Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
zv 04.02.2004 u 21:48:27 profil autora
to do: svaš
Ne znam jel ovo netko vidio, ali meni je NEVJEROVATAN ovaj tekst. Radman?!?!?!?!?!?!?!

------------------------------------------
TRODNEVNA KONCERTNA "GROZNICA" U MEĐIMURJU
"Pipsi" u "The Clubu"
Izvrsno!
Ponajbolji hrvatski rock bend "Pips, Chips & Videoclips" posljednji ovogodišnji koncert održali su u čakovečkom "The Clubu". Pred dvjestotinjak fanova Dubravko Ivaniš - Dudo (Rippera "više nema") i nova "ekipa" u bendu, koju je okupio u posljednje dvije-tri godine na čelu s izvrsnim gitaristom Radmanom koji je ranije bio uz Urbana, promovirala je novi album "Drveće i rijeke". S novim album, "Pipsi" su učinili značajan zaokret u karijeri i s buntovničkog rock žnž rolla "skrenuli" u glazbene vode u kojima u potpunosti dolazi do izražaja novi iskorak u Ripperovom poimanju i "sljedbeništvu" novi i danas sve dominantnijih glazbenih vrijednosti. Umjesto nabrijanih tekstova, koncertom su dominirale bogate zvučne slike stvari s posljednjeg albuma "Drveće i rijeke", te pokoja s "Boga" i "Fred Astaire" koja se uklopila u sliku što su zapravo "novi Pipsi". Publika je izvrsno reagirala tijekom sat i pol svirke, za koju kako kaže i sam Ripper treba imati između ostalog i strpljenje, jer je ipak potpuno drugačija nego smo "Pipse" navikli slušati i gledati ranije. Ripper je i tijekom koncerta od svih članova u bendu (njih sedam) tražio perfekciju kad je u pitanju zvuk benda, u koji su se izvrsno uklopile "matrice" i "kompjutor" bez kojih se ne bi moglo u potpunosti dočarati cjelokupno bogatstvo zvukova koje se može čuti i doživjeti "na ploči". Uglavnom, bio je to definitivno jedan od najboljih koncerata koje smo mogli vidjeti i čuti ove godine u Čakovcu!
@ 04.02.2004 u 21:52:15 profil autora
Ne bih zelio zvucati glupo ali meni je takoder ovaj tekst jako dobar.
Bas si i ja tako zamisljam Pipse danas.
A zahvaljujuci ovom clanku zamisljam ih jos bolje.

hvala zv
@ 04.02.2004 u 22:23:26 profil autora
ne bih zelio zvucati glupo
a nisam ni bio u cakovcu
niti u ljubljani
niti u gavelli
niti u kuglani
niti na zagreb open air
niti na exitu
niti u aquariusu
zv 04.02.2004 u 22:48:16 profil autora
to do: svaš
mislim da sam danas bas nekome pricao da te uopce ne razumijem! meni tekst NIJE DOBAR! jel ti trebam s vodenima nacrtati?!? koji radman?!? to te ja pitam!

i nemoj se ljutit ako sam malo grub prema tebi, svatko leze kako si je prostro.
DanMrak 04.02.2004 u 23:12:32 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Ma da...takst je toliko genijalan da je to neš nevjerojatno. Jest da je taj koji je to napisao, kao veliki poznavatelj opusa i same grupe PC&V, napravio sramotnu pogrešku...al to i nije tak bitno, jel da?
@ znaš li ti uopće sastav banda???
electro cute 04.02.2004 u 23:43:04 profil autora
kako je tekst dobar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ne mogu vjerovat...
ovo je krunski dokaz da smo mi nepismen narod!na starnu sta je tekst pozitivan, al lik ne da nema pojma...kako jebeno dobro.ja sam oduševljen!!!!
electro cute 04.02.2004 u 23:43:56 profil autora
"Publika je izvrsno reagirala tijekom sat i pol svirke, za koju kako kaže i sam Ripper treba imati između ostalog i strpljenje, jer je ipak potpuno drugačija nego smo "Pipse" navikli slušati i gledati ranije"ž

isuse kak je ova rečenica dobra...
lollipop 04.02.2004 u 23:50:15 profil autora
da, na stranu neinformiranost o bendu, ali neinformiranost o jeziku na kojem se pise je ono sto mene ovdje fascinira....
inace, a-u, ja sam kronicno protiv nasilja, rađe izaberem ignoriranje, ali nakon svih tvojih postova do sad zakljucujem da tebe treba izbacit. zabranit. sankcionirat. ukinut. uglavnom, da te nema.

(covjek sve misli da se zajebavas, pa te proba tako uzimat, ali nejde)
Hadzo 05.02.2004 u 09:36:08 profil autora
Meni je zanimljivo to što u drugoj rečenici kaže kako Rippera više nema a onda ga spominje (Rippera) u svakoj sljedećoj. Ali dobro, čovjek je imao najbolju namjeru, a svi mi dobro znamo da je put u pakao popločan dobrim namjerama, zar ne?
@ 05.02.2004 u 14:04:23 profil autora
lolipop i zv

imam potrebu da vam napisem kratko saopstenje.
o sebi.
ja sam sve sto vole mladi
ja sam sve sto ona radi
ja sam derpe ja sam homic
ja sam kazic
ja sam flomic
ja sam sve
sve sto je oduvijek volio daddy
sve bas sve
ja sam slaboartikulirani polu kreten
ja sam nesto najvece u gradu
ja sam napisao the complete concrete story
mene stvarno vole mladi
gledaj mama piskim u peleni
@ 05.02.2004 u 14:09:38 profil autora
ne gledam ne citam stampu i novine
mrzim polutitrajuce polu harmonike (mislim na fiziku)
tak da nemam pojma uopce tko svira u pipsima, samo ih slusam.
kaj mene uopce kao slusatelja pipsa boli kurac ko svira u pipsima.
noovim pipsima. mislim, ne slusam stalno pipse.
i kaj bi to uocpe trebalo znacit slusam samo pipse?
sve albume ispremijesano slusam
a kak da vidim spotove a da ne gledam tv?
mislim... spotovi su od pocetka novog sitea navedeni kao kategorija kad ono...
prazno...
nema niceg.
zv sto sa spotovima na siteu? DIGRESIJA
@ 05.02.2004 u 14:12:44 profil autora
Kaj se tice koncerata, nazalost moram priznati da nikada nisam uzivo vidio pipse osim:

1996 zagreb gori
1998 fiju briju 6

ne znam u kakvog me to forumasa onda stavlja? (digresija za lolipop: JER TI SI KAO NA SVAKOM NJIHOVOM KONCERTU!
Tesko je full biti kul kad si tu da me tako popljujes tipa:
ovog covjeka treba sankcionirat sa foruma, izbacit.
Ja vam se duboko ispricavam stariji forumasi ali eto...
Sta ja tu mogu...
@ 05.02.2004 u 14:14:30 profil autora
Let's ask svinjce.
Svinjce what do you think about getting me off this site forum?
svinjče 05.02.2004 u 16:37:35 profil autora
svinjče kaže:ONJK!!!

ma..nemam pojma zakaj se mene proziva da dam mišljenje,al evo @..dakle,mogu govorit samo u svoje ime. kaj se mene dotikavle meni baš nitko ne smeta na ovom forumu, a inače baš ne volim vojničke metode.
uostalom, a kaj se ti brineš? pa meni su ukinuli nadimak, jebate!


all animals are equal
but some animals are more equal than others
ZeeK 05.02.2004 u 18:17:00 profil autora
kako volim kad se skrene sa teme i pocnu spominjat glagoli:
'izbacit. zabranit. sankcionirat.' ukinut. ma sjajno.
dju 05.02.2004 u 19:46:29 profil autora
meni je super što zv čita lokalne međimurske novine.
zv, a šta kažu u glasu slavonije?
electro cute 05.02.2004 u 22:37:11 profil autora
odakle je bio onaj lik koji je pisa zadaćnicu o brusliju?
lollipop 06.02.2004 u 14:08:24 profil autora
dakle, a-u, mislim da si me krivo shvatio.
ja nisam apsolutno nikoga pozivala niti huskala protiv tebe te mi je time besmisleno tvoje pozivanje ljudi da stanu u tvoju obranu. ti imas jednako pravo biti tu kao i ja ili bilo ko drugi. ima nas i bilo nas je ovdje svakakvih (primijeti da nisam rekla 'ih', nego 'nas'). i obicno me stvarno nitko od njih nije dirao. zasto bas ti, ne znam, oni dani u mjesecu? (a jesu). nadam se da si primijetio da se u svom postu (onom) ne obracam nikome drugom nego tebi. dakle, apeliram na samog tebe.