Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
arhimed 24.02.2004 u 19:20:10 profil autora izmijeni

neku večer, kad smo bili kod mene, neko je rekao da se nakon raspada jinxa pokazalo da coco mosquito i nije tako jaka autorska ličnost jer nikakav hit od tada nije objavio, a kamoli album. mislim da je to rekao hadžo, ispravite me ako griješim.

ja mislim da kad jednom počneš pisat dobre songove, teško da se možeš od toga odviknuti i samo sam čekao trenutak kad ću naići na vijest o novom mosquitovom autorskom radu. taj trenutak se dogodio sinoć kad sam na music vipu pročitao slijedeću vijest:

ROVINAN
U ožujku izlazi album Davora Ercega iza kojega velikim djelom stoji Coco Mosquito

Naime, riječ je o prvom "velikom" autorskom albumu Gordana Muratovića poznatog kao Coco Mosquito, nekadašnji vođa i autor većine pjesama grupe Jinx. Coco iza debut albuma Davora Ercega stoji i autorski i produkcijski, a album "Rovinan" se na tržištu očekuje tijekom ožujka.


jedva čekam!
ali ipak sam oprezan, neću pretjerivat s očekivanjima. nadam se da nije podilazio ukusu većeg dijela publike.

p.s. (a propos onoga da c.m. nije jak autor)
malo je poznato da je radio muziku za nekoliko kazališnih predstava, producirao je leut magnetik, a kao što vidimo, napravio je još jedan cijeli album. nije da baš ništa nije stvorio od raspada jinxa. tu je i ona pjesma koju je napisao za ninu badrić, ali to nisam čuo pa ne mogu komentirat.
ja mislim da je on itekako jak autor.

17.05.2024 u 14:41:52
 
oblikovanje:
sadržaj: