Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
> Filmovi > RTL
1 2 3
 
svinjče 11.05.2004 u 18:56:49 profil autora
ja radim vijesti pa nisam tolki bolesnik da još gledam uokolo kak to rade i drugi. al kužim penziće, nema se para za novine svaki dan. al isto tako ne mislim da su tolko glupi pa vjeruju svemu kaj vide na televizijama.
tj. 11.05.2004 u 19:31:08 profil autora
A jeb’ga sad, koliko ima godina? 50?!

Ja od 18 do 20 imam sijestu

samo iz te lajne možeš skužit kolko je hadžo star.


U pravu si. Al ja sam mislija da je on jedan od mladih radišnih ljudi, koji popodne otpočinu uru-dvi, tek toliko da bi obnoć mogli duže “partijat”. Ima ih..
zv 11.05.2004 u 21:20:27 profil autora
to do: svaš
mislija?!? mislija?!?

tj. ti si iz dalmacije? ajde fala kurcu da osim ovog kjuta i pokojne sally vidim jos nekog sta mu se m mijenja u n na kraju nekih rijeci. spektakularno.
a i bio je red. pogotovo otkad je band mahom tovarski :)
tj. 11.05.2004 u 22:16:40 profil autora
ludilo, brale! radujen se i ja, šta vidin da je tebi drago da ja dolazin iz Dalmacije!:)
Hadzo 12.05.2004 u 09:38:59 profil autora
33 godine stari. Sad, u usporedbi s mojom generacijom ja sam oličenje živosti i aktivnosti (sinoć bio na Gustafima, kao utješna nagrada što nisam otišao do Maribora na Pipse i razvalio se do pola tri, što je sasvim pristojna cifra za utorak). Vama klinčadiji naravno izgledam kao matori fosil, ali ja uvijek ponavljam ovo: sve vas čekam na postaji 30+. Lijepo je zajebavati se dok si mlad, u školi/na faksu, imaš ekipu, boli te dupe za sve drugo, osim što love nikad nema dovoljno, ali jebiga. Kad počneš raditi stvar će se stubokom promijeniti: lova će doći, kakva takva, ali će ekipa otići u krasnu mater. A i ti ćeš odjednom shvaiti da si ušao u neke godine. doći će ti žena, djeca, milijun pizdarija, pa ćeš i ti vremenom odlučiti da je vrijeme prestati plivati protiv struje. Onda si i ti u krasnoj materi. Ja eto još plivam protiv struje, što će reći da nisam oženjen, nemam djece (apage Satanas!) i sve što zaradim (a dobro zarađujem) trošim samo na zadovoljavanje svojih hedonističkih potreba. I mogu se zamisliti kako ću za 10-15 godina još uvijek biti redovan gost na koncertima, promocijama, filmskim premijerama i sličnim glupostima, pa i na stranicama ovog foruma, bude li ga uopće tada. A vi?
Hadzo 12.05.2004 u 09:41:03 profil autora
I da, u pravu si što se sijeste tiče, meni je potreban odmor nakon posla da se mogu rekuperirati, što bi Dalmoši rekli, i ići dalje u briju. Nema te večeri da ću ostati sjediti kod kuće gledati TV, osim ako mi ne uleti neki hitan prijevod pa moram raditi, ali ni tada ne gledam TV.
svinjče 12.05.2004 u 10:09:01 profil autora
oo Hadzija, generacijo, hahahaha...
al' moram ti otkriti jednu malu tajnu. ne moraš zbog žene (muža) i djece prestati s kako ti kažeš -plivanjem protiv struje. a još ti je lakše ako si muško (nije ovo kukanje negoli realnost).
ma, kad te opali ljubav sve će ti biti jasno
znam ja likove s puno više godinica na ramenu i puno više djece negoli ih ja imam (oke, jedan ali prevrijedan..), koji briju 150 na sat. i sve kul.
Hadzo 12.05.2004 u 12:02:48 profil autora
Hm da, ali gdje to briju? Ja sam često po koncertima i ne vidim baš mnogo starije bande. Cak i na blues i jazz koncerte preko tjedna u Saxu u posljednje vrijeme dolazi uglavnom mladež, protiv čega nemam ništa, dapače. Možda u Route 66? Jučer sam nakon koncerta zajedljivo primjetio dok smo Ibrica, Mile i Stipe iz Piva, još jedan freak i ja stajali za šankom, kako nas petorica vjerojatno imamo više godina nego svi ostali u Aquariusu zajedno. Nisam bio baš daleko od istine...
tj. 12.05.2004 u 13:33:13 profil autora
33 godine stari


ajde bogati, ja san mislija da ti je ne znam koliko..

čuj, moga bi ti sad napisat da si u najboljim godinama, naponu snage, al neću - mislit će(š) da ti se uvlačim :P
svinjče 13.05.2004 u 19:14:02 profil autora
paaa..u jabuku..hahahahahaaaaaaaaaa.....mislim, tak je kak je.
vlado 24.05.2004 u 15:49:47 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jebote, otkad se RTL pojavio vidio sam spot 2x2 jedno sedam-osam puta, i to ne samo na RTL-u.
A recimo "Mrguda..." nikad nisam ni vidio.
Mislim, ne znam ja nista, al ovo sa RTL-om je sasvim u redu.
trixy 25.05.2004 u 09:15:14 profil autora
mrguda sam vidio 4-5 puta, a 2x2 samo jedanput, i to do pola (jer na glupoj top listi rtla odrežu kad postane najzanimljivije)
vlado 25.05.2004 u 14:27:27 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Istina. Ne razumijem rezanje.
trixy 25.05.2004 u 14:44:39 profil autora
jesi li skužio da ama baš svaka televizija nikada ne prikaže spot do kraja. a većina njih zadnjih 10-15 sekundi ima punch-line.

onaj spot od robbija viljamsa kad šeće s kantom benzina koja ima rupu, pa ga vatrica slijedi. uopće nisam vidio jel ga skuri ili ima neka fora.
vlado 25.05.2004 u 23:02:27 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma skuzio sam, skuzio.
A na Robbieja sam posebno osjetljiv, pa ne bih sad psovao.
Hadzo 26.05.2004 u 09:01:22 profil autora
Robbie Williams, litra benzina i upaljač? Jako dobra ideja, jaako dobra ideja. Nekoliko godina u ćorci mislim da je vrijedno tog užitka.
trixy 26.05.2004 u 09:19:20 profil autora
robbi je skroz bezveze. pjesme mu, a pogotovo albumi - to je neslušljivo, uopće ne funkcioniraju bez spotova.
ali ja još nisam vidio njegov loš (čitaj: dosadan) spot.
Hadzo 26.05.2004 u 16:28:03 profil autora
Feel je oduran. Mislim, jedno od najgorih smeća u cijelom stoljeću popularne glazbe, s onim odurnim spotom s njim i konjem, brrrrr. Prođu me trnci kad se samo sjetim toga. A sjećaš li se početaka njegove "karijere" i obrade G. Michaelove "Freedom"? Očajno, očajno, s ružnim spotom dok je još bio debeljko iz Take Thata. I njegovi jadni pokušaji da bude cool dok neuspješno imitira Sinatru, Martina i ostatak Rat Pack družine u Swing when you're winning? Please. Dajte mi taj upaljač i litru benzina, donio sam odluku!
trixy 27.05.2004 u 10:45:24 profil autora
onda ti se sigurno najviše sviđa onaj (mislim da je rock dj ilitakonekako baš me briga uostalom za robbija) kad radi striptiz 'do koske'
Hadzo 27.05.2004 u 12:09:41 profil autora
Točno šefe, pjesma je smeće ali spot je zakon. I znaš koji mi je još spot dobar, Come undone, onaj u hollywoodskoj vili koji prikazuje sve ekscese razmažene pjevačke/glumačke/whatever zvijezde. Spot je naravno ironičan , i to dvostruko: prvo jer prikazuje Robbieja onakvim kakvim ga velik broj ljudi (uključujući mene) doživljava, te drugo jer ga stavlja u kontekst uspješnoga pjevača u Americi u kojoj je propao do koske. A nije da nije pokušao, no ne ide. Pogrešan stil glazbe. Pogrešna boja kože. Opći nedostatak talenta. A da, ovo posljednje je nebitno, pogotovo za uspjeh u Americi. Stavi stentson na glavu i otpjevaj elegiju o 11. rujnu 2001. i odma imaš zlatnu tiražu. Kako je South Park u posljednjoj epizodi lijepo isprao Alana Jacksona i svu tu smrdljivu country bratiju.
trixy 27.05.2004 u 16:02:17 profil autora
posljednja epizoda south parka?
ah, da, novatv je tek na 6. sezoni.
a ja sam pogledao sve epizode u 8.
buahahahahahahahahahahaha
kjut, skinuo sam come sail away od erica cartmana - zakon. seriously you guyz!
Hadzo 28.05.2004 u 09:05:08 profil autora
Nego, jedan friend je nedavno rekao kako može nabaviti sve epizode Seinfelda na cedeu, no onda je to propalo. Ima li netko tko zna nekoga tko zna nekoga (kao to već ide) kome bih se mogao obratiti zbog kupovine/presnimavanja? Cijena nije upitna. Ovo sam fakat mogao otvoriti novi topic pod nazivom Mali oglasi, ali poslužit će i ovako. Vezano je uz temu.
trixy 28.05.2004 u 14:22:13 profil autora
ako uspiješ nabaviti, javi. najbolja serija ever.
Hadzo 28.05.2004 u 15:23:45 profil autora
Imaš li ti Trixy možda sezone 6-8 South Parka na nekom mediju pogodnom za presnimavanje? Ja imam prvih 5 sezona i baš bih trebao popuniti kolekciju. A i ne stignem ju gledati jerbo je serija na Novoj u subotu a svi znamo da je subota dan za izlazak, a nedjeljnu reprizu nikad ne mogu uloviti jer je program Nove poput naših željeznica: sve je ispremiješano, kasni, ubacuju se neki prijenosi itd.
arhimed 28.05.2004 u 23:55:27 profil autora
upravo je nevjerojatno koliko čovjek može biti mentalno izvitoperen. dokaz za to su oni ljudi koji se žele pretvoriti u neku životinju (npr. tigra, leoparda), a koje ste imali prilike vidjeti na rtl-u. mislim da su ti prilozi prikazivani u jurićkinom "explozivu".
trixy 29.05.2004 u 15:03:21 profil autora
hadzo, imam sve sezone do polovice 8. (nastavak slijedi na jesen 2004.) na cd-u, u real video formatu.
jedino što mi je pirat prodao 4. sezonu nepotpunu, pa mi fale neke epizode. ako dojdeš večeras u krovove, dobiješ. aj mi donesi 4.
Hadzo 31.05.2004 u 09:48:23 profil autora
Kako nisam bio u Zagrebu preko vikenda nisam niti mogao doći do Krovova, ali ću pogledati što imam od četvrte sezone. Jedino što nisam siguran jesu li ti cedeovi ovdje ili kod kuće u Osijeku, ali to ti javim kasnije.
trixy 31.05.2004 u 10:26:57 profil autora
cuj, sprzio sam ti cedejeve, ali kako te nije bilo u subotu u zg, dao sam ih electrocuteu.
danas cu zaprziti za tebe, tako da se ne moras bojati da ces ostati bez njih ;o)
kad nabavis 4. sezonu, javi.
electro cute 31.05.2004 u 13:51:20 profil autora
imam ja 4. tu al ima zajeb... 2 epizoda (tooth fairy) ima 180 mb i ne stane na cede. ak oćeš bez nje, imaš čitavu.
trixy 31.05.2004 u 14:29:40 profil autora
super, tooth fairy imam i čak mi radi.
sweet