Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zv 24.04.2004 u 16:32:56 profil autora
to do: svaš
evo vec sam drugi put naletio na tu emisiju na prvom kanalu. i na moje veliko iznenadjenje, a nesto kasnije i zadovoljstvo skuzio sam da mi se to u principu svidja!

par sam puta vidio i slicne spektakle na cetvrtom kanalu i ono je fakat jadno. ovi na prvom kanalu onak okej to prave. pozitivno (oce rec ne prave idijote od idijota!), imaju neku (kakvu/takvu) postprodukciju, imaju super plesaljku/zenu u tzv. ziriju koju je gust gledat. opcenito mi se cini to na jednom visem nivou i super mi je sto sam nadzivio svoje vrijeme buntovnistva/alternative i kaj mogu gledati taj program po pola sata/sat a da apsolutno NIST ne serem! bas super...

i bila je jedna curka (inace gadna ko noc, ali ko da to ima veze) koja je plesala na radiohead. to je meni super. ja bi htio znat tak plesat... ono da izgleda ko da letis. joj...
zv 24.04.2004 u 16:48:30 profil autora
to do: svaš
O NEEEEEE! POCELI SU PJEVATI!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,
znate stvar "przi se..." od maajke? doso denis kod huljica, pa dobro denis koji kurac oces odn. penis - htio bi bit zvjezda!!! mars! (e, ali pola sata je proslo u miru, ne?!? DA!!!)
svinjče 27.04.2004 u 14:58:32 profil autora
ONJK! podrig.