Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
electro cute 28.01.2004 u 22:56:44 profil autora
nagrada jebenog NME.po 4 skupili darkness (sutra bum ih dobil!!!!jedva čekam!!!) i white stripes (girl you have no faith in medicine rula)
i tak sam bil na stranicima nme-a i glasal za radiohead u 4 kategorije.jebiga, hey ya mi je najbolja pjesma ipak prošle godine od onih. kad nisu stavili sit down stand up od glavonja i little eyes od yo la tengo.
blah.

a i nače mi te vse nagrade počinju ić na kurac.važnost jebenog oskara je da moš na plakat šibnit-nominiran za pet oskara-jedan od najboljih filmova godine.
blah again.
Hadzo 29.01.2004 u 00:15:35 profil autora
Za White Stripes potpisujem, u mom osobnom izboru pokupili su i pjesmu i album godine. Darkness su mi simpa retro, toliko su pretjerano over-the-top i koriste sve najgrozomornije klišeje stadionskog i MOR rocka sedamdesetih i osamdesetih da je to prestalo biti strašno i postalo je zabavno. Hey ya mi je završio godinu na 9. mjestu, šteta, definitivno je jedna od najboljih stvari izdanih prošle godine.
simon 29.01.2004 u 11:38:58 profil autora
Meni NME ide na kurac.
Katastrofalna je to i jadna novina.
Kupio sam jedan broj prije koji tjedan za zataknut pored veceja. Imam osjećaj da su totalno odvojeni od onog što se stvarno događa. I definitivno prejadni da bi kreirali nešto što je stvarno i stvarno dobro.
U glory days NME-ja ja sam bio šesti, sedmi razred, definitivno prešmrkav da to čitam. Tak da ni ne znam koliko su to bili baš glory days, ali ovo danas je totalno smeće.
electro cute 29.01.2004 u 16:15:18 profil autora
slažem se, ali postoji li vani novina koja prati šta se događa?osim wire-a kojeg mi se ne da čitat jer mi se ne sluša experimentalna elektronika (iako je zadnji david sylvian super)
andrijana 03.02.2004 u 00:50:16 profil autora
a tako znaci popovic.............
vlado 03.02.2004 u 01:41:38 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Opa Filipovicka, poceli smo se prezimenima samarat!