Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
dendrofil 04.12.2009 u 19:22:17 profil autora
poleti i leti
o, kako želim ''kako funkcioniraju stvari'' uživo!... sad je samo u mašti (i super je!) :-)
Flafi 06.12.2009 u 12:23:31 profil autora
Pokaži ribaš pod. Pokaži bojaš ogradu.
Imao sam priliku čuti KFS uživo one jedne godine u Osijeku na livadi ispred (valjda) Studentskog centra. Valjda je 2005. to bilo, ne sjećam se. Daddy je pjevao i jako je lijepo bilo. Te livade nema već dugo. Volim se sjećati tog koncerta.
Jagoda 26.02.2010 u 03:56:43 profil autora
Tila san reć da niko još nije naveo On pali baklje, ali ipak je -1put :)
preks 02.11.2010 u 16:42:05 profil autora
We''re getting away with it all messed up. That''s the living.
Ne, meni je idealan gig kad pipsi nastupaju i stalno iščekujem kad bude neki da odem na njega.
Naravno htio bih sve čuti na koncertu no pošto to i nije izvedivo evo nekih koje nisam čuo uživo, a htio bih.

rosita pedringo
sao paolo
trener morskih pasa
pjevac beatlesa i stonesa
novac
kako funkcioniraju stvari
mak
discofriend
mrtav covjek
dodji vilo
onaj kojeg nema
4th of july
tintilinti

bilo bi lijepo nekaj od toga čuti.
gogolj 22.10.2012 u 22:29:13 profil autora
evo sad kad se na faq-u potegnulo to pitanje, baš mi je ovaj topic pao napamet. dugo nisam bio na koncertu pa sam malo ispao iz đira no to je zapravo nebitno jer ispucaću što mi je trenutno super bez razmišljanja o podilaženju kojojgod publici i floatu i sl. ovo je koncert kakav bi ja volija čuti da je sutra:

dolazak astronauta(super zajebancija i dobar uvod u gig)
gravitacija(moćna stvar. jako. onaj krešendo na kraju je razarač svega)
teroristi (teroristi i zdenka ko brat i sestra. rasplesani brat i sestra)
zdenka (presuper stvar. podcijenjena reka bih)
spejs kauboji(osvježenje, isto super zajebancijica)
mrgud(malo smirenje ali i dalje smo tranu)
gume (pjevanje iz sveg glasa)
ljeto 85(i ovdje pjevamo ko luđaci)
jedan od nas (uff ovo je pravo osvježenje, rokanje na kub)
onaj kojeg nema (ova stavr je za live jebena)
domaći rock (također za live predobra)
sebastijan (laganica i njihanje sa zaraznim refrenom)
narko (s prelijepim narkom smirenje skroz)
2X2 (ova me stvar doslovno zabetonira)
baka lucija (guštanje♥)
popravak (što treba uopće govorit)
foxtrot (umjesto boga ili na putu prema dole. predivna foxtrot.)
susjedi(stvarčina. s onim šizofren(et)ičnim završetkom)

ljubav (na bisu ovo je najjače)
slan (remek djelo)

sad ka d sam to ispisao skužio sam da starih pjesama ima poprilično malo. jebiga al dođe do zasićenja. tako to ide valjda. ne sumnjam da će mi se lista promijenit izlaskom novog albuma i da ću ih htjet što više čut live. a nadam se da će se i svirat što više stvari s walta live. iman dobar predosjećaj u vezi tog albuma.
janakis 24.10.2012 u 13:35:26 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
ne znam gdje bih drugdje prokomentirao faq...
u boogaloou pred dvije godine se svirao foxtrot pa moram priznati da je publika, iako je bio solo gig, dosta žamorila... pitanje je dakle da li i "mi" (revniji fanovi) imamo koncentracije poslušati takav repertoar u tišini (osim ako nas se ne posjedne u kazalište ili kino).

a što se potezanja za rukav tiče, pa to zapravo funkcionira. sjećam se da je u križevcima netko žica mafiju. mjesec dana kasnije u boogaloou se svirala mafija. ove godine se svira baka lucija, a - vidim - u dubrovniku će se svirati i glavom pod vodom.
to je lijepo.
bend svira kako publika pleše ;)
mario 24.10.2012 u 15:56:06 profil autora
.
ovo za kazalište ili kino bi bilo idealno za bend i za publiku koja želi poslušati , onako kulturno i u nekoj čarobnijoj atmosferi ( svi instrumentali, pjevač b&s, poštar, mafija, baka lucija, porculan, dan mrak, bog, dođi vilo, 2x2, na putu prema dole, bajka, mak, foxtrot, slan, narko, vjetar, sin, gravitacija, trener, sa mnom tebi je zima)... ove pjesme jednostavno traže onu čaroliju prostora gdje će se osjećati kao na nekoj smirenoj i intimnoj razini, jer kad se uđe u prostore koji te traže da sjedneš i slušaš, onda jebiga moraš(ali prvenstveno želiš), ne samo doći slušati, nego čuti. pa ćeš poslije svake izvedbe pristojno i ispunjeno zapljeskati i jedva čekati iduću...naravno da klubovi imaju svoju ljepotu i doživljaj, samo je problem kako kaže daddy, to što klubova nema, nema odgojene publike u smislu klubova, jer te sad klub odmah asocira da imaš iza šank pa da možeš svaki čas kad ti neka nije po tvom, odlutati, fizički i mentalno. ovdje sjedneš,skineš kaput i uroniš, nema kmečanja.
darknessss 24.10.2012 u 19:30:48 profil autora
bio sam pred dvije godine na rundekovom koncertu di je promovirao svoj novi album. isto tako u kazalistu sjedilo se i bilo je prejebeno. tada ides na koncert kako bi cuo svaki jebeni ton, sve... meni je to odlično, al opet o ukusima se ne raspravlja...svakako bi volio jedan takav gig pipsa
daddy 24.10.2012 u 19:32:00 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
dobro, ak se nekom piša može slobodno, nije bed. uljudno se ispriča svima u redu dok im gazi po nogama prilikom izlaska i sve oke ;)))
mario 24.10.2012 u 20:54:15 profil autora
.
ma sredit će se neki kateteri, pelene, samo me nemoj ometati;)
janakis 24.10.2012 u 21:28:40 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
čujem se kak na bisu (slan) u kerempuhu šuškam papirićima "slatke tajne" :D