Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
saraysunshower 14.01.2004 u 00:14:21 profil autora izmijeni


Danas necu biti nikakva. Danas necu biti normalna. Danas se necu promijeniti. Danas nece biti pocetak neceg drugacijeg. Danas necu zapoceti planove. Danas me nece uciniti boljom. Danas me nece uciniti ljubomornom. Od Danas mi nije bolje. Od Danas mi nije gore. Od Danas sam bogatija za jednu prazninu koja ce se savrseno uklopiti u manje vise bezbojni mozaik. Danas nije nista veliko. Danas nije malo i beznacajno. Danas nije pocelo novo poglavlje knjige mog zivota. Od Danas necu tragati za onim sto bih ja trebala biti kako bih dobila ono sto nemam. Danas nisam bila ono sto bih voljela da jesam. Danas nemam prave prijatelje. Danas nemam oslonac. Danas nemam nista. Danas je trebalo biti uslisenje sinosnje molitve. I Danas cu se pomoliti. I Danas su mnogi bili bolji od mene. I Danas su mnogi bili sretni. I Danas sam umisljala gluposti. I Danas mozaik nije dobio boju. I Danas je mozak radio vrijedno. I Danas sam vidjela nesretne koji su mozda i sretni. Danas je bilo vec hiljadu puta. I Danas se ne sjecam "bitnih" stvari. Danas necu odluciti nista. Danas nema kraj u sutrasnjem pocetku. Danas sam zeljela da bude dan..i ne bi dan. Danas cu zeljeti da bude noc. Danas zelim slobodu koju ne mogu dobiti. Danas ce moj instinkt poceti crtati kartu i smjestiti moja ja na svoja mjesta. Danas sam htjela mnogo. Danas hrabrost nije bila u modi. Danas je danas bilo "cool". Danas sam valjda pogresna. Danas je bez veze.Danas je tuzno. Danas nije originalno. Danas zelim da postoji Bog. Danas je nada opet tu. Danas zelim da nada nestane. Danas zelim biti pasivna. Danas zelim srecu. Danas zelim shvatiti stvari. Danas nema rjesenje. Danas treba pustiti da ode, polako, mirno, lagano.. Jer Danas nema odgovor. Nema znacaj. Danas niko drugi ne vidi. Drugi ne zele da vide. Ako im pokazes ispada manje znacajno od tvog umisljenog. Danas nisam otisla. Danas niko ne moze otici. Danas ce sutra biti danas.

18.05.2024 u 17:33:54
 
oblikovanje:
sadržaj: