Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
electro cute 11.05.2004 u 02:35:17 profil autora
gle.
kad si več zašo u ovo područje.
uzmi tina, uzmi levačića, uzmi moju baku luciju, uzmi mene, uzmi vladu i uzmi tebe. e sad. nek svako od nas udre jedanput po čineli. nek svako od nas odsvira jedan akord na djitri. nema jebene šanse da tu zvuči isto. kakvi jebeni kompovi. o čem ti pričaš.
a ono za matematiku, kužim kaj pričaš. s druge strane matematika je jezik, i kad ja ili ti izgovaramo riječi na istom jeziku, one ne zvuče isto. i ne znače nužno isto.

e, koju inteligenciju?!
zv 11.05.2004 u 02:49:38 profil autora
to do: svaš
ti ne znas sam ni winamp instalirat.
a meni daj specifikacije (masa, volumen, inercijske momente, snage pojedinih misica, visina, ...) svakog od tih tvojih fantomskih svirača, definiraj propozicije igre, daj mi beskonačni budžet i isprogramiral bum ti tvoj jebeni freak band. i zvučalo bu upravo onak kak bi i oni zvučali.

jasno to kaj bu levačić podrigival i prdil umesto da svira to je malo nemoguće isprogramirat i to, da prostiš, nema veze s matematikom.
vlado 11.05.2004 u 02:54:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Slusaj Cute.
Vidis, sa sluhom je slicno ko i sa vidom.
Ti i ja gledamo sliku, npr, i vidimo je normalnu.
E, nema teorije da ti primijetis da li ta slika ima 400 tocaka po inchu, 500 dot per inch ili pak 245 tocaka po inchu, sto je donja granica za normalni papir i normalno vidjenje...
Meni je frend pricao o setu CD-ova koji je snimila Londonska filharmonija: svaki instrument svaki ton svake jacine (govorim laicki). Kad ti ga frajer izsemplira, NEMA JEBENE TEORIJE A POGOTOVO PRAKSE, da ti skontas da je to semplirano. Klet ces se u zive ljude, a nisu. A opet jesu. Bla bla...
Recimo, Cute, ti mislis da je legendarno postavljanje zamericke zastave na Iwojimu odlicna slika. Slazem se, samo sto je fotomontaza. Isto ko i Rusi u Berlinu, na onoj zgradi. Fotomontaza, buraz...
Bezveze rasprava.
Ako se da nekom od skolovanih da malo pojasni, bilo bi to jako lijepo...
Shvati burazeru da smo jebeno limitirani u percepciji...
Neki dan pustam namjerno sa nekog CD-a i ima u pjesmi lavez pasa. On meni zvuci isto kao i da ga cujem na ulici. ISTO! Gledam Djuku, moj pas uopce ne reagira na to... Jel kuzis!? Inace, kad cuje psa na ulici, frajer leti da vidi sta se dogadja. Sa CD-a? Nula bodova.
zv 11.05.2004 u 02:56:06 profil autora
to do: svaš
uostalom, kaj ja uopce pricam u ovoj veceri s tobom.
danas sam se iza ponoci vozil doma i shvatil da sam zahvaljujuci tom jebenom "obrazovanju" i slicnim pizdarijama postal upravo stereotip.
i nije mi laka ova noc.
pojeo s vladom cetvrt tuceta cevapa.
popil s kosom tri banditosa.
dobio/dao samo dvije puse danas.

nije mi lako a ti me jebes da ja tebi objasnjavam zbog cega ja jesam a ti nisi.

idem kontemplirat o smislu svojeg jebenog zivota.
vlado 11.05.2004 u 02:57:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne kontempliraj. To je kurac.
Radi. Ribaj. Rutina. Rutina. Rutina. Mantra. Kuzis, Drazen. Svaki dan 1000 suteva. Pa da vidis kontempliranja.
vlado 11.05.2004 u 02:59:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E bravo, Zv za fontove u stripovima.
Fakat, izgleda da je pisano rukom, a nije. Kako?
Slova koje se frekvencijom pojavljuju jace imaju nekoliko verzija, pa tako imamo desetak A, sedam-osam E itd. itd.
oak 3 11.05.2004 u 09:32:33 profil autora
htv;
060 500 400
šifra 024

ako želimo da se spot vrti na dalekovidnici, lozinka je "zovi".

electro cute 11.05.2004 u 13:12:22 profil autora
ček malo?! za 3,5 k eura dobilo se-ovo?!?!
mauro je genij i ja mu se klanjam do poda.
sadrzaj je izmijenio/la - electro cute u 11.05.2004 u 13:12:48
tj. 11.05.2004 u 13:28:48 profil autora
Valjalo bi, u ovom slučaju, odnos ritma “spike” i ritma slike prikazati malom jednadžbicom, recimo:

10x=10y

tu jednadžbu bismo mogli nazvati jednadžbom srca,
jer x i y nisu konstanta, već variraju. Kod jednog čovjeka je x>y, kod drugog x<y, a kod trećeg x=y (tomu dakle sve šljaka kako treba).

K tome, ako se ritam i jednog i drugog definira kao pravilno izmjenjivanje tonova/kadrova, vidjet ćemo tada da ga (ritam) i ferlin (svjesno, vjerujem) zanemaruje, jer za refren, koji se pjeva dvaput, korišteni su različiti kadrovi. U spotu za porculan, s druge strane, za refren je oba puta koristio iste kadrove, ali opet sad, ne možemo takve postupke uzeti kao formulu za uspješno pravljenje spotova, jer kolikogod ja obožavao taj spot(dakle x=y) poznajem nekolicinu kojima se spot ne sviđa, nisu oduševljeni. Neću ih imenovat.

I za kraj ovog mudrijanja – pjesma je odlična. i da je za njen spot uzeta i odjavna špica dnevnika, opet bi me/nas prikovala za tv.
Depressed 11.05.2004 u 14:37:02 profil autora
Iz 10x=10y slijedi da je x=y. I nista drugo.
vlado 11.05.2004 u 14:39:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Hvala Dip, taman htjedoh...
tj. 11.05.2004 u 15:23:54 profil autora
Jest, pardon, moja greška...tako mi i treba kad se pravim pametan :-)
Nisam se dobro izrazio: htio sam reći da bi se “idealni” odnos ritma slike i ritma “spike” mogao izraziti tom jednadžbom. A onaj tko bi se trebao držati jednadžbe je redatelj spota, ona bi njemu “trebala” biti zakon. A poslije toga, kad konzumenti gledaju njegov rad, nekome je sve u redu, a netko smatra da se redatelj preračunao. Mislio sam reći da je X>Y ili X<Y ili X=Y – pitanje ukusa. Ne uzmimo sve ovo strogo matematički.

He, he, nadam se da nisam još dublje zaglibio u glupost.
Depressed 11.05.2004 u 16:33:28 profil autora
Ma neeee...trebamo svi prestat bit komplicirani sebi i svijetu, i jednostavno uživati u onom što je dobro, ne moramo tražiti objašnjenja...
vlado 11.05.2004 u 17:08:04 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne mislim da je jednostavno uzivati u necemu dobrom.
Treba se potruditi oko nekih stvari. Malo se educirati, biti uporan, tragati... Treba ostrit noz.
electro cute 11.05.2004 u 23:28:26 profil autora
e zv, uopće nisam znao da si ti tako genijalan programer. aj daj isprogramiraj mi jedan smršavibrzo.exe i pomogni bratu u nevolji.
svinjče 12.05.2004 u 10:14:52 profil autora
kjuti, ja sam ti ekspert po tom pitanju. nabila u "blaženom" stanju ni više ni manje nego 23 kile (), a sad ih nema...oke,oke, možda još kojih 3-4 kilice, al zanemarivo.
fakat sam bila prava miz piggy, hahaha.
tak, ako fakat želiš, nije problem. znam par trikova
i ne, ne radi se ni o kakvim čarobnim dijetama tipa svako jutro kava i narandža.
Hadzo 12.05.2004 u 12:14:13 profil autora
Kjut stari ja sam skinuo 5 kg u proteklih mjesec i po ne odričući se ničega, jednostavno tako što sam prestao jesti navečer i počeo manje koristiti auto a više šetati po gradu. That did the trick. Do ljeta će otići još 4-5 kila. Moram se pripremiti za sezonu i plaže. Ne mogu baš 24 sata dnevno uvlačiti trbuh...A i došao sam do faze kad više svoju kitu nisam mogao vidjeti (jest da se i nema bogznašto vidjeti, ali svejedno...)
arhimed 13.05.2004 u 18:33:10 profil autora
blago vama dvoma s tako brzim metabolizmima. no, ni spor metabolizam ne mora uvijek značiti nešto loše. recimo, ako se osoba koja ima spor metabolizam nađe u takvoj situaciju da joj je hrana neko vrijeme potpuno nedostupna, bolje će ju podnijeti nego osoba s brzim metabolizmom upravo zbog toga što troši manje masti, a, hvala bogu, ima ih pohranjenih napretek.

pigice, koji su to trikovi?
svinjče 13.05.2004 u 19:24:01 profil autora
pa, evo, hadzo otkrio pokoji. dakle, vrlo jednostavno. prepoloviš obroke, zaboraviš na kruh (može neki tost tu i tamo), tjestenina minimalno, povrće apsolutno i bijelo meso više negoli poželjni, o ribi da ne pričam.
ne večerati ( a kamoli se prežderavati) iza 18 sati.
kolači samo na rođendanu, iako bi bilo najbolje na njih zaboraviti, al eto ja nisam takav karakter.
puno, puno vode. i opet puno, puno vode. poželjno i namjesto kave neki čaj, zeleni je zakon, al nije tak nužno.
naravno, kad god je moguće ići stepenicama, ne liftom, pješke -ne autom ili tramvajem ili busom.
inače, ja sam totalno antisportski tip, tak da si ne mislite kak sam se bjesomučno znojila u teretani. no way! čak sam dobila i onaj kućni bicikl. eno ga, služi ko vješalica...doduše, preporučam drugačiju vrst fizičke aktivnosti, ali neću o tome. ipak sam ja jedna majka buahahahahaaaaaaaaa...u principu, to je i najbolji recept za zbacit kile.
sjetit ću se ja još toga.
zv 13.05.2004 u 20:15:42 profil autora
to do: svaš
glumi negdi drugi, mi ti naime svi znamo da su mlade mame najbolje jebaljke.
al njih dobiju tate.
tak da sve je to jedna velika pjesma.
svinjče 14.05.2004 u 18:42:06 profil autora
zv drago mi je zbog tebe, mišek mali

all animals are equal
but some animals are more equal than others
marsovac 15.05.2004 u 22:30:29 profil autora
Evo i ja gubim kilograme žestokim tempom.
Nije da sam neki dijetetičar i trebal sam dosad biti slim no meni se nikud ne žuri. 8 kg od nove godine.
kaj se spota tiče nisam ga vidio a sebastijan ili mak bi mi bio favorit za slijedeći.
DanMrak 06.06.2004 u 15:58:19 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Spot nisam vidjela do danas u opće,a danas sam ga vidjela 3x....:)))))))) Amblivbl!