocio? I tako i bi...
Zove frajer u nedjelju ujutro, cmoljavim glasom se ispricava ("kad se vidimo idemo na pice!") i objasnjava mi da ga je tast nagovorio da ne prodaje, pa posudicemo, pomocemo, a i zena pizdi...
Jebote, probudio me, reko: "Dobro, dobro, ajd bog!"
"Bog!"
"E, e, slusaj..."
"Izvolite..."
"Pozdravi tasta."
Jeboga tast u dupe, mater ti jebem. Nema nista gore od neodraslih muskaraca... Jebiga, trebo sam ga odmah odjebat i trazit da razgovaram sa gospodjom. Ti su mi najgori. Kad moras razgovarat sa zenama...
Al dobro, ajd, naletice auto, veli bratic. Znam ja da ce naletit, al kontas ti koja je to iracionalnost, velim ja, mojoj zeni je ford focus - ruzan!
Al dobro, ajd, zena mi je danas dosla iz bolnice, Djuka i ja smo vec izludili, znate kako je kad su decki sami doma... Sinoc je saznala da dolazi doma, pa je bio blitz-krieg spremanja kuce... Stvarno sam se potrudio. Dosli jutros kuci i zena ravno na frizider. Otvara ga, a ja kontam "Jebote, pa nisam ga otvorio tri dana...", al je i ona po smradu skontala isto, jer kad vam juha i nekakva riza stoji tjedan dana u hladnjaku, onda flora i fauna koja izraste siri nepodnosljiv smrad unaokolo...
"Pa jebote, dodjem iz bolnice i doceka me ovo!", nervozno ce ona...
"Vilkomen cu hauze, bejbe", ironicno primijetim dok se rjesavam ostataka...
Jedino Djuka mase repom, njuska oko frizidera. Njemu je vjerovatno mirisalo na bogovsku gozbu.
I tako.
Sve je u redu.
Hadzo 11.05.2004 u 09:17:43 profil autora
Bravo majstore! Bez obzira na sve, vikend ti je fakat bio bolji nego meni, ali o tome ćemo na ćevapima...
vlado 11.05.2004 u 14:41:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jel zna neko jel ijedna cevapdzinica u gradu nudi kiselo mlijeko?
vlado 11.05.2004 u 20:05:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Filipe, kupi ove novine u kojima radim.
Nasli smo Boskoskog. U Istri je.
Kaze da mu je specijalitet gravce na tavce.
Hi hi hi
zumbula 12.05.2004 u 13:30:42 profil autora
nudi piteria u selskoj,nemaju ćevape kolko znam, ali imaju zeljanice, krumpiruše...
Filip 12.05.2004 u 14:46:46 profil autora
e buraz, koji je cirkuzant taj boškovski. uglavnom, kao i većina političara.
anketa - dan prije nove godine, pitaju poznate likove koja je njihova želja za sledeću godinu.
i on kaže: postati predsjednik. ma to nije želja, to je realnost!
hahaha. upravo tako..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 14.05.2004 u 15:23:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma, Zumbul, pokvarila se ta piterija totalno.
Depressed 14.05.2004 u 15:35:31 profil autora
Bi sam ja jednom u toj piteriji. Ako se dobro sjećam oni imaju lijevani tuđmanov reljef obješen na zid :)
vlado 14.05.2004 u 16:50:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma jebes reljef. Manje su im porcije i konobari su neljubazni. U tom je problem.
electro cute 14.05.2004 u 18:29:57 profil autora
piterija tomislav?
svinjče 15.05.2004 u 14:23:01 profil autora
evo, prodajem ja auto. nije nov. citroen. full oprema.
nego, mogli bi otvorit topic -kupujem/prodajem
vlado 20.05.2004 u 12:13:09 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kupili smo auto.
Opel astra Classic II, na sniženju. Ima srebrna i crna. Reko daj crnu, jebemga. Da, stavili smo klimu. Fino auto, veliko. Stiže kroz 20 dana. Naime, u Mađarsku auti stižu za 7 dana, ostatak je popunjavanje novih formulara Eu-a...
I tako. Super. Ogroman mi je teret pao sa leđa.
Depressed 20.05.2004 u 12:53:37 profil autora
Znači, sad kad ću ić u krovove, već će vlado bit parkiran na gornjem gradu pa se lolli i ja nećemo imat gdje parkirat. I onda kad bude gužva u gradu bit će gužva baš zato jer je, eto, i vlado kupio auto. Ma jebemti život :)))
Filip 20.05.2004 u 14:24:16 profil autora
he! i moj stari se napalio na astru. al ne caravan već neki elegance ili.. ma stvarno nemam pojma. ja se uopće ne kužim u te stvari.
pitali su me koji model. ja rekoh samo nek ima cd player.
i tako.. sad se čeka autoexpo, pa neki sajamski popust.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 20.05.2004 u 15:16:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ova moja astrica ti je proslogodisnji model. Na snizenju su, posto je dosao novi tip.
Gospodnetić 20.05.2004 u 15:43:13 profil autora
Pa čestitam Vladek!
Jedva čekam da me malo provozaš.
Kakvo ozvučenje ima? Imaš cd?
Ja bi isto karavan...
Bu došo autek do Kasine svadbe??
vlado 21.05.2004 u 13:42:18 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nemam jos CD, trebaju mi neke smjernice.
Kasina svadba? Sumnjam.
Nije karavan, al ima respektabilan gepek.
Jucer Dju kupila Opel Vectru. Poslala mi SMS sinoc. Ona je inace na forumu, samo nece da pishe.
lollipop 21.05.2004 u 14:31:50 profil autora
e pa ja ocu dju vec sto godina poslat mejl i stvarno me sram da niti to nisam u stanju. ko da mi treba dva sata da srocim - ej dju, bre, đe si, ša ima? pa evo, ovim skromnim putem.............
trixy 21.05.2004 u 14:49:15 profil autora
dju, bre

izbacite uljeza (,)
zv 21.05.2004 u 14:53:27 profil autora
to do: svaš
hi, hi... ma mene dju isto smsala da pisem poeziju. al sam prepotentno ignoriso sms. sta mene neko ima da tera da pravim umetnost, meni to samo dodje...

(al sta je otkad nema ždu forum knjige opasno pati...)
vlado 21.05.2004 u 16:14:25 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
To, to, hajmo ju zajebavat. Pa da vidimo koliko ce izdrzat i ko ce pobijedit: inat ili raja?
lollipop 21.05.2004 u 17:06:07 profil autora
pa meni, kao zeni, draze je kad inat pobijedi :)
svinjče 22.05.2004 u 21:53:40 profil autora
ovo je fakat kul a znam da neko ne voli baš previše ove tuđice,hehe. nego, baš spomenuh dju na jednom drugom topicu. večeras. al prije ovog. koje li koincidencije?!
aj, dju, boli te pajla za onog tko ti je digo živac. glasam za inat:raja - 0:1
vlado 24.05.2004 u 15:46:26 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Od inata se niko najeo nije.
vlado 25.05.2004 u 02:03:52 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Vadi policajac rodni list i dolazi na trafiku:
"Imate biljege od dvadeset kuna?"
"Imamo!"
"Poshto su?"
Gospodnetić 25.05.2004 u 13:29:08 profil autora
Vladek,
što se cd-a tiče, sve ovisi( ko i uvijek) o tome kolko želiš potrošit. I naravno, možeš uzet naj bolji cd na svijetu al ak zvučnici ne valjaju bacil si lovu.
Znam da se cd-i za auto od ovih normalnih firmi tipa sony, kevwood i sl. mogu nabavit ful jeftino, čak i u verziji koja svira i mp3. No ja o sonyju nemam kaj puno dobrog za reč. Pintarić ga ima u svom autu i užasno preskače. Na svaku grabicu. A to se ne bi smjelo dešavat.
U Petrovoj imaš, kad kreneš od Bukovačke nakon par metara s desne strane, prodaju i ugradnju Alpineovih kazića.
Ja sam platio svoj 1800 kn + još 800 za njihove trosistemske zvučnike..to je bila cijena za cash s popustima i bla bla..a isti takav model, istih performansi samo da ti svira i mp3 je tada(pred 4 mjeseca) koštao 1000 kuna više. Eto...da si znaš računat okvirno. Firme tipa sony i kenwood su pono jeftinije...puno.
Ovaj moj radi savršeno, ne postoji cd kojeg ne čita i u 4 mjeseca je 5 puta preskočio ali fakat nakon udarca u rinzol ili naj većih grabetina.
vlado 25.05.2004 u 14:29:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Toliko sam i konto dati.
i to je dobro, he he
dulce 25.05.2004 u 15:42:35 profil autora
inace, nije ni mene dugo bilo, ali gdje je dju???
vlado 25.05.2004 u 16:03:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne zeli pisati na forumu, samo cita. Inati se.
electro cute 25.05.2004 u 17:05:36 profil autora
svaki put kad se logiram na net mnijem joj poslat mejl al zaludu vam trud svirači...a fakat sam prasac, ne?
vlado 25.05.2004 u 18:26:12 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sto bi bio prasac?! Jel ona tebi poslala mejl?