Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Gospodnetić 26.04.2004 u 15:27:21 profil autora
Bolestan sam i kenjavim po doma za promjenu, niš ne delam, uglavnom gledam snooker iz kreveta.
I tak šaltam ja malo po teletekstu i naletim na gore navedeni podatak.
Noćas bu to. Jel to Aquarius?
'Rvati moraju imat digitalac reciever da bi se pogledali Pipse :-))
radovan 3. 26.04.2004 u 20:33:03 profil autora
je...samo sto hrvati to nemaju i jebu mater televiziji
oak 3 26.04.2004 u 23:07:08 profil autora
da li može preko satelita?
zna li tko koordinate (koji satelit, frekvencija i dr.)
blizu kojeg drugog programa treba tražiti htv?
electro cute 26.04.2004 u 23:28:53 profil autora
ajd snimite to (ko ima) pa da pogledamo u klubu! ak se bend slaže!
vlado 26.04.2004 u 23:29:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mi smo grupa gradjana, bas nas briga. Snimaj!
zv 26.04.2004 u 23:31:55 profil autora
to do: svaš
ne znam ko ima, znam da ne moze na obicnu satelitsku.
(satelit je hotbird) i treba digitalni reciever plus kartica od hrt-a.

ali znam da cemo ja i kjut gledat jer imamo broad band veze, a kjut! :) hi hi

p.s. naravno kjut sigurno nema pojma o cemu ja pricam pa evo: Link
zv 26.04.2004 u 23:35:15 profil autora
to do: svaš
samo hm, ja to ne vidim na rasporedu. kod mene na rasporedu pisu nekakve mrtve zupanijske panorame, a trenutno se nekakvi popovi mole...
ko ih jebe! treci plus
electro cute 26.04.2004 u 23:35:32 profil autora
zvone, imaš pivu od mene!
zv 26.04.2004 u 23:40:42 profil autora
to do: svaš
sorry pobrkal sam loncice.
na netu imaju onaj nekakvi seljacki 3x8 satelitski (to je valjda onaj za koji se ne placa pretplata) pa su tam ti ekskluzivni prijenosi iz crkava i slicno.
dakle nist od pive ni od pipsa.
electro cute 27.04.2004 u 00:10:54 profil autora
a u kurac. daklem vhs ljudi!
zv 27.04.2004 u 01:45:08 profil autora
to do: svaš
e i, kakav je bil koncert?
'dnetić?
vlado 27.04.2004 u 01:46:23 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kaze - sound katastrofa.
Gospodnetić 27.04.2004 u 02:00:49 profil autora
Tuzibabo :-)
A kaj sad...pa bili smo tamo, ko da ne znate kak je bilo...
Ovo je zanimljivo samo u toliko kaj se cuje drugacije neg dok si tam, neke stvari su se tu pojavile koje tamo uopce nisam cuo(harmonika npr.) al ne znaci da je nekaj bolje.
Kad su se u Rositi odjednom probili back vokali, cinilo mi se ko da su snimili kak se neko zajebava i pjevucka pijan i to su umontirali u pjesmu! :-)
Idem sad spavat.
vlado 27.04.2004 u 02:05:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mislio sam da si otisao spavat, jebiga...
Gospodnetić 27.04.2004 u 02:08:25 profil autora
A sjetio sam se da sutra ipak radim pa si moram napavit podsjetnik, zato cu izbrijavat jos malo paralelku.
Filip 27.04.2004 u 02:29:12 profil autora
eto, da se i ja javim..
probudim se danas sretan.. jebiga, biće aquarius na tv-u. pokušavam pronaći video da bih sve to snimio. zovem prijatelje ali.. ili nemaju video ili video je pokvareno.. uglavnom jedna te ista priča.
onda pokušavam pronaći video kod susjeda u zgradi. opet isti problem. u međuvremenu sam poslao brata da kupi videokazetu (koja sad mi sad ne treba).
sjebo sam se. baš sam htio snimiti koncert. i u tim trenutcima na telefon me naziva jedan prijatelj kog nisam vidio mjesecima. ispričam mu stvar. i on kaže da može to snimiti! i što je još bolje.. snimi će mi to na cd-u! jeaaaa!
onda mi došli dva frenda na gosti, pa skupa smo pogledali koncert. i naravno.. cijeli dan snimak hrt-a e super, al kad ima to što bi htio pogledati, na trenutke pojavljuju se neke tačkice! zvuk na trenutke je užasan.. al bitno je da imamo koncert na cd-u. tačnije, sutra ćemo imati koncert na cd-u!
a što se tiče koncerta.. super.. znaš da si bio tamo. znaš da si se fenomenalno proveo. i još kad vidiš zv-a kako skače u prvim redovima. ma..
poštar i porculan su bili odlični (naravno, mislim na televizijsku snimku, u živo sve je bilo odlično). a vrlo dobri su mi bili i mak i baka lucija.
eto..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 27.04.2004 u 02:34:39 profil autora
e.. i finiš na 2x2 je bio prejeben!!!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 28.04.2004 u 01:17:13 profil autora
večeras na haerte plusu je bio prikazan zagreb gori (upravo ide psihomodo pop) nemam pojma koja godina. pa tako su bile prikazane i tri pjesme kojih je otsvirala naša omiljena grupa građana.
zagreb te zove (sa davorinom bogovićem), gume na kotačima i ljubav.
dvije večeri za redom pipsi na televiziji. huraj!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 03.05.2004 u 16:00:19 profil autora
ja i zumbul smo bili na toj šalati tada. filipe, ne nalijevam ti ulje na vatricu.
nego ne mogu vjerovati da sam bio tamo, i u rupi (na 2. gigu) i u ksetu i u aquariusu i u kerempuhu i u gavelli i u koprivnici - i doživljaj uživo nema nikakve veze s onim što se gleda preko te glupe kutije. i koliko mi na živce išle neke stvari, taj osjećaj prisustvovanju 'nečemu posebnome' ostaje još dugo, dugo...