Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
monkey 19.06.2005 u 23:43:58 profil autora
Najveci biseri od kad sam prikopcan mi je 'natjecanje' u rusenju servera sa likom iz Oza.
Vodim velikom razlikom> 19:2.
Onda jos.. npr. : ajmo napravit internacionalnu radio emisiju preko skypea i vidjet kaj ce se zanimljivog desit u svijetu:
(onaj tjedan kad je FBI 'plijenio' harddiskove od Indymedia).
onda jos , npr.. haha ovaj mi je ok> kao chatas sa likom i onda ti on kaze : fak! tastatura mi se promijenila! y.z /stvar/
to slatko..
neki dan. hard talk preko yahooa.. srusi se, odem na msn, srusi se, odem na eyeball,> ne da mi na server, zavrsim na skypeu ali mi ne da voice nego samo pisat i to na slijepo naime moram selektirat tekst da bi vidio citat..
prosle godine.. pred kraj.. napisem blog iz kojeg je jasno tko sam..> 'netko' posalje crva na board i izbrise aps0lutno sve a gle cuda > nemam backup ! :)
banali me sa denisa latina i appleovog websitea o pomoci tehnologije u edukaciji.
ja sam spojen preko ISDN-a. Kutija mi je riknula 7 puta u 6 mjeseci.
Sluske su mi se sjebale tak da cujem samo na jedno uho u slucaju kad mi kroz zvucnike ne ide samo zvuk brodske sirene prilikom pokusaja komuniciranja.
Ubo sam si discman. Neki dan ocu poslusat cd i skuzim da su se svi podaci zbrisali sa njega (a nije rewritable ;) )
kazem u jednoj radio emisiji slusateljima da mi na mail posalju mp3-ce sa svojim komentarima i sugestijama.
probam otvorit jednu mp3-cu koju sam dobio> cijeli yahoo se pretvori u strojno pismo :) [drzo sam do neki dan isprintano na zidu (nekih 30-tak stranica tek eto tako> mislio da je guba :P )
gledam sabor na tv kartici i radim shotove pa montiram zastupnicima svinjske glave.. antena mi pregori.
prije jedno mjesec dana.. ili 2.. rikne mi isdn box. nakon 5 dana dode posta i stavi mi novi. iduci dan pregori mi napajanje. lik mi sredi to u 24 sata, iduci dan rikne mi punjac za mobitel. hehehehe
Ostanem disconnected tih pet dana. Radim floppy disc sa stvarima koje bi trebalo postat na forum mojeg aktivista za ljudska prava.. i kao idem se javit ekipi. cura iz birminghama ne moze citat poruke jer joj se razbio display :P zovemo se po 30 sekundi..
likovima se javlja voicemail, doma nema nikog, konacno uspijevam nazvati lika u australiju doma i rec mu da su me opet skarali pa je napiso nekoliko redaka o tome..
ah da!
moj website.. cudna je to ptica. zapravo ne znas koji je i di je buduci da mu se domain name mijenja ovisno o cijeni sira u obliznjem korner shopu.
zapravo.. mislim da bi ovo mogao pricati do kraja zivota i ne bi mi bilo dosta.
to jos nit nije pravi hard core.
pravi hard core je npr.. ides negdje i slusas walkman a u jednom trenutku vadis kazetu van i lomis je na dva dijela. (desilo mi se jedno 7 puta).


matea 19.06.2005 u 23:49:03 profil autora
"jebate led"

pozdrav lurkerima
mmmmorrre coookiesss.......