Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zv 24.04.2004 u 23:18:57 profil autora
to do: svaš
inace danas je taj sferakon, jel...

((jos uvek dvojim dal da objasnjavam ili ne, jer kao oni
koji znaju njima jedino i bude smesno, a oni koji ne znaju ionak mi mogu sjasit... al svejedno, to vam je sf okupljanje. kod nas na faksu bude i blabla... pa se tam nadje i fanova star treka - a to su oni kaj se oblace u odjela i imaju nausnice na enterprize i to... ludjaci, ne? da.))

e sad, poanta (odn. vic):
bil je jedan frend tam, malo pogledat knjige i tak... pa salje smsove o tim trekijima i to... veli u jednom: "dosel portir i rekel klingoncima da ako se ne stisaju ih bude sve izbacil van"
electro cute 25.04.2004 u 00:08:12 profil autora
hahahahahhahaha!
to me podsjetilo na onaj vic: ratuju nijemci i partizani u šumi, i dođe šumar i sve ih izbaci.

inače, hadžina frendica (nemrem se imena sjetit) organizira nekaj slično u osijeku. pa nam je iznosila zanimljive podatke, anegdote, dogotovštine...
e fakat je u tom osijeku super bilo.
svinjče 26.04.2004 u 13:34:51 profil autora
zakon!
arhimed 26.04.2004 u 22:01:45 profil autora
hadžina frendica (nemrem se imena sjetit)


vanda.
electro cute 26.04.2004 u 22:43:05 profil autora
bravo arhi!
Filip 27.04.2004 u 02:46:41 profil autora
arhi legendo!

e fakat je u tom osijeku super bilo.

bilo je odlično!!!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
arhimed 27.04.2004 u 19:52:50 profil autora
momci... ma to je sitnica
arhimed 22.05.2004 u 00:39:59 profil autora
"Izgubljeni u svemiru

Ponedjeljak, 24.05.2004.

Znate li što su "Trekiji"? Znate li, štovište, tko su hrvatski "Trekiji"? Ako ne znate, Sanjini današnji gosti će vas rado upoznati s jednim nevjerojatnim paralelnim svijetom.
Trekiji su jedinstveni fanovi popularnog serijala "Zvjezdane staze". Njihovo obožavanje ne svodi se samo na vjerno praćenje serije i skupljanje postera. Oni govore klingonski jezik, znaju sve tehničke detalje o svemirskom brodu Enterprise, vjenčanja održavaju u kostimima posade, a djeca im svoj prvi «Star Trek» kostim dobiju već s tri mjeseca.

Glumcu Alenu Liveriću životna je želja pretvoriti se u Dr.-a Spocka jer je on sve što Alen nije, a htio bi biti.

U emisiji gostuju i fanovi "Ratova zvijezda", kojima je ta dugovječna SF avantura bliža od "Šegrta Hlapića", a spremni su potrošiti tisuće i tisuće eura na modele robota i jedija.

Sanja će, potpuno u duhu teme, dočekati svoje neobične goste odjevena u svečanu haljinu kraljice Amidale, kreaciji Tajane Štasni."

www.rtl.hr/sanja/

trixy 22.05.2004 u 19:25:51 profil autora
mrzim sanju, ne shvaćam baš trekkije (al' su mi simpa) i tu emisiju moram gledati. još kad bi me netko u ponedjeljak podsjetio da ne zaboravim
Hadzo 24.05.2004 u 12:22:04 profil autora
Vanda je bila na sferakonu, kaže kako se lijepo provela. I brijala je po gradu Zagrebu, kako to i priliči mladoj majci, do ranih jutarnjih sati. Ona je fakat totalno u tom filmu. Kad god se nađemo, priča o tim stvarima po pola sata. A meni je neugodno reći: Sorry stara, ali zaboli me za vračeve i čarobnjake i magiju i slično. Pričajmo o seksu. Ili, još bolje, obavimo to. A mislim da bih to trebao reći. Čisto da vidim hoću li dobiti šamarčinu ili koljenom u jaja ili će me damski proliti pivom pred cijelim pubom.
vlado 24.05.2004 u 15:47:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znate sta, meni je Sanja sasvim OK.
trixy 25.05.2004 u 09:17:58 profil autora
jučer s trekkijima je bila ok. ništa posebno, ali čak je bila i simpa. baš je mrzim.
a emisija samo šara po površini, ako i zagrebe malo dublje, odmah se vrati u prašinu.
Hadzo 25.05.2004 u 12:04:13 profil autora
Bacio sam oko i jebeš ga, ženska je iritantna do jaja. Jednostavno, tip je osobe koja mi ne leži kao voditeljica. Sama tema je bila OK, ali s previše gostiju pa se to sve razvodnilo. Možda bi bolje bilo imati nekoliko gostiju ali im posvetiti više pažnje i pokušati malo dublje ući u fenomen Star Warsa i Star Treka. Ovako sam stekao utisak da su ti ljudi tamo gomila opsjednutih freakova koji su izgubili svaki dodir sa stvarnošću. A znam da nije tako, no nije im dala mogućnost da to bolje i iskažu.