Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
lollipop 06.02.2004 u 14:12:37 profil autora izmijeni

dakle, jucer smo otisli u SC na girls night. trebale su svirati drvena marija koje su otkazale jer su tugovale za zgaženom mačkom (svojom valjda) i lollobrigida, a Ivanka iz stampeda pustala je muziku. na moje čuđenje, stvarno se cetvrtkom tamo okupi masu ljudi, ali jucer je stvarno bila guzvetina. o lollobrigida nisam znala ama bas nista. otisla sam ih malo pogledat, tek tolko, i ostala razjapljenih ustiju. ja sljedeci tjedan nejdem tamo svirat. je bio moj zakljucak. dvije cure, obucene u roza slutty odjecu pjevuse svoje pjesmice dok im muzika ide s laptopa. tu i tamo uzmu bas (jedna ili obje) ili mali presmijesni crveni yamaha sint ala 80te i sviraju. ali meni je to totalni zakon. rijeci pjesama (na koje sam totalno ljubomorna) su uz crteze bile projicirane iza njih, a na stopu je takoder bila neka projekcija crtića, ali to je malo ko skuzio. ne znam koliko ste iz ovog opisa mogli skuzit, ali to sve izgleda prilicno zivahno i zarazno i curke totalno animiraju. sprdacina na pop 80ih, ali i ranih 90ih na kraju izgleda sasvim uvjerljivo da sam poslje dosla do cure i rekla da hocu njihov cd. jer ja to moram doma slusat. all in all, nemojte propustit njihov sljedeci koncert, a sve mane su meni bile toliko neprimjetne da se uopce nisam obazirala na dipove i burazove komentare da bi trebalo jos ovo i ono. ma fak of, dej rok! (mislim, i njima se super svidjelo, ali su imali sta za prigovorit)
ps. heh, vlado, pa eto mi ideje, mogla bi ti za magazin o njima stori pripremit. Ko bi reko da cu i ja dobti poriv da nesto napisem?
pps. srela sam i zvovu sestru, bas bi bilo dobro da ona komentar napise, kak je to sve njoj izgledalo.

18.05.2024 u 23:07:11
 
oblikovanje:
sadržaj: