Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
electro cute 19.04.2004 u 04:49:27 profil autora izmijeni

ja ne znam...fakat ne znam oću ovo izdržat.
mislim, dubravka smatram prijateljem, iako smo relativno malo vremena proveli skupa, al ono...vrijeme je ionako jedan jako zajeban pojam. i premda me užasno pogađa to što je s bendom sve u kurcu, imam ja svojih problema, kužiš? mislim, to ti je ko ono kad najboljem frendu umre ujak...ono, užasno ti je žao, al nećeš zbog toga propustit se nasmijat na epizodu south parka. ono šta mene jebe je to šta su daddyevi dnevnici i grupa pipschips&videoclips lakmus-papir za situaciju u kojoj se mi nalazimo!
a situacija je...ehm...pa prosudite sami.
i onda mi stari reče sad dok sam bio, da on nije siguran hoćemo li na referendumu izglasat evropu.
rekoh, u tom slučaju, ja odlazim.
jebiga, ja razmišljam daleko u budućnost, i želim imat dijete i neću, ne želim ga dovest u situaciju ko šta je ova danas. baš radi tog djeteta, od kog mi ništa neće bit važnije u svemiru, i to dobro znam, ja danas radim sve što radim a.k.a. trudim se bit najbolji šta mogu bit tj. ostvarit svoj masterplan. samo se nadam da će mi to bit dopušteno.

bdw kad smo kod djece...tri soma komada? e pa sjećam se pred godinu dana kad mi je pijani borščak slinio po vratu na darkwood dubu u močvari (a mene je bilo strah da me u tim svojim izljevima dječje ljubavi ne zažvali) da je tad, u prvom tjednu, prema borščaku, album prodan u 3 soma komada. i tad je reko: kuiš, ja sam momcima reko, mi sad imamo najalternativniju ploču dosad, a najbolje se prodajemo!!!
sarin otac izgleda, nije baš neki vizionar.


ma u pičku materinu sve!


ko živi u nadi umire u govnima

18.05.2024 u 19:58:52
 
oblikovanje:
sadržaj: