Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
Hadzo 16.06.2004 u 08:51:48 profil autora
Back on track, good. Goga ima jednu frendicu koja je izrazila želju da ide s nama, što se mene tiče nema zime, ali imajte na umu da će odostraga biti malo tijesno jer ipak je to toyota. Ako nema primjedbi s vaše strane, onda će nas ići pet, ali htio bih da svi budu ok s tim, pogotovo oni koji će sjediti iza.

Pivo ćemo popiti ili na putu ili u Monviju. U 17 30 krećemo. Pliz budite točni, put je dug.

Simon, javim ti se da razmjenimo mobitele i nađemo se prije koncerta na cugi, klopi, whatever. Ako ima još junaka koji će doći do Rovinja, javite se. Moglo bi biti opako...
svinjče 16.06.2004 u 20:02:48 profil autora
nama ne smeta! loli, dip??
kako bilo da bilo ja se organizirala, dogovorila, pivo na benzinskoj i pičiiiiiiiiiiiiii!!
ah da, uzimam i opremu za snimanje,pa vrijeme je da se malo čuje i o najvjernijoj fan skupini u 'rvata!
Hadzo 17.06.2004 u 08:37:35 profil autora
I moj fotić je spreman za nove radne pobjede...U boj! U boj! Simon me kontaktirao, potvrdio je da dolazi, znači bit će nas ko Rusa...
lollipop 18.06.2004 u 03:09:51 profil autora
moram se javno ispricati... ponajprije hadzi.... zajebala sam..... nadam se da ste se dobro zabavili, stovise, uopce u to ne sumnjam nego samo mogu ljubomorno proklinjat one koji su mi ukenjali dan. zamisljam da ste na putu, mozda ste vec dosli? ja sam evo upravo gotova s onim zbog cega vam se nisam mogla pridruzit. bio je ovo pakleni dan. ...uvijek sam tako ljuta kad propustam dobro druzenje, a u ovom slucaju cak i more :( ain't life a bitch....
dajte bar neke slikice, ne? :)
simon 18.06.2004 u 13:06:36 profil autora
Evo ja ću prvi.
Bilo je zbilja malo ljudi, premda su svirali Nogomet i Supermamu:)
U set listi nema iznenađenja (barem ja ne gledam na dvije gorenavedene pjesme kao na ultraiznenađenja, naskako sam se već na njih), Ja sam onaj kojeg nema je bila uvjerljivo najbolja pjesma jučer, sempl na početku puno mekše zvuči nego prije - BOLJE zvuči, a pjesma je postala kompaktnija. Ona divlja, riječi divljaju i uopće ne vjerujem daddyju kad kaže da njegove pjesme ne aludiraju na ništa. Mislim, "Mi smo naplavili dolinu i sagradili smo grad. Mi smo puhali u jedra."??? Okej.
Gig je završio sa 2X2, a kraj je bend dočekao na koljenima.
Tarle je životinja. Bitno drugačiji od Tina, agresivniji, ubacio je dosta novih (njujorških?:)) beatova.
Bilo je par turista u publici koji su se sasvim fino njihali uz gig. I par vatrenih navijača. I par klinaca koji znaju dosta tektova (!).
No, gig je bio fantastisch, Dino odličan (ali više me zanima koliko će on pridonijeti budućem zvuku), jedino što mi je žao: nadao sam se premijerno čuti koju novu stvar, ali čini se da nije bilo ni mjesto ni vrijeme.
E i bilo je puno loopsova isto.
Hadzo 18.06.2004 u 13:34:50 profil autora
Eh da, jako dobar gig, mada to je kod dotičnog benda već postalo toliko uobičajeno da to ne treba niti spominjati. Na nekim mjestima osjeti se da se bend još uvježbava i traži "najbolju jedanaestoricu" nogometnim rječnikom rečeno. Gig je trajao oko sat i po, bez bisa, iskreno, nije bilo nikoga tko bi ga tražio jer osim nas s foruma i nekoliko klinaca koji znaju riječi ostalo je bila ekipa koja u Monvi dolazi po defaultu i kojima je bend koji nešto svira na stageu samo neka popratna pojava koju će odslušati par minuta i otići dalje. Znam da nije lako svirati jednoj manje više totalno indiferentnoj publici, čak i kad malo prilagodiš repertoar ubacivanjem bržih starijih stvari poput Nogometa ili Supermame koje su navodno od sad sastavni dio seta, ali bend je svoje odradio pošteno. Slažem se sa Simonom kako je novi bubnjar izgleda rođak Animala iz Muppet Showa i kako bi bend s njim trebao još više ojačati zvuk.

Inače, sam put do Rovinja bio je OK, šteta je što smo kasno krenuli, tek oko 6 (jedna riječ: žene), pa se nismo baš nešto nauživali mora, no jebiga, bit će bolje sljedeći put. Drago mi je što sam upoznao Simona i Cruzericu, jako dobri i dragi ljudi, mislim da bi njih dvoje i Arhimed bili jaka ekipa. S tim u svezi, opaska Dubravku koji nas je proglasio maltene ludima što smo prevalili 700 km za jedan gig (mada sam siguran da je matorom mrgudu ipak bilo drago zbog toga). Gigovi Pipsa za mene su prije svega, baš kao i forum sam, mogućnost upoznavanja novih i krasnih ljudi koji dijele neke slične poglede na svijet, glazbu itd. Koncerti su tu više kao katalizator da do tih susreta dođe. Tako je bilo u Osijeku, sad u Rovinju, možda bude sutra u Brežicama ili negdje drugdje, whatever. Uglavnom, sad kad smo ovo obavili, više nema prepreka ići na svirke bilo gdje u Hrvatskoj ili vani. Moj auto je spreman, ja sam spreman, ako ima još ljudi koji su spremni, what the hack, let's go!

Za kraj, naravno, postoje i fotke. Iskreno, nema ih nesto pretjerano mnogo, tridesetak sve u svemu, ja sam ih smanjio na oko 100 KB po fotki, ako tko ima mjesta za hostiranje 3 i po MB fotki, neka mi javi pa mu ja fotke proslijedim.
Hadzo 18.06.2004 u 13:38:40 profil autora
Naravno, moram pozdraviti i Svinjče i njezinu frendicu Koru koje su junački izdržale 7 sati vožnje sa mnom, a bog dragi zna da to nije lako. Ekipa, s vama idem bilo gdje i bilo kada! O orgijama u toyoti ipak nećemo ovaj put, previše je javno, he he he...
trixy 18.06.2004 u 14:16:37 profil autora
hadzo, šalji fotke
trixy 18.06.2004 u 15:29:14 profil autora
hadzo je poslao fotke iz rovinja:

www.meritasweb.com/trixy/rovinj
vlado 18.06.2004 u 16:14:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Broj 14. Zakon. A vid Simona. Jel to Cruzerica?
svinjče 18.06.2004 u 19:29:35 profil autora
a hadžo majstore, fotke su super! znaš nije tak neki problem bio izdržat s tobom u autu 7 sati vožnje cd box apsolutno po mom ukusu, zanimljiv sugovornik, u rovinju odlična ekipa (pozdrav simon, pozdrav kruzerica - aj lav ju gajs ), maaaaaaa o-dli-čnooooooooooooo!!
svinjče 18.06.2004 u 19:30:20 profil autora
narafski gig je bio mrak. odsviraše ko da ima 5 soma ljudi, svaka čast. meni posebno legla k.f.s
electro cute 18.06.2004 u 21:48:40 profil autora
el se meni to čini il se kruzerica drastično promjenila od zadnjeg posjeta zagrebu? (gig u rupi...)
Hadzo 18.06.2004 u 22:47:32 profil autora
Hej Goga, kao sto vidis nisam proslijedio Trixyu sve fotke, one iz samog Rovinja sam izostavio pa cu ti ih poslati na mail naknadno (a ekipa nek si misli zbog cega sam ih izostavio, he he he).
andrijana 18.06.2004 u 23:20:20 profil autora
mrzim sto ne znam nickname svoj. vise mi se svidja moj alter ego kad se oglasavam tu na forumu. ne znam kak ti mislis changeala, al svaka promijena je dobra pa cu rec kjut, hvala.
p.s. iako je ekipa bila superiska, jako mi je zao sto lolli i dip nisu dosli.
Hadzo 18.06.2004 u 23:44:56 profil autora
A ja se još pitam tko je ta Andrijana...Znaš li da vam uopće nisam upamtio imena, tebi i Simonu, kad ste se predstavljali? To je zanimljivo kako kad govorim o ljudima s foruma upotrebljavam nickove jer za dosta njih niti ne znam kako se zovu. Čak ih i u mobitelu memoriram po nickovima. Što ću sad s tobom, jesi li ti Andrijana ili Cruzer?
lollipop 19.06.2004 u 11:27:58 profil autora
hadzo - pa ona je cruzerica, jasno!

cruzer - a tek meni, pogotovo jos dok vas citam. smrc, kme :(
bas se dugo nismo vidjeli. sad si me podsjetila da nikad nisam one fotke iz rijeke stavila s nesudenog giga. budem, jednom :)
electro cute 19.06.2004 u 12:26:03 profil autora
cruzerice, fizički promijenila. da, na bolje :P
za nick pošalji mejl zv-u, sigurno ti može reć pasvord ak si ga zaboravila ili neš takvo.
cruzer 19.06.2004 u 12:36:11 profil autora
evo me opet na starom kompu,pa je i nick tu. hvala na komplimentima . a zvu sam poslala mejl kapl-ov-tajmz al no response.
sadrzaj je izmijenio/la - cruzer u 19.06.2004 u 12:36:37