Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
vlado 17.02.2004 u 02:02:54 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ljudi, ako nista idemo busom nas par, pa cemo hvatat nesto sta bude islo iz Osijeka u noci. Ima neki vlak u 6 ujutro, ako nista.
Maturalac!!!
electro cute 17.02.2004 u 03:13:13 profil autora
kolko je bus do osjeka?jer su mi starci pred bankrotom,...
vlado 17.02.2004 u 03:32:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kontaj da ides.
electro cute 17.02.2004 u 03:45:27 profil autora
ja se nadam.
Hadzo 17.02.2004 u 09:19:31 profil autora
Hej, ako doista netko želi ići do Osijeka, kod mene u autu ima tri mjesta i ne plaćate ništa. To vam je ušteda u jednom pravcu. Busevi i vlakovi kreću u 6 ujutro (Podravka to znam, za buseve mogu provjeriti), jednog ili dva čovjeka mogu udomiti preko noći, a imate i onaj kaubojac u ponoć. Razmislite pa mi javite.

Evo sad da i javno kažem ono o čemu smo nas nekolicina već pričali: htio bih da se ekipa s foruma nađe prije koncerta pa da odemo do restorana Bendek koji je dvije minute od kazališta da nešto popijemo, lagano čvaknemo i sl. Ja pokrivam troškove klope. Poziv je upućen i članovima benda, naravno. Mislim, bilo bi lijepo naći se ovako na sat vremena, popričati u mirnoj i ugodnoj atmosferi, siguran sam da bi to svačiji boravak u Osijeku učinilo ljepšim. Eto, nadam se da će i ovo pomoći pri odluci da neki forumaši ipak dođu do provincije. Moj e-mail je gore, mobitel je 091 660 2 066, ako vas bilo što zanima, slobodno nazovite. Ako vam se ne javim odmah to je zato što danas i sutra imamo hrpu sastanaka, od El Presidentea naniže, ali sigurno ću odgovoriti.
zumbula 17.02.2004 u 09:32:32 profil autora
ništa, sve mi je nekak na knap.
nitko 17.02.2004 u 09:58:06 profil autora
ja sam do sada poslao dva maila da bih išao u os busom, ali ništa se nije dogodilo, a u osijek idem svakako.
arhimed 17.02.2004 u 12:40:31 profil autora
ako nekome treba prenoćište, i ja stojim na raspolaganju. kod mene se mogu smjestiti 3 osobe. bus na relaciji beli manastir-zagreb imate u 7:10 ujutro, a budući da će mene, kako sada stvari stoje, od osijeka do belog odvest hadžo, pretpostavljam da mu neće biti problem odvesti još nekoga.

dakle, ako ima zainteresiranih neka mi se jave, i to isključivo na e-mail .
vlado 17.02.2004 u 17:24:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Predlazem da mladici Filip, Cute i Darko (ako ga prestane bolit uho) idu sa Hadzom, pa da se vratimo kako znamo. Ja bih dosao s busom ili ako bi htjeli Lolli i Dip da idemo zajedno. Buseva ima popodne, negdje oko 3, pa da stignemo i popit pice.
Molim brzu reakciju.
electro cute 17.02.2004 u 17:48:14 profil autora
kewl.i'm in
lollipop 17.02.2004 u 19:02:00 profil autora
docepah se neta....
Iako je ispalo da bi nas se na kraju skupilo 15ak, a to baziram na tome da sam danas smsala svima koje znam i skupljala ko bi sve iso,na kraju sve moje kalkulacije padaju u vodu......nema drugog prevoza doli 'javnog' busa. cijena u jednom smjeru je 90kn (ima jedan bus za 85kn i jedan za 114kn), a za povratak ne pise, ali racunajte da je povratna karta negdje iznad 150kn. pretpostavljam da je u jednom smjeru iz osjeka isto 90kn, tj. izmedu 90 i 110 (za one koji bi tamo isli autom a vracali se bez istog). sto se mene i dipa tice, moj auto ne izgleda obecavajuce tako da se na njega nikako ne moze racunat.
Busevi iz zgba krecu u 16h i u 17h (prije toga ima jedino u 12:40). prvi dolazi u osijek u 19:50h, a drugi u 21h sto pretpostavljam iskljucuje taj drugi. iz osijeka za zgb prvi ide u 04:30h. dakle, dip je iz cijelog plana iskljucen jer prije pola6 ne moze nikako, a ja cu ocito morat bit iskljucena jer jednostvano nemam 150kn, pa jos za kartu, pa jos za pojest/popit nesto.....a sve to me cini toliko tuznom da ne mogu ni opisat...............ako se desi neko cudo do sutra, obavijestite me, cos i'd really like to be there.........
vlado, spominjao si renta car, dip je to odmah otpisao jer je reko da ne zeli biti strgan, on i inace bas ne voli vozit, a 4 sata tamo, pa 4 natrag bi mu bio veliki napor, jos vozit po noci, sigurno bi mu se spavalo jer je prek tjedna ionak neispavan, pa mora bit na poslu i tako to. tako da jebes to. ja se ipak ne bi usudila vozit jer nije moj auto......
vi sretnici koji idete, mrs u.....ma ne, blago vama..........
zadnjijeprvi 17.02.2004 u 20:07:39 profil autora
ja više ništa ne kužim. ajd se vi lijepo zbrojite, pa mi javite koliko vas dolazi na mob. 091 2380 965

electro cute 17.02.2004 u 22:23:20 profil autora
ono kaj je sigurno da idemo ja vlado filip i hadžo.
vlado 17.02.2004 u 22:25:33 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
SANJIN
Nista se bitno dogodilo nije. Tek, rezerviraj Electrocutu kartu, ako je uopce potrebno.

HADZO
Zovem te, javlja mi se sekretarica. Zvat cu te ujutro, ali u principu bi Cute, Filip i ja isli s tobom. Cujemo se ujutro.
Hadzo 17.02.2004 u 23:58:00 profil autora
Vlado, poruka primljena, ti Filip i Kjut idete sa mnom, sve štima. Oko detalja se dogovorimo sutra, ja iz firme izlazim oko 15 30, znači oko 15 40 bi se mogli naći. Nadam se da to odgovara svoj trojici. Dojavi mi svoj broj moba pa ću ja nazvati tebe jerbo ću i sutra biti na kojekakvim sastancima pa me možda neće biti lako dobiti.

sadrzaj je izmijenio/la - Hadzo u 18.02.2004 u 00:00:11
lollipop 18.02.2004 u 23:45:27 profil autora
iiiiiiii? jel gotov konc? how was it?
eto, da se ne bi previse ubijala jer nisam otisla, desile su se dvije stvari: prvo sam se nasla s idom iz lollobrigide koja je rekla da ocito ne sviraju u osijeku pa mi je kao bilo malo lakse. a onda, na povratku iz kina, tamo negdje kod sveucilisne, crkne auto. al za stvarno. crkne, i ne zeli se vise vratit. i onda si ja prizivam mudre rijeci koje mi je sanjin uputio - a zamisli da ti stane auto u nekom selu ili negdje nasred ceste u zabiti i sta ces onda..... jeste.... ovako smo ga samo odgurnuli na parking sveucilisne i put pod noge preko mosta. bilo bi cak i romanticno da dip nije naporan. ah, jadan moj macak, sam i gladan na selu....trebali smo se vratiti u utorak, a evo vec ce cetvrtak.........
nego, kako proso koncerat?
ZeeK 19.02.2004 u 02:32:45 profil autora
jeste li se svi dogovorili na silenzio stampa ? ili...