Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 19.02.2004 u 19:32:25 profil autora
jebiga...
ja ne vjerujem da je ovo zadnji gig.mislim, ne znam, al nikad ne reci nikad.ne vjerujem...
al ak treba iće se, ko šta je vlado reko, u beč i brisel i finsku.
eto, neki idu i u london.
al danas sam nepopravlji optimist pa vjerujem da će bit još koncerata po domovini nam.na koji će bend bit pozvan i isplaćen.
mali electro cute? stari, teži sam od tebe...
zumbula 19.02.2004 u 22:42:48 profil autora
stari, teži sam od tebe...

hmmm
Depressed 20.02.2004 u 09:07:27 profil autora
IH IH IH!!! Teži sam od tebe!
Čuj elektro. Ak nam se PCVC približe na razinu Beča, imaš počasno mjesto u autu, a bome i sally. Trenutno je auto parkiran ispred nacionalne, i ne ide nikuda, dok ga ne odšlepamo, tak da bi ga, ak prolazite u blizini, mogli pogledat ak je čitav i tako to. Mislim da je lada konačno ispustila dušu. Mrzim taj auto ali mi je i drag...
electro cute 20.02.2004 u 14:50:08 profil autora
ispred nacionalne?
hmmm...
idem mu pustit zrak iz guma, hi hi hi...
meni je lada super.nikad joj italiju neću zaboravit.
vlado 20.02.2004 u 16:43:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ne treba generalizirati stvari, citiram. Jer, naprimjer, mozda je Koprivnica u Hrvatskoj, al Kooglana nije.
Depressed 23.02.2004 u 13:11:10 profil autora
Inace, super stvar kod lade je to što se prije za nju brinuo lollin tata. Tako je on zaključio da uz loše rusko elektronsko paljenje čovjek uvijek treba imati još jedno u džepu, marke "bosch". I tako došli mi pogledat šta nam je s autom i kaže njen tata da nam je elektronsko paljenje otišlo i da je on ostavio rezervno u pretincu za rukavice. Uzeli ga, montirali i vozi! Uvijek misli jedan korak unaprijed!