Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
zv 04.02.2004 u 21:48:27 profil autora izmijeni

Ne znam jel ovo netko vidio, ali meni je NEVJEROVATAN ovaj tekst. Radman?!?!?!?!?!?!?!

------------------------------------------
TRODNEVNA KONCERTNA "GROZNICA" U MEĐIMURJU
"Pipsi" u "The Clubu"
Izvrsno!
Ponajbolji hrvatski rock bend "Pips, Chips & Videoclips" posljednji ovogodišnji koncert održali su u čakovečkom "The Clubu". Pred dvjestotinjak fanova Dubravko Ivaniš - Dudo (Rippera "više nema") i nova "ekipa" u bendu, koju je okupio u posljednje dvije-tri godine na čelu s izvrsnim gitaristom Radmanom koji je ranije bio uz Urbana, promovirala je novi album "Drveće i rijeke". S novim album, "Pipsi" su učinili značajan zaokret u karijeri i s buntovničkog rock žnž rolla "skrenuli" u glazbene vode u kojima u potpunosti dolazi do izražaja novi iskorak u Ripperovom poimanju i "sljedbeništvu" novi i danas sve dominantnijih glazbenih vrijednosti. Umjesto nabrijanih tekstova, koncertom su dominirale bogate zvučne slike stvari s posljednjeg albuma "Drveće i rijeke", te pokoja s "Boga" i "Fred Astaire" koja se uklopila u sliku što su zapravo "novi Pipsi". Publika je izvrsno reagirala tijekom sat i pol svirke, za koju kako kaže i sam Ripper treba imati između ostalog i strpljenje, jer je ipak potpuno drugačija nego smo "Pipse" navikli slušati i gledati ranije. Ripper je i tijekom koncerta od svih članova u bendu (njih sedam) tražio perfekciju kad je u pitanju zvuk benda, u koji su se izvrsno uklopile "matrice" i "kompjutor" bez kojih se ne bi moglo u potpunosti dočarati cjelokupno bogatstvo zvukova koje se može čuti i doživjeti "na ploči". Uglavnom, bio je to definitivno jedan od najboljih koncerata koje smo mogli vidjeti i čuti ove godine u Čakovcu!

04.05.2024 u 01:01:13
 
oblikovanje:
sadržaj: