Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
sick boy 23.04.2004 u 14:21:08 profil autora
a šta si ti, konkretno, napravio osim konstantnog bitching&moaninga?
electro cute 23.04.2004 u 15:58:30 profil autora
hm, hm...
kao prvo ona prethodna izjava, dragi bolesni dečko, nije se odnosila na tebe.
a kaj sam ja konkretno napravil? hm?
napisao tri knjige (nisu objavljene doduše, al ipak..ne znači da neće) i upravo pišem četvrtu. Pomogao u izradi predragog nam magazina na ovoj stranici. Sudjelovao (doduše, više kao potpora) u radu kluba.
Upisao fakultet Političkih znanosti u Zagrebu, upisao redovno drugu godinu, oslobodio se plaćanja, dobio stipendiju mzt-a na račun prosjeka.
Već osam godina za redom pomagao ocu u njegovom uzgoju cvijeća na otoku braču, s tim da zadnje četri godina (otkad mi je stari slomio zadnji pršljen u kralješnici) na vlastitim plećima iznosim ljetni uzgoj krizantema i time jednim malim dijelom financiram vlastitu obitelj. tri godine za redom sudjelovao u čišćenju plaže zastivanje u postirama na otoku braču. sudjelovao u brojnim igrokazima oš vladimir nazor iz postira, a za izvede nekih uloga dobio i nekakve nagrade. bla bla bla bla bla...
daklem nisam puno, jebiga, aktivizam mi baš nije u krvi, a iskustvo me uči da od njega nema previše koristi. a ti, mladiću, očito ne razlikuješ konstruktivnu kritiku od bitchinga & moaninga.
a i ne znaš kaj je to katalizator (u jednu ruku) i lakmus papir (u drugu), a to je ono kaj daddyevi dnevnici jesu.
i da te pitam, na kraju, kolko si ti zadovoljan stanjem u premiloj nam državi? ili fakat misliš da bi trebali fino zatvorit oči, bit svaku večer pijani, i pokušat se ne navlačit na bedove?
al vidiš, ja se na njih ne navlačim, oni se navlače na mene, i meni ih je fakat pun kurac!
u biti, ma boli me...
ja sam odavno izabrao da budem sretan.
svinjče 23.04.2004 u 21:33:32 profil autora
trebalo bi izbacit d&r lajv veržn. plus par bonusa. pa nek čuje selo.
@ 24.04.2004 u 09:50:39 profil autora
Svinjce.. n3 kaze se verzn nego vrzn.
vlado 24.04.2004 u 13:32:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Selo ne treba nista cut.
electro cute 24.04.2004 u 14:44:52 profil autora
ima super emisija na novoj-story supernova folk talents+hrvatski idol.
glazbena potražnja sela time je potpuno udovoljena.
vlado 24.04.2004 u 15:12:17 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne mijesati seljake sa seljacinama. Imas selo i Selo.
electro cute 24.04.2004 u 16:09:24 profil autora
imaš pravo
svinjče 02.05.2004 u 23:01:19 profil autora
pa nemreš odustat od sela. nije to okej. jel se ovak piše okej @?

all animals are equal
but some animals are more equal than others