Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
lollipop 29.01.2004 u 01:20:06 profil autora izmijeni

Ah, zamislite sto se desilo!
Napokon sam napravila, poslagala, slozila, prebacila i ostale radnje – slike! Sve one koje obecajem vec 100 godina, a ima ih jos od open aira!
Enivej, na linku Link mozete vidjeti bilo sebe (ko je bio prisutan), bilo druge (odnosno kako je nama prisutnima bilo). Te slike tamo nece bas biti zauvijek jer mi zauzimaju jaaako puno mjesta od ono malo sto ht uopce daje, a treba mi mjesta za druge stvari. Pa ono...al nije ni tolka zurba, nije da se s mojim 'regularnim' sajtom ista desava. Slike su rasporedene tako kako jesu, vidjet cete, pa preporucam da to radite na poslu uz nesto drugo, jer ce vjerojatno trebat vremena. I nadam se da je sve ok, jer sam pokupila neki virus danas pa ko zna jel uspio kakvu stetu napravit. All I know je da moram malo komp pustit na miru dok mu ne dovedemo doktora, sto je grozno, jer ja bez kompa ne znam zivit. sta da radim sutra? da kuham? (nemamo vise hrane, a ni para za hranu). da gledam tv? ne, bolje ne... da citam? pa...mozda, al knjiga je grozna... da spremam ispit? hahahahahaha!
Enivej, evo vam slike pa uzivajte!
sadrzaj je izmijenio/la - lollipop u 29.01.2004 u 09:10:58

18.05.2024 u 20:02:47
 
oblikovanje:
sadržaj: