Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
arhimed 25.01.2004 u 02:31:29 profil autora izmijeni

u posljednje vrijeme sam počeo pisati nešto o novootkrivenim pićima i slatkišima u topicu "stvari koje želite podijelit...". oni sa slonovskim pamćenjem će se sjetiti da sam onomad preporučio juicy fruits multired, a, evo, prije neki dan sam preporučio i muellerove kreme. danas sam razmišljao da nešto napišem o jaffa keksima, ali onda sam skužio da prehrana zaslužuje svoj very own topic jer je jako bitna komponenta života.
dakle, danas sam se počastio odličnim jafa keksima marke lu i griesson . prvi su poljski, a drugi su švapski. ove poljske možete prepoznati po ambalaži na kojoj je naslikan poprečan presjek jednog jafe s mesnatom želatinom. naravno da su slike na ambalaži često pretjerane, pa tako i ova, ali ipak na lu jafi imaš šta zagrist. ove druge ćete prepoznati po žučkasto-narančastoj kutiji. slatkasti su i fini su. zapravo, meni su svi jafa keksi ukusni bez obzira na to ko ih proizvodi: crvenka , ressana (haj, filipe! ) ili neki proizvođači sa zapada i bez obzira na to čime su punjeni. e, a kad smo već kod punjenja, sjetio sam se štrudli. obično su sa smokvama, mada ih se može naći i s nekim drugim voćem. ljudi, te štrudle su meni zakon! također, nema veze ko ih puni i čim ih puni. uvijek ih s apetitom pojedem.

još bih samo htio reći da ako neko ima opstipaciju, neka si napravi umak od soje te neka ga unese u svoj probavni trakt i riješit će se problema. znate da uz umake idu tjestenine ili riža, ali meni odlično paše i kuhani karfiol.

sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 25.01.2004 u 02:33:54

18.05.2024 u 16:42:09
 
oblikovanje:
sadržaj: